Tropical cyclone هارولد wallops وانواتو در طول مستند

توسط Ivana Kottasva و براندون میلر | ایسنا

وانواتو شده است آمار توسط یکی از قوی ترین ثبت طوفان تا کنون ریزش زمین در کوچک اقیانوس آرام ملت وادار کردن دولت به تعلیق coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات برای evacuees.

Tropical Cyclone هارولد بسته بندی بادها تا 250 کیلومتر در ساعت بود و نزدیک شدن به قدرت 5 رده طوفان و آن را قوی ترین طوفان وانواتو در پنج سال و یکی از قوی ترین تا کنون به ریزش زمین در این کشور بزرگترین جزیره Espiritu Santo.

طوفان, ضربه Espiritu Santo روز دوشنبه پس از آن به سمت جنوب شرقی بیش از جزیره پنطیکاست ساعت بعد. هارولد تقویت شده و حتی بیشتر در طول روز با وزش باد افزایش به 270 kph و gusts اوج بیش از 300 kph.

عکس های به اشتراک گذاشته آنلاین شنبه توسط آسیا و اقیانوسیه دفتر صلیب سرخ نشان داد تصاویری از ویرانی در این کشور جزیره از جمله درختان افتاده و جاری شدن سیل.

بادها بر جزایر وانواتو باید کاهش در روز سه شنبه به عنوان طوفان حرکت می کند به دور از ملت است.

روز قبل از طوفان از طریق جزایر سلیمان که در آن یک قایق بود ضربه سنگین دریا در ارتباط با طوفان. اجساد شش نفر از 27 نفر از دست رفته در حادثه بازیافت شده است, با توجه به بیانیه روز شنبه از سلطنتی جزایر سلیمان نیروی پلیس.

وانواتو هواشناسی و جغرافیایی خطرات گروه هشدار داده بود در طوفان می آورد طوفان نیروی باد با سنگین گونو و جاری شدن سیل بیش از مناطق کم ارتفاع از جزایر. برخی از خطوط ارتباطی بوده است مختل شود.

بخش صادر کرده است یک هشدار قرمز بالاترین سطح ممکن و همچنین چندین قوی وزش هشدار برای تمام مناطق ساحلی وانواتو. آن گفت عروق “به شدت توصیه می شود برای رفتن به دریا.”

وانواتو دولت اعلام وضعیت اضطراری در 26 مارس بیش از coronavirus panedemic توقف پروازها در داخل و خارج از کشور است. با توجه به وزارت امور خارجه, آخرین پرواز بین المللی چپ 21 مارس است.

این کشور هنوز ثبت هر مورد تأیید ویروس گردهمایی های اجتماعی بیش از پنج نفر ممنوع شده است و مغازه ها و کافه ها و رستوران ها دستور داده شده است به نزدیک 7:30 p. m. و حمل و نقل عمومی تعطیل در 9 p. m.

وانواتو ملی مدیریت بحران دفتر گفت: محدودیت های اعمال را به کسانی که به دنبال خانه های امن و یا تخلیه مراکز به دلیل طوفان.

Tropical Cyclone هارولد انتظار می رود برای ادامه حرکت به جنوب شرقی بیش از 36-48 ساعت و باید با تصویب نزدیک به فیجی به طور بالقوه آوردن طوفان نیروی باد به بیشتر جمعیت در جنوب جزیره Viti Levu در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>