مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت ویسکانسین ایستگاه تلویزیون

یک منبع در WJFW-تلویزیون رایلندر, Wisc., تایید یک گزارش که تهمت مبارزات انتخاباتی تیم حقوقی شکایت کرد تا به ایستگاه.

مربوط به: تپه Dems فشار Pai به دفاع از تلویزیون مجوز در معرض خطر

که کت و شلوار می آید به عنوان ایستگاه های تلویزیونی بزرگ و کوچک در حال تلاش برای مقابله با سیل COVID-19-مربوط به اخبار محلی و قحط و غلا از تبلیغات پشتیبانی می کند.

رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین گفت: ایستگاه های تلویزیون برای جلوگیری از در حال اجرا یک آگهی از اولویت های ایالات متحده آمریکا (PUSA) اقدام صندوق دموکراتیک Super PAC و یا آنها می تواند به صورت یک طرح دعوی در دادگاه و از دست دادن ممکن است از آنها مجوز پخش.

به کمپین گفت که این آگهی که ترکیبی از فایل صوتی رئیس جمهور کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این ویروس در ابتدا به دروغ می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus یک جعل است.’

در نامه ای به ایستگاه های پخش تبلیغ این کمپین گفت: تبلیغ آشکارا نادرست و گمراه کننده و با اشاره به داستان گفتن تهمت نمی تماس با ویروس جعل از جمله در واشنگتن پست یک خروجی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول تماس جعلی به پایان رسید و با تهدید:

“[S]hould شما قادر به فورا متوقف کند پخش PUSA آگهی “نمایی تهدید”, Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. انتخاب خواهد شد اما به دنبال تمام راه حل های قانونی موجود به آن در قانون و در حقوق صاحبان سهام; ما نمی خواهد بیکار ایستادگی و اجازه می دهد تا شما را به پخش دروغ و فریبنده و گمراه کننده اطلاعات مربوط به رئیس جمهور تهمت بهداشت و درمان مواضع و بدون نتیجه است.”

WJFW-تلویزیون مدیر کل استیو شانکس بود و نه بازگشت یک تماس برای اظهار نظر در مطبوعات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>