مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از گنجاندن FBI HQ بودجه در COVID-19 لایحه

توسط الکساندر Alper | ایسنا

واشنگتن – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در دفاع از خود و فشار به استفاده از coronavirus بسته امداد به صندوق جدید FBI ستاد نزدیکی واشنگتن هتل وجود مخالفت همکار جمهوری خواهان با استناد به پس زمینه خود را به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات.

این لایحه رو متشنج مذاکرات در سنا قبل از چند مقررات با هدف کمک به آمریکایی ها دفع ضرر و زیان مالی در میان coronavirus همه گیر منقضی روز جمعه در زمین لرزان با کاخ سفید در تقابل با هر دو حزب دموکرات و تهمت خود جمهوری خواهان که کنترل مجلسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نه به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او به افت تقاضای خود را برای $1.8 میلیارد دلار به صندوق جدید FBI ستاد در مرکز شهر واشنگتن یک بلوک از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی. او بعدها گفت: ارائه “باید باقی بماند.”

“جمهوری خواهان باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند که” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است. “من بسیار خوب در املاک و مستغلات.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در اوایل این هفته با اشاره سوالات در ارائه به کاخ سفید است. برخی از قانونگذاران دموکرات باید خودداری کردند در گنجاندن آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناگهانی واژگونی یک سال برنامه ریزی برای نقل مکان FBI دفتر اصلی از قلب پایتخت کشور به حومه اطراف آن کشیده شده موشکافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن scuttled حرکت در اواخر 2017.

دموکرات ها و دیگر منتقدان را متهم به تهمت به دنبال جلوگیری از فروش از سایت به خصوصی توسعه و ممکن است رقیب. این موضوع در حال حاضر تحت بررسی توسط وزارت دادگستری.

مغلوب ساختن پیشی جستن که هنوز صاحب شرکت او اما گفت: فرزندان خود را روز به روز عملیات شد رد صلاحیت از خرید FBI سایت زمانی که او رئیس جمهور شد در سال 2017.

“بودجه سوار برای FBI HQ معامله بزرگ” والتر Shaub رئیس سابق ایالات متحده از دولت اخلاق است و اضافه کرد که آن را “تقویت ظن تهمت لغو طولانی-برنامه ریزی HQ حرکت برای جلوگیری از رقابت ها را از حرکت در سراسر خیابان را از هتل خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر