مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه دو برابر AI سرمایه گذاری


رئیس جمهور 2021 بودجه به نظر می رسد به قطع پول برای غیرتجاری و رسانه های بین المللی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 بودجه ممکن است به دنبال قطع پول برای غیرتجاری و رسانه های بین المللی اما آن دو برابر موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) بودجه برای توسعه هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی و باعث می شود دیگر سرمایه گذاری در آینده با تکنولوژی بالا.

بودجه پیشنهاد سرمایه گذاری 2 میلیارد دلار در هوش مصنوعی و دیگری $860 میلیون کوانتومی علم در طول دو سال آینده.

موسسه ملی علوم و فن آوری خواهد شد $718 میلیون دلار به عنوان بخشی از ماموریت خود را به مطمئن شوید که ایالات متحده آگهی در محاسبات کوانتومی و AI از جمله همکاری از AI-فعال سیستم.

بودجه که کنگره باید تصویب می همچنین ایجاد یک “تولید پیشرفته موسسه” را به اطمینان حاصل شود که تکنولوژی و نوآوری های توسعه یافته در اینجا ساخته شده در اینجا یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت است.

بعلاوه ملی ارتباطات و اطلاعات, دولت, رئیس جمهور, رئیس طیف مشاور سیاست را دریافت 25 میلیون دلار به سمت طیف سیستم های مدیریت به “موثرتر” رایگان تا اضافه شده طیف برای 5G سرویس های بی سیم. به NTIA نظارت دولت طیف کاربران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>