Tubi جریان دیگری فاکس گوردون رمزی سری


دو فصل اول از 24 ساعت به جهنم و بازگشت’ به صورت رایگان در دسترس

Tubi گفت: از آن آغاز شده است جریان فاکس گوردون رمزی را 24 ساعت به جهنم و بازگشت.

Tubi شده است گسترش نویسی صف پس از اینکه به دست آورد توسط Fox در اوایل این ماه.

فصل یک و دو از 24 ساعت در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان در Tubi. قسمت از فصل جاری 3 خواهد آمد به Tubi یک هفته پس از هوا در Fox Broadcasting.

گوردون رمزی را 24 ساعت به جهنم و بازگشت است علاوه بر کامل به ما عظیم ارائه گوردون رمزی سری” گفت: آدم Lewinson, Tubi رئیس محتوای افسر. “با 24 ساعت به جهنم و بازگشت و به تازگی اعلام کرد نقاب خواننده, Tubi بینندگان را پیدا خواهد کرد حتی بیشتر ارزش به خدمات به عنوان ما همچنان به شناسایی افزایی محتوای فرصت با روباه.”

Tubi در حال حاضر اجرا می شود گوردون رمزی سری hell’s Kitchen, آشپزخانه, کابوس های شبانه و کلمه F.

“گوردون رمزی یکی از وفادار ترین و پرشور در پایگاه های فن در تمام تلویزیون” اضافه شده Rob وید جمهور جایگزین سرگرمی و فوق العاده Fox, سرگرمی. “24 ساعت به جهنم و بازگشت قوی آسانسور در تاخیر مشاهده; و این نشان می دهد در دسترس در Tubi در کنار گوردون دیگر سری تنها رشد خواهد کرد رد پای خود را در حالی که همچنین ترویج بیشتر برنامه های خود را در روباه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>