مغلوب ساختن پیشی جستن باز گشت تجمع ویژگی های صندلی های خالی کارکنان عفونت

توسط KEVIN FREKING و جاناتان LEMIRE

TULSA, Okla. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را راه اندازی گشت تجمع روز شنبه با تعریف انتخابات آینده به عنوان یک استارک انتخاب بین میراث ملی و جناح چپ افراط گرایی است. اما او در نظر گرفته شده نشان می دهد از نیروی سیاسی در میان همه گیر برجسته هزاران نفر از صندلی های خالی و جدید کروناویروس موارد در انتخاباتی خود را کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و هشدارهای بهداشتی را از طریق رفتن با اولین تجمع در 110 روز — یکی از بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 120,000 آمریکایی قرار دادن 40 میلیون از کار و طرح میتوانست مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. این تجمع بود به راه اندازی مجدد خود را از انتخاب مجدد تلاش کمتر از پنج ماه قبل از رئیس جمهور چهره آرا دوباره.

“انتخاب در سال 2020 بسیار ساده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا شما می خواهید برای تعظیم قبل از جناح چپ و اوباش و یا آیا شما می خواهید برای ایستادن بلند و افتخار به عنوان آمریکایی ها؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی ماه از مقید کردن نارضایتی در مورد کوروناویروس که به او لقب “کونگ آنفولانزا” یک نژادپرست مدت برای COVID-19 که نشات گرفته از چین است. او همچنین در تلاش برای دفاع از خود دست زدن به همه گیر و حتی به عنوان موارد همچنان به افزایش در بسیاری از ایالت ها از جمله اوکلاهما.

او شکایت کرده است که قوی coronavirus تست شد و رکورد خود نگاه بد و پیشنهاد تست باید تلاش کند.

“در اینجا بد. هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” او گفت:. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن.’ آنها تست و آنها تست.”

در ساعت قبل از تجمع جمعیت به طور قابل توجهی سبک تر از انتظار می رود و کمپین مقامات اوراق قصد دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس سرریز فضای خارج از منزل. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن thundered که “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از” حدود یک سوم از کرسی های خود را در داخل سالن تجمع خالی شد.

تهمت سعی در توضیح جمعیت اندازه سرزنش رسانه ها برای اعلام “نمی رویم نمی آمد هیچ چیز را نمی” و با اصرار وجود دارد معترضان در خارج بودند و “انجام کارهای بد است.” اما کوچک جمعیت قبل از تجمع تظاهرکنندگان صلح آمیز و تولسا پلیس گزارش شده فقط یکی از بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر.

تنها چند ساعت قبل از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشان داد که شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت که “قرنطینه روش بلافاصله اجرا” است و نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

اخبار عفونت آمد فقط یک زمان کوتاه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتگان برای اوکلاهما و رئیس جمهور خروشان به مشاوران که اطلاعات ساخته شده در مکان های عمومی, با توجه به کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده بیش از 10 دقیقه از 105 دقیقه رالی — با جمعیت خنده همراه — تلاش برای توضیح یک جفت از عجیب و غریب, تصاویر از سخنرانی خود در آخر هفته گذشته در غرب نقطه سرزنش خود لغزنده چرم-کفی کفش به صورت تصویری از او را در راه رفتن ناشیانه پایین سطح شیب دار به عنوان او در سمت چپ تریبون. و سپس او اعلام کرد که او با استفاده از دو دست برای نوشیدن یک فنجان آب چون او نمی خواست به نشت آب در کراوات خود را.

اما تهمت نیز در تکیه سخت در مسائل فرهنگی از جمله فشار به پاره کردن مجسمه ها و تغییر نام پایگاه نظامی تجلیل مؤتلفه ژنرال در پی در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی است.

“این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار زیبا. پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و در کل کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید رژیم سرکوبگر در خود جای داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شناور این ایده از یک سال حکم زندان برای هر کسی که به جرم سوزاندن یک پرچم آمریکا یک عمل اعتراضی تحت پوشش متمم اول قانون اساسی. و او دوباره حملات خود را در مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر یک شهروند ایالات متحده است که مهاجرت از سومالی که ادعا می خواهم “را به دولت کشور ما درست مثل کشور از جایی که او آمد سومالی: هیچ دولتی بدون امنیت هیچ هیچ هیچ چیز — فقط هرج و مرج.”

“و در حال حاضر او به ما می گوید چگونه به اجرا در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “نه ممنون.”

پس از سه ماه استراحت از تظاهرات تهمت صرف شب احیای بسیاری از greatest hits از جمله می بالد در مورد قبل از همه گیر اقتصاد و شکایت در مورد رسانه ها. اما او ساخته شده هیچ اشاره ای به جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در زیر زانو سفید, مینه سوتا, افسر پلیس, راه اندازی هفته از تظاهرات از ساحل به ساحل.

اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. این تجمع برنامه ریزی شده بود بیش از اعتراضات محلی مقامات بهداشت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در بسیاری از ایالات در حالی که انتخاب شهر میزبان و تاریخ — آن را در اصل مجموعه ای از برای جمعه Juneteenth و در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 سفید روی سیاه حمله کشته شدند به عنوان بسیاری از 300 نفر — باعث خشم در میان ملی موج اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

اما تهمت و مشاوران او جعلی رو به جلو اعتقاد داشتند که بازگشت به رالی مرحله خواهد reenergize کرد که خشمگین است که او کاهش یافته است در پشت دموکرات جو بایدن در انتخابات و اطمینان خواهان رشد نگران وضعیت انتخابات ریاست جمهوری و توانایی خود را به نگه داشتن بر روی سنا. اما کوچکتر از حد انتظار جمعیت ممکن است تنها افزایش جولان نگرانی.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی سعی کردم به انگشت اشاره در جای دیگر متهم معترضان مسدود کردن دسترسی به دستگاه های فلزیاب و جلوگیری از مردم از ورود به این تجمع است.

مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود بیش از یک میلیون بلیط درخواست. جمعیت که جمع شده بود به مراتب کمتر از آن است که هر چند این تجمع در حال پخش در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

کمپین دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست با این وجود نیاز است که شرکت کنندگان از آنها استفاده کنید. همچنین شرکت کنندگان قرار گرفتند دما را بررسی کنید.

“من فکر نمی کنم آن چیزی بدتر از آنفولانزا گفت:” برایان Bernard 54 بازنشسته آن کارگر از Baton Rouge, لوئیزیانا که sported یک برگ برنده 2020 کلاه. “من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در احتمالا 15 سال و اگر من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در عین حال من فکر نمی کنم من میخوام گرفتن COVID.”

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان جان Mone و الن Knickmeyer در Tulsa, Okla., کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>