مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد مخابراتی چین از ایالات متحده, شبکه

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توصیه کرده است به FCC که آن را لغو مخابراتی چین را مجوز برای ارائه خدمات مخابراتی در آمریکا

که یکی دیگر از میراث تیم مخابرات امنیت ملی بررسی دخالت خارجی در ایالات متحده مخابرات شبکه یک بررسی که توسط یک کمیته رویکرد اجباری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرتبط با: Google تایوان کابل STA می شود Nod تحت Legacy تیم مخابرات نقد و بررسی

وزارت دادگستری که منجر به نقد و بررسی گفت که مشاوره بر اساس تحولات پس از آن مجوز منتقل شد در سال 2007 از جمله آن عدم تطابق با شرایط یک agreememt با عدالت که اساس آن موجود FCC مجوز.

مرتبط با: FCC را انکار می کند چین موبایل اتصال

“امروز بیش از همیشه زندگی از ملت و مردم آن اجرا می شود ما در شبکه های مخابراتی” گفت: جان Demers دستیار دادستان عمومی امنیت ملی در بیانیه ای. “امنیت دولت ما و حرفه ای ارتباطات به عنوان به خوبی به عنوان ما در خصوصی ترین اطلاعات بستگی به استفاده ما از شرکای قابل اعتماد از سازمان ملل است که ما ارزش ها و آرمان ما برای بشریت است. امروز عمل است اما گام بعدی ما در حصول اطمینان از یکپارچگی امریکا سیستم های مخابراتی.”

این توصیه مبتنی بر افزایش آگاهی از چین مخرب امنیت سایبر فعالیت از سال 2007 همراه با نگرانی های مخابراتی چین می تواند تحت تاثیر قرار/کنترل توسط دولت چین. همچنین بر اساس:

1) “اظهارات نادرست توسط شرکت مخابرات چین به دولت آمریکا مقامات در مورد که در آن China Telecom ذخیره شده خود را در ایالات متحده سوابق بالا بردن سوال در مورد کسانی که دسترسی به سوابق آن;

2) “نادرست عمومی نمایندگی توسط شرکت مخابرات چین در مورد آن, امنیت, شیوه های بالا بردن سوال در مورد چین و مخابراتی را مطابق با فدرال و ایالتی امنیت سایبر و قوانین حفظ حریم خصوصی; و

3) “طبیعت China Telecom متحده در عملیات است که به ارائه فرصت ها برای PRC دولت-بازیگران برای شرکت در مخرب سایبری را قادر می سازد فعالیت اقتصادی جاسوسی و اختلال و misrouting آمریکا از ارتباطات است.”

شستشو آمریکا تورهای مشکوک چینی مخابراتی و تجهیزات تامین کنندگان شده است یک اولویت برای, FCC کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به خصوص حضور Huawei و ZTE.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>