مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 کاهش طرح پیش بینی مجازی مدارس کسب و کار


مرحله به مرحله re-opening شامل فشار بیشتر برای تجارت الکترونیکی با قابلیت سرعت بالا در باند پهن برای همه دانش آموزان

به نظر می رسد یکی از عمده نتیجه COVID-19 خواهد بود به حرکت می کند و حتی بیشتر از زندگی روزانه از فیزیکی به مجازی به این معنی است که دسترسی به باند پهن خواهد بود حتی بیشتر مهم است که آن را در حال حاضر است.

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای بازگشایی این کشور و اقتصاد–است که به آغاز خواهد شد هیچ زودتر از 1 مه–است که با سرعت بالا در باند پهن دسترسی برای همه کودکان مدرسه و goosing e-commerce حتی بیشتر از معاملات کسب و کار می تواند مجازی.

که با توجه به پیش نویس این طرح به دست آمده توسط واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه شنبه (15 آوریل) که یک طرح به صورت مرحله به مرحله بازگشایی شد و تقریبا کامل است.

به عنوان بخشی از بخش “بهبود اقتصادی از طریق حمایت از کسب و کارهای محلی & مدارس” برنامه است که به ارائه:

“سرعت بالا دسترسی به اینترنت برای هر خانواده با دانش آموزان ثبت نام شده در k-12 مدارس دولتی” هر چند آن را توضیح نمی دهد چگونه اتفاق می افتد که برای میلیون ها نفر از خانه که در آن پهن باند با سرعت بالا در دسترس نیست.

همچنین قصد دارد به سرمایه گذاری در زیرساخت سرمایه گذاری برای حمایت از “قوی مشغول telework برای کسب و کارهای کوچک” و “رایگان کمک های فنی و یا دسترسی به یارانه مشاوران برای کمک به ایجاد خط تجارت, سیستم عامل, آموزش صاحبان کسب و کار و کارکنان به کار در تجارت الکترونیکی محیط زیست و تنظیم مدل های کسب و کار جدید برای اقتصاد است.”

مرتبط: برای همه آخرین اخبار در COVID-19 تاثیر بر صنعت

در آموزش از راه دور, پایان وجود خواهد داشت و کمک های مالی برای مدارس و تربیت معلم در طول تابستان به توسعه “برنامه های درسی و روش های تدریس مناسب برای دوره مدرسه بسته شدن” را به عنوان به خوبی به عنوان تهیه “تکنولوژی” برای هر دانش آموز در K-12 به پشتیبانی e-learning “را به عنوان مورد نیاز است.”

چرا که این طرح پیش بینی دانش آموزان ممکن است مجبور به برگشت از واقعی به تحصیل آنلاین اگر نقاط ور.

“ما به عنوان نمودار یک دوره برای پاسخ به COVID-19 همه گیر و حرکت رو به جلو ما در حال خوشحالم که یکی از عناصر کلیدی از FEMA/CDC طرح به صندوق با سرعت بالا دسترسی به اینترنت برای هر خانواده با دانش آموزان ثبت نام شده در K-12 در مدارس دولتی به منظور قادر به دوباره باز کردن جوامع گفت:” بنتون موسسه پهنای باند و جامعه, مدیر اجرایی, Adrianne B. Furniss. “همانطور که ما را دیده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر با سرعت بالا پهنای باند دسترسی به یک ابزار ضروری برای کمک به ما برای رسیدن به موثر اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش ویروس. با قوی اتصالات پهن باند آمریکایی ها می توانند یاد بگیرند که از راه دور کار از راه دور و نظارت بر بهداشت و درمان از راه دور. ما نیاز به یک استراتژی ملی برای اطمینان از عملکرد بالا و پهنای باند می رسد در همه جا و همه به بهبود توانایی ما برای فاصله اجتماعی در آینده امواج و فعال کردن کسب و کار و کارگران برای بازگشت به کار سریع تر. مسیر ما از این بیماری همه گیر خواسته های کمتر.”

رئیس جمهور است و نام تعدادی از فن آوری و شرکت های مخابراتی به کار گروه در روز بازگشایی اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>