تریش ریگان در فاکس کسب و کار


می گوید او می خواهد به صرف زمان بیشتری را با خانواده

تریش ریگان اتحاد خارج شد Fox کسب و کار شبکه فاکس کرد.

ریگان گفت: او می روم به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش در طول زمان بحران اما خروج می آید تنها چند هفته پس از او به مقاومت برای گفتن coronavirus نگرانی شد یک “کلاهبرداری” تبلیغ توسط دشمنان از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“فاکس کسب و کار راه جدا با تریش ریگان – ما با تشکر از او را برای کمک به شبکه در طول سال و برای او آرزوی موفقیت مداوم در تلاش آینده” گفت: فاکس کسب و کار در یک بیانیه است. “ما ادامه خواهد داد کاهش live نخست زمان برنامه ریزی برای آینده قابل پیش بینی در تلاش برای تخصیص منابع کارکنان به طور مداوم شکستن پوشش خبری در Coronavirus بحران است.”

مربوط به: فاکس کسب و کار ‘تریش ریگان وبگاه’ ‘کندی’ در وقفه

“من لذت می برد زمان من در فاکس و در حال حاضر قصد تمرکز بر روی خانواده من در طول این زمان مشکل” گفت: ریگان در بیانیه ای. “من سپاسگزار برای من باور نکردنی تیم در فاکس کسب و کار و برای بسیاری از فرصت های شبکه من فراهم کرده است. من به دنبال به جلو به این فصل بعد در زندگی حرفه ای من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>