مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا $8.3 B لایحه برای مبارزه با شیوع کروناویروس

توسط اندرو تیلور | آسوشیتد پرس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس. این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به این تهدید است.

سنا گذشت و اندازه گیری, روز شنبه برای کمک به مقابله با شیوع امید اطمینان یک ترس عمومی و تسریع دولت در پاسخ به این ویروس. گسترش سریع آن است که تهدید به upend زندگی روزمره در آمریکا و سراسر جهان است.

پول خواهد پرداخت برای یک چند وجهی حمله یک ویروس است که در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای در هر روز ارسال بازارهای مالی فزاینده دوباره پنج شنبه, اخلال در سفر و به طور بالقوه تهدید کننده اقتصاد آمریکا را دهه توسعه.

پنجشنبه جارو 96-1 رای می فرستد این لایحه به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند. رند پل سناتور. R-Ky., بازیگران تنها “هیچ” رای دادن. خانه تصویب لایحه شنبه توسط یک 415-2 رای دادن.

این طرح بیش از سه برابر $2.5 میلیارد مقدار مشخص شده توسط کاخ سفید و 10 ماه پیش. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد شد و بلافاصله دور انداخته شده توسط اعضای کنگره از هر دو طرف. به جای دو حزبی رهبری از مجلس نمایندگان و سنا تخصیص بودجه کمیته مذاکره رقم افزایش و سایر مفاد این قانون در پشت سر هم از هر دو حزب همکاری که مشترک در پنل اما به طور فزاینده ای نادر در جای دیگر در واشنگتن است.

“در موقعیت های شبیه به این به اعتقاد من هیچ هزینه باید در امان خواهد بود برای محافظت از مردم آمریکا و در تهیه این بسته هیچ بود” گفت: تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala. “این مهاجم طرح قوی طرح دریافت کرده است که قریب به اتفاق واکنش مثبت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن بود که به امضای اندازه گیری است که تقریبا جهانی پشتیبانی می کند. آن است که در نظر گرفته شده برای پروژه اعتماد به نفس و آرامش به عنوان اضطراب ایجاد بیش از تاثیر این ویروس که تاکنون 12 زندگی در آمریکا

“مردم آمریکا به دنبال رهبری و می خواهید اطمینان که خود دولت است تا به وظیفه حفاظت از سلامت و ایمنی خود را” گفت: سناتور. Patrick Leahy, D-Vt.

تاثیر شیوع همچنان به کوه. دولت بریتانیا است و با توجه به تعلیق و پارلمان را به مدت پنج ماه در امید از محدود کردن گسترش ویروس در بریتانیا است.

این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه از جمله 300 میلیون دلار برای تحویل مواد مخدر به کسانی که به آن نیاز دارید. بیش از 2 میلیارد دلار را برای کمک به فدرال و دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به coronavirus تهدید. اضافی 1.3 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با این ویروس در خارج از کشور. همچنین کمک های مالی برای کمک مالی به 7 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک.

دیگر دلار خواهد بود کارگردانی برای کمک به مقامات محلی آماده برای پتانسیل بدتر از شیوع و یارانه درمان توسط مراکز بهداشتی و درمانی. مدیکر را سست می شود و برای فعال کردن از راه دور “telehealth” مشاوره به موجب آن افراد بیمار می تواند به درمان بدون مراجعه به یک دکتر.

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. دولت که در مرکز بحران ستایش این لایحه به دلیل آن را افزایش می دهد دسترسی عمومی آزمایشگاه تست کمک به پرداخت هزینه برای جداسازی و قرنطینه کمک به پرداخت مطابق با اصول بهداشتی در مناطق عمومی در مسیر بهتر ویروس ها و کسانی که ممکن است در تماس با آن به کمک labs که در حال تلاش برای شناسایی نقاط داغ و محدود کردن قرار گرفتن در معرض.”

این قانون شامل یک-برنده سازش است که با هدف محافظت در برابر پتانسیل قیمت سنگ آهن در بازار توسط تولید کنندگان مواد مخدر برای واکسن و داروهای دیگر توسعه یافته با مالیات دهندگان بودجه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر خواهد قدرت را به مطمئن شوید تجاری قیمت مناسب هستند. آذر سابق مواد مخدر صنعت لابی.

دموکرات ها گفت: مراحل دیگر ممکن است لازم باشد اگر شیوع همچنان به بدتر.

“این ممکن است اولین قدم به این دلیل که ما باید مسائل مربوط به بیمه بیکاری برای افرادی که قرار داده بود.” پلوسی گفت: او به عنوان امضا لایحه به ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما تنها در حدود 27 درصد از مردم در این کشور پرداخت می شود که بیمار روز. بنابراین اگر آنها را مجبور به رفتن به خانه چه اتفاقی برای آنها و خانواده های آنها گفت: Rep. رزا DeLauro D-Conn.

DeLauro گفت: پنس پاسخ داد که او را در بالا بردن این موضوع را با رئیس جمهور.

این لایحه به دنبال بازگرداندن $136 میلیون که وزارت بهداشت و خدمات انسانی برش از حساب های دیگر مانند گرمایش یارانه برای فقرا به جنگ ویروس.

این قانون می آید را به عنوان carping بیش از دولت در پاسخ به شیوع بیماری خاموش است قانونگذاران در هر دو طرف تا به حال گسله کمبود آزمایشات ویروس و متضاد پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن و زیردستان خود. در مصاحبه با Sean Hannity از فاکس نیوز در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کشندگی این ویروس گفت: سازمان بهداشت جهانی برآورد به روز شده از 3.4% مرگ و میر در coronavirus موارد است “غلط شماره.”

“در حال حاضر شما در حال شروع به دیدن سریع از آزمون ها که باعث می شود من احساس بهتری کاملا صادقانه” گفت: Rep., رائول روئیز, D-کالیفرنیا یک دکتر. “من فکر می کنم ارتباطات خود هستند کمی بهتر است. به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور نیست و در تضاد با کارشناسان و دانشمندان که می دانم آنچه آنها در حال انجام همه چیز بهتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>