طوفان گرمسیری پری کمپرس آب شمال شرقی حاشیه

توسط کارن متیوز و مایکل هیل | آسوشیتد پرس

نیویورک — سواحل در بسته دلاور و باران مشت جدید Jersey shore جمعه به عنوان حرکت سریع طوفان گرمسیری پری نوتبوک شمالی در مسیر رود خیس منطقه شهر نیویورک.

طوفان سیستم انتظار بود به 2 تا 4 اینچ از بارش باران با احتمال جاری شدن سیل در بخش هایی از اقیانوس اطلس و جنوب انگلستان, U. s. National Hurricane Center گفت: در آن 11 a. m. مشاوره. که از قبل پیش بینی در حدود 3 تا 5 اینچ از بارش باران.

سواحل متعددی در دلاور شده بود به طور موقت بسته شد به دلیل طوفان. و پلیس در شهر اقیانوس پرسید: رانندگان برای جلوگیری از جنوب غربی این شهر توریستی به دلیل جاری شدن سیل در حال حاضر ساخته شده برخی از جاده های صعب العبور.

یک طوفان گرمسیری هشدار باقی مانده است در اثر از جزیره فنویک دلاور به تماشای تپه, Rhode Island. هشدار منطقه شامل جزیره لانگ و لانگ آیلند در نیویورک گفت: پیش بینی. مرکز طوفان باقی مانده خاموش mid-Atlantic Coast در صبح روز جمعه.

“ما انتظار داریم برخی از بادهای سنگین و ما باید مردم را به آماده شود برای که و برخی از جاری شدن سیل در برخی نقاط شهر” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک جلسه در صبح روز جمعه.

تابستان طوفان تاثیر در شهرستان خواهد شد “بسیار محدود” اما د Blasio گفت: این امر می تواند یک شب بد برای ناهار خوری — تنها نشسته و خدمات مجاز در رستوران های شهر به دلیل بیماری همه گیر.

“اگر شما بودند برای رفتن امشب به جای نظم در حفظ و کمک به ما رستوران جامعه” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این طوفان در حال نظارت است و سازمان مدیریت اضطراری فدرال آماده شد برای کمک در صورت نیاز.

“ما به طور کامل آماده شده است. FEMA را آماده در مورد آن بد است. نباید بیش از حد بد اما شما هیچ وقت نمی دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در حالی که خروج کاخ سفید به, Florida.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق افتاد شنبه تجمع در نیوهمپشایر با توجه به آب و فشار, منشی, Kayleigh McEnany گفت.

طوفان برداشت تا سرعت صبح روز جمعه در حال حرکت شمال حدود 12 مایل در ساعت و تولید بالا پایدار باد از 60 مایل در ساعت, پیش بینی گفت. زودتر مشاهدات نشان داد که این حرکت در 8 مایل در ساعت با بالا پایدار باد از 45 مایل در ساعت.

پری اولین ششم-به نام طوفان ثبت شده با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود که فرانکلین در جولای 22, 2005, Klotzbach توییتی.

دو طوفان به نام قبل از تشکیل رسمی در ژوئن 1 شروع فصل طوفان. هیچ یک از این فصل قبلی پنج طوفان به نام تقویت به طوفان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>