مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد ویروس, تست, در انتظار نتایج

توسط جیل Colvin و عامر مانند | آسوشیتد پرس

واشنگتن — پس از چند روز مقاومت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آزمایش coronavirus به عنوان کاخ سفید با تشدید اقدامات احتیاطی پس از خود را مستقیم و غیر مستقیم در مواجهه با COVID-19.

تهمت نیز به خبرنگاران گفت: در جلسه که او حرارت گرفته شده قبل از ورود به اتاق و آن را “کاملا طبیعی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شده بود در تست های به روز و با وجود تعامل با حداقل سه نفر از افرادی که پس از آزمایش مثبت است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز جمعه گفت که او احتمالا نگاهی به آزمون در برخی از نقطه, اما کاخ سفید دکتر گفت به تازگی به عنوان شب جمعه که هیچ تست شد به نام برای خاطر او نبود برگزاری نمایشگاه علائم.

اما رئیس جمهور گفت که او می خواهم جلوتر رفته با آن پس از تکرار سوال از خبرنگاران در یک کنفرانس خبری جمعه.

روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که در حال حاضر انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از جمله خبرنگاران حضور شنبه در کاخ سفید جلسه.

این حرکت است که گرفته شده به عنوان یک اقدام احتیاطی در پاسخ به شیوع کروناویروس گفت: Judd Deere یک سخنگوی کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای مقابله با همه گیری ویروس مرگبار هفته گذشته در Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا. روز جمعه او اعلام وضعیت اضطراری به مدارس و محل کار در سراسر کشور توقیف پرواز لغو شد و آمریکایی ها آماده برای جنگ در برابر تهدید سلامت.

برزیل سفارت در واشنگتن گفت: اواخر جمعه که این کشور کاردار ایران, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین باید یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و یک فرد که با حضور جمع آوری کمک پنج شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به دست انداختن بهداشت عمومی مشاوره — و مشتاقانه دست دادن در طول یک رویداد جمعه. روز شنبه گفت که او همچنان به انجام این کار خارج از عادت است.

یک نماینده از کاخ سفید مطب پزشک در زمان متوسط از اعضای رسانه ها بودند که در کاخ سفید در روز شنبه و رفتن در اطراف و قرار دادن دستگاه به سر خود را. یک خبرنگار با یک مشکوک به درجه حرارت بالا اجازه داده نمی شد در.

پنس را سخنگوی کتی میلر توییتی که با توجه به کاخ سفید پزشکی واحد گزارشگر را متوسط در نظر گرفته شد سه بار بیش از 15 دقیقه هر سه ثبت نام در بالای 100.4 درجه دستورالعمل.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که مردم با یک سرفه و دماهای بالا از 100.4 درجه یا بالاتر تلقی مربوط.


Bev بانک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>