تهمت و ادعاهای بدون مدرک که coronvirus آمد از آزمایشگاه

توسط Zachary کوهن, Alex مارکوارت کایلی اتوود و جیم آکوستا | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد نادر on-the-record بیانیه ای از خود جامعه اطلاعاتی با این ادعا شنبه که او دیده است و شواهد است که به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” رمان coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین است اما از ارائه جزئیات به عقب خود را ادعا.

نظرات فروختن یک بیانیه عمومی از دفتر مدیر اطلاعات ملی صادر شده فقط ساعت زودتر اعلام کرد که هیچ گونه ارزیابی شده است و در ادامه به “دقت بررسی” آیا شیوع “آغاز شد و از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

“بله, من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او را دیده شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس سرچشمه در آزمایشگاه است. بعد پرسید که چرا او با اعتماد به نفس است که در ارزیابی تهمت demurred.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات تحت فشار بوده اند جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای تعیین دقیق ریشه های شیوع کروناویروس در تعقیب یک نظریه اثبات نشده است که این بیماری همه گیر آغاز شده به دلیل یک حادثه آزمایشگاهی در چین منابع متعدد با سی ان ان گفت.

در قدردانی از این تلاش دفتر مدیر اطلاعات ملی صادر شده بی سابقه بیانیه عمومی پنج شنبه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات روشن ساخت جامعه اطلاعاتی در حال حاضر در حال کاوش در دو امکان, اما هنوز نمی تواند ارزیابی اگر شیوع بیماری “بود که در نتیجه یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” و یا شروع “را از طریق تماس با حیوانات آلوده.”

آن را غیر معمول است برای جامعه اطلاعاتی به اظهار نظر علنی در کار خود را قبل از ارزیابی رسمی ساخته شده است. روز پنج شنبه در این بیانیه به نظر می رسد که در پاسخ به رشد سوالات بیش از ریشه های این ویروس به عنوان برگ برنده مقامات دولت صرف هفته بارها و بارها شناور نظریه که این ویروس سرچشمه در داخل یک آزمایشگاه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: وجود دارد “بسیاری از نظریه” است که او را ارزیابی کنند اما به نظر می رسید به نگه دارید امید که پکن در نهایت می تواند در آینده با آنچه در آن می داند که در مورد ویروس’ منشاء.

“چین ممکن است به ما بگویید,” او گفت:.

فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات

با وجود هشدارهای از دانشمندان و هوش حرفه ای است که ما ممکن است هرگز دانستن دقیق منشاء ویروس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo ادامه داد: به فشار جامعه اطلاعاتی برای جزئیات دقیق در مورد منشاء این ویروس سی ان ان یاد کرده است.

به عنوان یک نتیجه, مقامات امنیتی روبرو هستند و فشار زیادی به تعیین اینکه آیا ویروس از ووهان موسسه ویروس شناسی دو منبع آشنا با ناکامی های خود با سی ان ان گفت. در حالی که جامعه اطلاعاتی شده است با احتیاط برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد خواسته های آینده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مقامات گفته اند متفقین که وضعیت در داخل نگران کننده است.

نیویورک تایمز برای اولین بار به گزارش روز شنبه که تعدادی از مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحت فشار قرار دادند ما سازمان های اطلاعاتی به دنبال منشاء رمان coronavirus به “شکار شواهد” لینک این ویروس به آزمایشگاه.

در حالی که کاخ سفید و وزارت امور خارجه خواسته اند که مقامات امنیتی برای پیدا کردن شواهدی که پشت این نظریه که شیوع این بیماری می توان به یک آزمایشگاه هوش جامعه روشن ساخته دوشنبه که آنها را به یک نتیجه قطعی فراتر از رد کردن نظریه که این ویروس در انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی.

“IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” بیانیه صادر شده توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی به نمایندگی از کل جامعه گفت.

در حالی که این بیانیه نشان می دهد جامعه اطلاعاتی هنوز در حال توسعه یک ارزیابی روشنی در مورد چگونگی شیوع آغاز آن می گویند که مقامات حکومت امکان وجود دارد که ویروس بود “انسان ساخته شده و یا اصلاح ژنتیکی شده,” موافقت با نزدیک به اجماع در میان دانشمندان و رد تئوری های توطئه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این بیانیه برای اولین بار در مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد اما در پاسخ به دفاع از خود از دست زدن به این وضعیت و هل دادن به عقب بر گزارش که هشدار در مورد ظهور شیوع گرفتند و روزانه خود را دادخواستها قدمت آن به ژانویه و فوریه.

“خب من دیده نشده گزارش نشده است, اما من به شما بگویم اگر شما صحبت می کنند به سر هوش در حال حاضر شما صحبت می کنند به آنها می گویند که من یک جلسه زمانی که من گفت من داده شد آن را نه قبل و آنها همچنین گفت که آن را خاص و آن را یک دست پاچه جلسه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ظاهر می شود برای اشاره به اقدام DNI ریچارد Grenell با وجود این واقعیت که او نمی شنود گذاشته برای این کار تا ماه فوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم نظرات در مورد شیوع بیماری را ریشه آمد وقتی از او خواسته شد در مورد این موضوع برای بار دوم پنج شنبه.

