مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به طور قابل توجهی کاهش بودجه برای آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که نظارت ایالات متحده بین المللی رادیو و تلویزیون صدای آمریکا و رادیو آزاد اروپا و رادیو آزاد آسیا).

USAGM کردم 810 میلیون دلار در سال 2020 اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به کاهش است که به $637 میلیون دلار در سال 2021.

در آن فقط منتشر 2020 بودجه کاخ سفید گفته است که در ادامه به “تمرکز” این برنامه برای بهبود کارایی و کاهش تقلید و همچنین نوسازی تحقیقات و مدیریت بهتر آن کمک های مالی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از استراتژی امنیت ملی می خواهد میراث ارتباطات سیستم عامل reexamined و بیشتر مقرون به صرفه.

“بودجه کاهش خواهد تمرکز USAGM (قبلا Broadcasting Board of Governors یا BBG) برنامه های محدود تر مجموعه ای از فعالیت ها و اولویت های” کاخ سفید گفت.

به تاریخ گفت: بودجه میراث سیستم عامل برای برقراری ارتباط دولت پیام های خارج از کشور شده اند “ولرم تکه تکه و به طور کامل و موثر” در “مقابله با بهره برداری از اطلاعات توسط ایالات متحده رقبا.”

آن را می گوید دولت نمی تواند حمایت بیشتر از نظر مقیاس-بازگشت رقم برای تلاش “که اثر ناشناخته است و که هماهنگ نیست در درون و در سراسر سازمان های فدرال.”

بودجه مورد ستایش قرار داد دولت تلاش برای اصلاح مدیریت USAGM (قبلا Broadcasting Board of Governors) از جمله قرار دادن یک مدیر مسئول این برنامه به جای یک هیئت مدیره.

این بودجه شامل احتیاطی توجه به آژانس: “اصلاحات از جمله در مناطق اساسی نظارت از صدا و سیمای دریافت و مدیریت قرارداد شده است بارها و بارها نام در گزارش دفتر بازرس کل برای USAGM” آن گفت:. “کار بیشتری باید انجام شود توسط USAGM رهبری برای نشان دادن پیشرفت در این و دیگر مناطق است.”

پیشنهاد رئیس جمهور و کنگره disposes پس از آن خواهد بود تا به تپه به تصمیم می گیرید که از رئیس جمهور بودجه کاهش می پرسد و او در نهایت دریافت کنید.

برای مثال در حالی که او تلاش کرده است به فاز از بودجه فدرال برای پخش عمومی برای اساسا تمام مدت خود را کنگره انجام داده است و نه حتی بردن تخصیص آخرین بار در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر