مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت رول نما حمایت

توسط Devan کول | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره جمعه اعلام کرد این است که از بین بردن یک اوباما-دوران مقررات منع تبعیض در مراقبت از سلامت در برابر بیمارانی که فراجنسیتی.

این حرکت — که در طول غرور ماه جشن سالانه جامعه تجاوز طول می کشد که در طول ماه ژوئن و در چهار سال سالگرد مرگبار پالس کلوپ شبانه تیراندازی که در آن 49 نفر کشته شدند در یک محبوب LGBTQ محل در اورلاندو — بود با سرعت محکوم کرد توسط LGBTQ گروه که دیدن از این اقدام به عنوان تبعیض آمیز.

بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه شناخته شده به عنوان مراقبت های بهداشتی با حقوق قانون “منع تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، جنسیت ، سن و یا ناتوانی در برخی از برنامه های بهداشت و فعالیت.” یک قانون تصویب شده در سال 2016 تفسیر ممنوعیت تبعیض جنسی شامل تبعیض بر اساس هویت جنسیتی ساختمان مشابه در تفاسیر دیگر فدرال حقوق مدنی قوانین و احکام دادگاه و ختم بارداری است.

اما وزارت بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت جمعه که آن را از بین بردن “مقررات خاصی از سال 2016 قانونی است که فراتر از محدوده اختیارات واگذار شده توسط کنگره در بخش 1557. HHS را اجرا بخش 1557 با بازگشت به دولت را تفسیر تبعیض جنسی با توجه به ساده معنی کلمه ” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

“2016 حکومت کاهش یافته و به رسمیت شناختن گرایش جنسی به عنوان یک محافظت رده زیر ACA و HHS را ترک خواهد کرد که قضاوت دست نخورده” HHS گفت.

کمپین حقوق بشر در یک جامعه حقوق گروه گفته است که قصد دارد به سوار شدن در یک چالش قانونی برای تغییر حکومت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد یک نسخه مشابه سال گذشته است.

“ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه حمله به ما. امروز کمپین حقوق بشر اعلام کرد قصد شکایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بیش از اختیارات قانونی خود و تلاش برای حذف اساسی مراقبت های بهداشتی حمایت از آسیب پذیر جوامع از جمله جامعه مردم” HRC جمهور Alphonso دیوید در بیانیه ای گفت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز تقبیح این حرکت گفت: این می تواند هزینه زندگی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که یک ماموریت خارج از قرار دادن سیاستمداران و اعتقادات مذهبی بالاتر از یک بیمار مراقبت های بهداشتی. این کشنده است و همه ما باید خشم” آیتالله سیستانی معاون حقوقی مدیر لوئیس Melling گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>