‘او دوست ندارد اطلاعات’

مغلوب ساختن پیشی جستن شکننده رابطه با جامعه اطلاعاتی و قدمت آن به اولین روز ریاست جمهوری خود را به عنوان او به طور معمول مورد سوال ارزیابی های خود را به خصوص خود نتیجه رسیدند که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

فشار بر سازمان های اطلاعاتی برای ارائه مدارک و شواهد مرتبط با این بیماری همه گیر را ریشه و ساقه و در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و هوش گسترده تر ارشد سابق دولت رسمی گفت.

تهمت نیست زمان زیادی را صرف ریختن طریق روزانه دادخواستها. به جای رئیس جمهور ترجیح مقامات امنیتی به او در حال حاضر با ایده های سیاست به جای اطلاعات خام است که در عمل اجرا می شود که بر خلاف سنت جامعه اطلاعاتی یک مقام سابق گفت.

“او دوست ندارد اطلاعات” این مقام گفت. “او دوست دارد تصمیم امتیاز است.”

به طور معمول, IC ارائه اطلاعات به طوری که دولت می تواند تصمیم گیری در سیاست آنها اضافه شده است.

در اوایل این هفته کاخ سفید در دفاع تمرکز خود را بر چینی labs گفت: جامعه اطلاعاتی شده بود وظیفه تعیین اینکه آیا ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه یک سخنگوی شورای امنیت ملی با اشاره به بیانیه ای از کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley.

در اوایل این هفته کاخ سفید در دفاع تمرکز خود را بر چینی آزمایشگاه.

“همانطور که رئیس جمهور گفته است ایالات متحده به طور کامل بررسی این موضوع” کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley گفت. “درک ریشه های این ویروس مهم است برای کمک به جهان پاسخ دادن به این بیماری همه گیر اما همچنین برای اطلاع رسانی سریع-پاسخ تلاش برای آینده شیوع بیماری های عفونی.”

اما فقدان شواهد به عقب ادعا می کند که شیوع آغاز شد و در یک آزمایشگاه را متوقف کرده top مقامات دولت از جمله Pompeo و برخی از متحدان جمهوری خواه رئیس جمهور از افزایش امکان در نظرات.

“ما هنوز هم به دست اورد دسترسی جهانی نشده به دست اورد دسترسی به WIV (ووهان موسسه ویروس شناسی) وجود دارد. ما نمی دانیم که دقیقا جایی که این ویروس نشات گرفته از” Pompeo گفت.

و به نظر می رسد که پیام کمپین یک تلاش هماهنگ شده بین دولت و همفکر قانونگذاران که در سازگار تماس با کاخ سفید در هفته های اخیر با توجه به منابع متعدد.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تد کروز از تگزاس است که در میان کسانی که صحبت به طور منظم با مقامات کاخ سفید در طول مستند در مورد ریشه های این ویروس از جمله تماس های شخصی با شورای امنیت ملی و عضو, جلسات, به گفته یک مقام ارشد عضو هیات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مسائل حساس.

دولت به این نتیجه رسید که این قابل قبول است اگر نه به احتمال زیاد ویروس فرار از آزمایشگاه و از طریق گسترش, بازار, نه راه دیگری در اطراف کروز کارمند گفت.

تشکر. مایکل McCaul از تگزاس بالای جمهوری خواه در کمیته روابط خارجی مجلس نیز خواستار رسیدگی به این ویروس ریشه و چین را از دست داده و وقوع.

مانند کروز McCaul معتقد است این قابل قبول است که ویروس فرار از یک آزمایشگاه به طور تصادفی اما درخواست اطلاعات اضافی از کاخ سفید در این موضوع با توجه به دستیاران.

در ضمن عدم اطمینان بیش از این ویروس ریشه های گسترش به نزدیکترین هوش شرکای ما. ما شواهد مشترک با متفقین هوش-گروه های شناخته شده به عنوان پنج چشم نمی رد یک نظریه یا با توجه به یک خارجی رسمی در تماس منظم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“هیچ کس را قادر به ماندن در یک راه یا دیگری” این مقام گفت: برجسته — به عنوان مقامات آمریکایی باید — عدم مستقل تیم در زمین است. “ما فقط نمی دانم به اندازه کافی” رسمی اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این تهمت است به کارگردانی یک تحقیق کامل به ماهیت و منشاء از coronavirus در چین و همچنین چین انجام هنگامی که ما از طریق مداوم بیماری همه گیر.

“من به طور کامل انتظار می رود که رئیس جمهور خواهد شد در نظر گرفتن طیف وسیعی از گزینه های به اطمینان حاصل شود که کسانی که در آینده با مردم آمریکا بود که در چین و یا در سازمان جهانی بهداشت برگزار می شود به حساب آورد.”

اما تهمت خارجه چین در موارد متعدد به تازگی به عنوان این ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>