TSL محصولات همچنان به توسعه مانیتورینگ صوتی راه حل هایی که همسو با رسانههای نیازهای در حال تحول

Marlow, انگلستان, مارس 23 سال 2020 TSL محصولاتپیشرو طراح و تولید کننده پخش گردش کار راه حل همچنان به تکامل خود راه حل برای دیدار با نیازهای در حال تغییر مشتریان خود و انتقال به سمت IP گردش. به نگه دارید تا با خواسته های همیشه در حال تغییر پخش الزامات TSL به روز شده خود را نظارت صوتی ارائه شده و از جمله آن سام-Q پلت فرم پم-IP و MPA1 خطوط.

سام-Q پلت فرم طراحی شده است به ارائه چند حالت عملیاتی و رفتارهای اجازه می دهد مشتریان به انتخاب مورد نظر خود را از راه کار بر اساس برنامه skillset یا ترجیح شخصی است. سام-Q پلت فرم اجازه می دهد تا به تازگی توسعه یافته حالت عملیاتی به آن اضافه شود در هر زمان و از جمله با نام تجاری جدید صوتی فاز حالت اندازه گیری و بلندی نظارت بر حالت. سام-Q جدید بلندی قابلیت را فراهم می کند سه جدید بلندی حالت به کاربر در حالی که همچنین ارائه کوتاه مدت لحظه ای و یکپارچه بلندی ارزش بیش از یک شبکه اترنت. تا هشت مستقل بلندی پروب و توانایی برای محاسبه بلندی ارزش از انواع برنامه تنظیمات از مونو از طریق به 9.1+4 سام-س-SDI را فراهم می کند هر دو عملیاتی سادگی و عمیق صوتی تجزیه و تحلیل به طور همزمان.

علاوه بر این, TSL, انتشار برای اولین بار از دو ابزار اداری به سام-Q محدوده. سام-س-ویرایش اجازه می دهد تا سام-س-SDI صاحبان برای ایجاد تغییر و ویرایش خود سام-س-SDI تنظیمات با استفاده از یک کامپیوتر. سام-Q چالاک به روش مانیتورینگ صوتی با مجوز قابلیت نظارت از راه دور و مشتری تنظیم رفتارهای تحویل جامد عملیاتی و مقرون به صرفه بازده در طول یک کامیون یا مرکز.

موجود و جدید سام-س-SDI مشتریان هم اکنون می توانید خرید مدی نظارت مجوز گزینه های در هر زمان اجازه می دهد یک یا هر دو SDI به روشن و از مدی منابع با سهولت. با 128 کانال های در دسترس و هشت اختیاری بلندی پروب های سام-س-SDI می شود قدرتمند یابو به عنوان به خوبی به عنوان یک rackmount مانیتور صوتی.

TSL نیز علاوه بر جدید به MPA1-مخلوط محدوده MPA1-MIX-V که ویژگی های دوباره طراحی رابط کاربر در پاسخ مستقیم به بازخورد مشتری. رابط کاربری جدید به طور خاص آدرس چالش های تولید زنده و در دسترس است در SDI, دانته, مهدیه, AES و آنالوگ ورودی فرمت های. با علاوه بر این از ترکیب-V نوع TSL MPA1 مشتریان در حال حاضر باید این گزینه را انتخاب کنید و رابط کاربری است که به بهترین وجه مناسب خود پخش تولید نیاز دارد.

TSL نیز به روز شده آن پم-IP خط و گسترده خود را ویژگی های فراتر از صدا و نظارت تصویری. PAM-IP در حال حاضر رفتن به ابزار مبتنی بر IP-تولید ثابت در تاسیسات و POCs در سراسر جهان است. PAM-IP فراهم می کند سطح بالایی از یکپارچگی با شخص ثالث سیستم های کنترل اجازه می دهد ST-2110 چندپخشی جریان اشتراک اداره می شود با استفاده از ‘در گروه’ یا ‘از گروه’ کنترل پروتکل های مانند اخگر+, NMOS است-04/05 یا TSL خود RESTful API. وضعیت اشتراک را می توان تحت نظارت از راه دور بر روی یک شبکه با پم-IP صفحه وب همراه با سلامت اطلاعات وضعیت مانند بسته IP شمارنده های فرمت سیگنال و PTP وضعیت. حمایت از ST-2110, ST-2022-6 و دانته شبکه و همچنین سنتی SDI, AES و آنالوگ منابع پم-IP فراهم می کند حق بیمه مانیتورینگ صوتی است که ایدز در انتقال به آی پی.

“از آنجا که راه اندازی آن در سال 2019 به سام-س-SDI اتخاذ شده است رسانههای سراسر جهان و ما مفتخر به دریافت چنین به اتفاق آرا بازخورد مثبت می گوید:” استفان Brownsill صوتی مدیر محصول در TSL محصولات. “TSL می داند که بدون در نظر گرفتن پیشرفت های فنی و یا چالش هایی که با آن مواجه سراسر صنعت ما نیاز مشتریان محصولات است که می تواند هر دو پشتیبانی و بهبود های جدید و موجود در گردش است. TSL را ادامه تعهد به استانداردهای باز به این معنی است که مشتریان می توانند باقی می ماند مطمئن باشید که راه حل های ما در حال سرمایه گذاری است که در خدمت نیازهای خود را امروز و برای سالهای زیادی را به آمده است.”

در مورد TSL محصولات

برای بیش از 30 سال TSL مشغول به کار به طور مستقیم با جهان پیشرو پخش کنندگان و سازندگان محتوا برای طراحی و تولید و بازار طیف وسیعی از پخش گردش کار راه حل های که در خدمت به ساده کردن عملیات در تلویزیون پخش کابل, ماهواره, تلویزیون پروتکل اینترنت و این صنایع است. متخصص در مانیتورینگ صوتی, پخش سیستم های کنترل و قدرت مدیریت TSL تضمین می کند که راه حل های خود را برآورده سازد و تجاوز تجاری و فنی و شرایط عملیاتی وجود دارد که در آن بر اساس و سنتی گردش برای کمک به مشتریان خود و کاهش هزینه های تولید درآمد و ساده کردن عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>