مغلوب ساختن پیشی جستن دستور بررسی مالکیت خارجی FCC


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دستور بررسی و امکان لغو برنامه های کاربردی و یا فروش FCC, مجوز, اما آن را تا به چیزی برای انجام با رئیس جمهور نظر رسانه ها و یا قانونی او تیم را در برابر تهدیدات ایستگاه تلویزیون صاحبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی روز شنبه (4 آوریل) تشکیل کمیته برای ارزیابی خارجی مشارکت در ایالات متحده خدمات مخابراتی بخش.

مرتبط با: FCC را انکار می کند چین موبایل اتصال

این کمیته هدف این است که برای کمک به نگه داشتن بخش ارتباطات از راه دور امن از تهدیدات خارجی برای امنیت ملی خود از جمله لغو موجود مجوزها در صورت لزوم. جدید کمیته خواهد بود به ریاست دادستان کل ویلیام Barr و بودجه توسط وزارت دادگستری.

این کمیته را توصیه به FCC در مورد اینکه آیا باید آن را “اخراج یک نرم افزار انکار یک نرم افزار وضعیت اعطای یک نرم افزار بر انطباق با اقدامات کاهش تغییر مجوز با یک شرط انطباق با اقدامات کاهش و یا لغو مجوز است.”

این کمیته را تشکیل می دهند بر, وزیر دفاع, وزیر امنیت داخلی و دیگر سر از یک سازمان و یا یک معاون رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن نيست. از آن خواهد شد مجاز به جمع آوری اطلاعات از متقاضیان برای کمک به با این نقد و بررسی. این اطلاعات نمی تواند فاش شود در خارج از این کمیته و کمیته مشاوران.

مرتبط با: FCC, مجموعه مهلت برای خارجی متعلق به خروجی رسانه ها گزارش

مشاوران به این کمیته شامل وزیر امور خارجه, وزیر خزانه داری وزیر بازرگانی و مدیر دفتر مدیریت و بودجه ایالات متحده تجارت نماینده مدیر اطلاعات ملی مدیر عمومی خدمات معاون رئیس جمهور در امور امنیت ملی معاون رئیس جمهور برای سیاست های اقتصادی, مدیر دفتر سیاست علم و فناوری و رئیس شورای مشاوران اقتصادی.

FCC مراجعه کنید برنامه های این کمیته برای بررسی. اگر کمیته تعیین می کند که اعطای مجوز افزایش نمی دهد خطر ابتلا به امنیت ملی یا قانون اجرای آن را به FCC ، آن را تا 120 روز را توصیه از زمان متقاضی پاسخ به سوالات کمیته در حال تکمیل است. مگر اینکه آن را می گوید آن نیاز بیشتر به ارزیابی نرم افزار که در این صورت آن را می شود یکی دیگر از 90 روز را توصیه.

مرتبط با: تلویزیون روسیه می گوید: این ثبت نام به عنوان عامل خارجی

این کمیته همچنین می توانید بررسی موجود مجوزهای اما آن را به رای اکثریت کمیته. برای هر مجوز بررسی های موجود و یا استفاده مدیر اطلاعات ملی ارائه خواهد شد نوشته شده و ارزیابی تهدید. مدیر 30 روز به ارائه این ارزیابی از زمانی که کمیته واز همه پاسخ این درخواست از متقاضی و یا از زمانی که صندلی به دنبال چنین ارزیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>