مغلوب ساختن پیشی جستن پرده دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی کشور

توسط Zeke Miller, Alan Suderman و کوین Freking | آسوشیتد پرس

واشنگتن — جدید کاخ سفید دستورالعمل طرح یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگرداندن عادی تجارت و خدمات, اما فقط برای مکان های با آزمون و شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرد دولت او قصد دارد به سهولت اجتماعی فاصله مورد نیاز در یک تماس پنج شنبه با ملت فرمانداران. دستورالعمل جدید با هدف پاکسازی راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر مکان.

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد در سه مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس با هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به منظور اطمینان حاصل شود که شیوع ویروس نیست سرعت بخشیدن دوباره.

آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از دستورالعمل های خود را قبل از انتشار عمومی.

توصیه های روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید.

در اولین دستورالعمل نشان می دهد که برخی از نقاط کشور می تواند روند عادی تجارت و گردهمایی های اجتماعی پس از یک ماه برای ارزیابی اینکه آیا کاستن از محدودیت ها منجر به تجدید حیات در ویروس موارد است. در دیگر نقاط کشور و یا اگر ویروس موارد رزومه تا تیک آن می تواند قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان ملت فرمانداران در این طرح بعد از ظهر پنجشنبه گفت: قرار بود که مسئول تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است به لغو محدودیت در کشورهای خود را.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما.”

در ضمن تحت دستورالعمل های فدرال کسانی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری تنفسی خواهد بود توصیه به باقی می ماند پناه در محل تا خود را به منطقه وارد مرحله نهایی و حتی پس از آن توصیه به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

فدرال دستورالعمل آمده پس از هفت فرمانداران در غرب پنج شنبه اعلام کرد آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد پس از شبیه پیمان شد و اعلام کرد در اوایل این هفته در غرب و شرق.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود کنفرانس تلفنی صبح روز پنج شنبه با قانونگذاران به نام او به کنگره مشاوره نیروی کار. هزینه های اقتصادی روشن بود در جدید فدرال نشان داده است که حداقل 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از كار در ماه گذشته. اما قانونگذاران بارها و بارها خواست رئیس جمهور به فداکاری بهداشت عمومی در تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

“من بالاترین اولویت در این کارگروه خواهد بود برای اطمینان از دولت فدرال تلاش برای بازگشایی اقتصاد ما هستند هر دو حزب داده محور و مبتنی بر تخصص حرفه ای بهداشت عمومی گفت:” دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا است.

رهبران کسب و کار بیش از حد نگرانی به رئیس جمهور در یک دور از تماس روز شنبه هشدار داد که یک افزایش چشمگیر در تست و گسترده تر در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی لازم خواهد بود قبل از آنها می توانند با خیال راحت احیای عملیات.

دولت فدرال پیش بینی بهبود تدریجی از این ویروس که در آن مخل اقدامات کاهش ممکن است مورد نیاز در برخی از مکان ها حداقل تا یک واکسن در دسترس است — یک نقطه عطف بعید به پایان رسید تا زمانی که در سال آینده.

“آن را نمی خواهید به بلافاصله تواند یک وضعیت که در آن ما باید استادیوم پر از مردم” گفت: مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در روز پنج شنبه. “ما آمریکایی ها. ما سازگار خواهد شد,” او اضافه شده است.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در یک کنفرانس خبری قبل از تماس با کاخ سفید است که او برنامه ریزی شده به درخواست رئیس جمهور برای “مستقیم نقدی کمک” به نقل از دولت مشکل مالیات بر درآمد. او همچنین گفت که مطبوعات برای “قوی مراقبت های بهداشتی زیرساخت” و توده تست با چرخش سریع بار قبل از بازگشایی اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اطلاعات نشان می دهد در ایالات متحده است “گذشته اوج” از COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که این اعداد باید “ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است.”

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده اضافه شده است که داده ها را از سراسر کشور نشان داد ملت “بهبود” اما آمریکایی ها تا به حال به پیمان اجتماعی فاصله به نگه دارید تا حرکت مثبت.

او گفت: نه متحده باید کمتر از 1000 موارد و فقط چند ده مورد جدید در هر روز است. او گفت: کسانی که به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار به دیدن یک بالابر در اجتماعی فاصله محدودیت در جهت فرمانداران تحت دستورالعمل های تعیین شده به پنجشنبه منتشر شد.

اما شرکت کنندگان در یک شنبه تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن است که شامل مدیران از ده ها تن از پیشرو شرکت های آمریکایی نگرانی در مورد تست موضوع با توجه به یکی از شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

یکی دیگر از شرکت کنندگان گفت: آن تاکید شد به تهمت که گسترش از تست و تماس با ردیابی بسیار مهم بود و همچنین به عنوان راهنمایی برای بهترین شیوه در بازگشایی کسب و کار در مراحل و یا در یک سقوط کرد از بین بردن.

شرکت کنندگان گفت: کسانی که در این تماس با اشاره به دولت است که وجود دارد در مورد به یک راش در تجهیزات حفاظت شخصی. بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر توقیف خواهد شد و نیاز به تجهیزات حفاظتی برای حفظ کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

تهمت بود گفت: “اقتصاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت و عملیات خواهد شد نگاه بسیار متفاوت” یکی از شرکت کنندگان گفت.

کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم وجود گسترده آزمایش شد و یک مانع برای بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله دستورالعمل. “ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ است.,” او گفت: ABC “،” “شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر.”

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند اکونومیست استفان مور باید او را تشویق به عمل به سرعت هشدار “یک مینی رکود بزرگ اگر ما نگه داشتن اقتصاد تعطیل.”

“این یک نتیجه فاجعه بار برای کشور ما است. دوره” مور گفت: او به توصیه رئیس جمهور. “ما نمی توانیم از 30 میلیون نفر در این کشور بیکار و یا شما در حال رفتن به اجتماعی هرج و مرج است.”

این پنل که تهمت دوبله جدید اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه نیز می تواند کمک به او را به یک اندازه گیری از پوشش. اگر موارد خروش هنگامی که محدودیت ها برداشته همانطور که بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند تهمت قادر خواهد بود به در او نیست تنهایی عمل می کنند و ملت را در ذهن برتر — از تولید به دفاع به فن آوری — کمک به شکل دادن به طرح.

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin در واشنگتن آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا, برایان Witte در آناپولیس مریلند و کتی Bussewitz در نیویورک باعث شد گزارش. مانند گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>