مغلوب ساختن پیشی جستن هل مالیات بر حقوق برش در coronavirus پاسخ

توسط Kevin Liptak, Kaitlin کالینز و جرمی الماس | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را فشار قانونگذاران برای تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد قطع و اطمینان کمک در دسترس است برای ساعتی کارگران در میان roiling coronavirus همه گیر است که باعث نگرانی عمیق اقتصادی و بازار سهام شوک.

تهمت بود در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه پس از اجتماع افراد یک تیم با مشاوران به وزن گزینه های محرک اقتصادی به معنای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus مقامات کاخ سفید گفت: به عنوان سهام فرو برد و نگرانی ها همچنان به رشد بیش از دولت و مدیریت بحران است.

“ما در حال رفتن به پرسیدن فردا ما شاهد سنا. ما در حال رفتن به ملاقات با خانه جمهوریخواه میچ مک کانل همه بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی تسکین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید احاطه شده توسط مقامات او می خواهم وظیفه برای پاسخ به این مسئله است.

“ما همچنین قصد داریم به صحبت کردن در مورد دستمزد بگیران کمک گرفتن به طوری که می توان آنها را در یک موقعیت که در آن آنها در حال رفتن برای همیشه از دست چک,” او اضافه شده است.

در حالی که برخی از اعضای کنگره را علنا شناور ایده های برای تحریک اقتصاد ایالات متحده و کمک به صنایع قبل از روز دوشنبه رئیس جمهور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده هر عمل خاص و مقامات ارائه دیدگاه متفاوت چگونه گسترده یک طرح محرک می تواند باشد.

برخی از ایده های مورد نظر شامل مراحل را به تسلیم مالیات بر شرکت هواپیمایی کروز صنایع و مهمان نوازی همه ضرب و شتم توسط ویروس. کاخ سفید نیز وزن گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی — تمرکز اصلی برای برخی از مقامات کاخ سفید که از ترس این ویروس می تواند بیشتر اگر سرویس کارگران به کار شوند.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان نیز لابی او را در حقوق و دستمزد از مالیات, تعطیلات, اگر دموکرات ها در کنگره و مقامات دولت را عنوان چشم انداز برای چنین حرکت می کند.

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به سی ان ان روز دوشنبه در کاخ سفید است که دوباره امکان عمده اقتصادی و قانون هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow هر دو نشان داده شده جمعه کاخ سفید علاقه مند نبود در چنین حرکت می کند.

“کنگره های بسیاری از ایده” این مقام گفت. “به رئيس جمهور.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دیدار خواهد کرد سناتور جمهوریخواه بیش از ناهار روز سه شنبه برای بحث در مورد محرک اقتصادی یک منبع مطلع در این نشست می گوید در سی ان ان.

کاخ سفید نیز دعوت مدیران وال استریت از جمله بانک مدیران اجرائی به جلسه این هفته در coronavirus به گفته یک مقام آشنا با برنامه. این جلسه به احتمال زیاد در هفته بعد. رسمی کاهش یافته است به ارائه یک لیست از شرکت کنندگان انتظار.

روز جمعه Kudlow به خبرنگاران گفت: کاخ سفید بود و چشم دوخته اند “به موقع و هدفمند” اقدامات برای کمک به صنایع آسیب دیده توسط ویروس اما “ما به دنبال این عظیم فدرال پرتاب-پول-در-مردم نظر دارد.”

بازارهای مالی کاهش یافت دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران مواجه با یک قیمت نفت بحران و جدید نگرانی از شیوع کروناویروس در ایالات متحده است. بیش از 600 نفر از coronavirus شناسایی شده اند در آمریکا و 22 نفر کشته شده اند.

رئیس جمهور شده است به بخش خصوصی کمرنگ جلوه دادن جدیت coronavirus اپیدمی اصرار دارد که از آن کوتاه مدت خواهد بود و در عرض چند ماه.

اما او شده است اکثر خشمگین اقتصادی تاثیر coronavirus. رئیس جمهور گفت: مردم در فلوریدا این آخر هفته که او معتقد است که بازار زیاده به کوروناویروس. به عنوان درست بوده است در طول بیماری را گسترش تهمت است بیشتر نگران آن است که او را ناعادلانه مقصر رکود اقتصادی قبل از خود گشتند.

رئیس جمهور است و همسان با این احساسات خصوصی با عمومی پیام کم اهمیت جلوه دادن جدیت ویروس با مقایسه آن را به آنفولانزا عوارض مرگ و سرزنش زیان بازار در رسانه های خبری و همچنین روسیه و عربستان سعودی است.

“عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها!,” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت در روز دوشنبه.

او نیز آن را به نام “خوب برای مصرف کننده” است که قیمت گاز در حال سقوط و

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله کسانی که پس از او در کاخ سفید می گویند تهمت قصد تمرکز فدرال رزرو نمی خواهد کمک به او را از طریق این بحران خاص.

Kudlow را سلف در شورای اقتصاد ملی گری کوهن گفت: سی ان ان روز دوشنبه که دولت به احتمال زیاد نیاز به قید وثیقه از خطوط هوایی اگر coronavirus بحران همچنان ادامه دارد و این محرک پولی را نمی خواهد کمک به سهولت اقتصادی درد.

“اگر این بحران طول می کشد تا یک هفته دیگر یا دو ما باید به قید وثیقه از شرکت های هواپیمایی گفت:” کوهن که اضافه شده که کمک های دولت کمک خواهد کرد جلوگیری از عمده اخراج.

کوهن به نام بانک فدرال تعجب اضطراری کاهش نرخ هفته گذشته بی اثر است. این حرکت را کمی آرام کردن بازارها و مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: نیمی از نقطه برش کافی نبود.

“شما نمی توانید مبارزه عاطفی و روانی جنگ با مالی, کاهش,” کوهن گفت. “مردم نمی خواهید به صرف بیشتر — رفتن به رستوران کتاب تعطیلات — از آنجا که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش بدهد.”

به جای کوهن استدلال کرد که دولت باید کار بر روی مردم خود را بازپرداخت مالیات سریع تر است. که ممکن است کمک به “فرفره اقتصاد” کارگران که در حال صدمه زدن به دلیل مصرف کنندگان ماندن در منزل و اجتناب از مکان های عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>