مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال پاک کننده سوء استفاده

توسط نیکی کروجل و Maegan Vazquez | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال سنبله در مردم با استفاده از مواد ضد عفونی کننده نادرست پس از خطرناکی نشان می دهد در هفته گذشته است که خوردن آن می تواند در خدمت به عنوان یک coronavirus درمان است.

در مورد افزایش طول کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت گفت: “من نمی توانم تصور کنید که چرا.”

وقتی پرسید که آیا او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال سنبله تهمت جواب داد: “نه من نیست.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه پیشنهاد در کاخ سفید coronavirus جلسه که با خوردن مواد ضد عفونی کننده و یا گرفتن در نور خورشید احتمالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus بیماران.

وزارت امنیت داخلی رسمی شد بحث در مورد آزمایش که در آن مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده و ایزوپروپیل الکل به سرعت کشته شدن ویروس بر روی سطوح بدون منفذ. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس mused در مورد اینکه آیا مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود می تواند به درمان این ویروس در انسان — پرسیدن که آیا وجود دارد این است که “راه ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن.”

آن را وادار به تمیز کردن محصول شرکت ها و مقامات بهداشتی دولت به موضوع هشدار در مورد خطرات ناشی از مصرف خود را. یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور یک یادآوری در مورد استفاده از ضد عفونی کننده خانگی درست.

تهمت بعد به دروغ ادعا کرد که او در حال تبادل نظر و او بود که باعث شد مقامات به نگاه به اثر ضد عفونی کننده دست — و نه از طریق خوراکی یا تزریق.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوریخواه روز یکشنبه گفت که دولت خود را به میدان فرستاد صدها تماس از مردم در سراسر دولت خود پرسیدن که آیا تزریق و یا خوردن مواد ضد عفونی کننده یک راه موثر برای مبارزه با کروناویروس.

“من فکر می کنم این مهم است که رئیس جمهور ایالات متحده زمانی که مردم واقعا می ترسم و در وسط این در سراسر جهان همه گیر است که در این کنفرانس مطبوعاتی که ما واقعا دریافت حقایق در خارج وجود دارد” هوگان گفت: مارگارت برنان در CBS’ “چهره ملت است.”

ایلینوی نیز گفت: آنها با تجربه یک افزایش قابل توجهی در تماس با سم کنترل پس از رئیس جمهور. ایلینوی بهداشت عمومی مدیر دکتر نگزی Ezike گفت: تماس ها را شامل کسی که با استفاده از مواد شوینده بر اساس راه حل برای سینوس شستشو و فرد دیگری غرغره کردن با یک سفید کننده و دهانشویه مخلوط را به کشتن میکروب ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>