ترینیداد و توباگو سنتی کارناوال شخصیت های ارائه جنسی زنان درمان

سکسولوگو ig: weblazehiphop هنری مرکز احاطه شده توسط زنان انجام به عنوان واکسن Molassie کارناوال شخصیت. حسن نیت ارائه میدهد عکس هنری با اجازه استفاده می شود.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ترینیداد و توباگو بسته خواهد شد مرزهای خود را در نیمه شب در 17 مارس سال 2020 اما فقط سه هفته پیش کارناوال یادآور آزادتر بار. ترینیداد و توباگو سالانه جشن های کارناوال که اوج هر سال در یک خیابان رژه در روز دوشنبه و سه شنبه قبل از چهارشنبه است که عمیقا ریشه در سنت است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای ارتباط با تاریخ و فرهنگ خود و خود.

در یک مقاله برای کارائیب ضرب و شتم Attillah اسپرینگر توصیف Canboulay شورش — در حال حاضر دوباره تصویب هر سال به عنوان Kambule — به عنوان ریشه J’Ouvert مراسم آزادانه ترجمه شده به عنوان “باز از روز” است که نوید شروع رسمی کارناوال. اسپرینگر می نویسد:

[…ما] می دانم این ایده که Canboulay است Creole French نسخه از جشنواره کن brulées — سوزاندن نی ها. اما ما همچنین می دانیم که بورس تحصیلی از مورخ مورین وارنر-Lewis نقل kambule به عنوان یک Kikongo معنی کلمه ‘صفوف.’ ما منعکس تلفیق از دو نظر: ایده های سوخته نیشکر به عنوان یک نماد از کشت و زرع مرگ و زندگی و این ایده از صبح زود صفوف که شد J’Ouvert که در سابق به بردگی کشانده خواهد بازشماری وحشت از آن زمان در حالی که اعتراض های کنونی بی عدالتی. و هنوز هم در این میان از همه که فریاد درد و ناسزا آنها را در پیدا کردن زمان برای مراسم.

این ایده از مراسم و بیان خود مجذوب سکسولوگو ig: weblazehiphop هنری است که رعایت این راه است که در آن زنان می توانند بیان و کشف تمایلات جنسی خود را از طریق سنتی کارناوال لباس مبدل در امدن شخصیت. به عنوان یک مجوز تمایلات جنسی مشاور و هنر تئاتر حرفه ای کارناوال طبیعی تقاطع دو مناطق از تجربه و تخصص. او مورد مطالعه مشاهده شده و حتی با توجه به TEDxPortofSpain بحث در مورد بازپس هویت جنسی از طریق کارناوال.

هنری برای اولین بار شروع به کاوش کارناوال به عنوان یک شکل از درمان زمانی که او شنیده ام یک زن با استفاده از واکسن Molassie شخصیت, همچنین شناخته شده به عنوان یک ملاس یا تار شیطان به عنوان یک کانال برای بیان طیف وسیعی از احساسات او احساس پس از سقوط قربانی خشونت جنسی; آن است که یک موضوع هنری همچنان به اکتشاف.

ضربت با چیز تیز Molassies یکی از مهمترین تهدید آمیز کارناوال شخصیت با آن تیز نیزه سه شاخه و پرقدرت جنبش اجازه او “فضا” را به عنوان هنری آن را قرار می دهد “به انتشار تروما از بدن خود را, اما همچنین به حرکت بدن خود را با این حال او می خواست.”

صحبت کردن با صداهای جهانی با تلفن و هنری اشاره کرد که این شکل از درمان است نه محدود به خاص شخصیت: “انسان و رابطه بسیار پیچیده هستند بنابراین هر کسی می تواند پیدا کردن درمان از طریق یک شخصیت صحبت می کند که به آنها است.” مثلا محبوب نیمه شب دزد شخصیت ممکن است ارائه به مردم یک فضای امن که در آن به بررسی بیشتر مردانه کنار خود.

در انتهای دیگر این طیف است Dame لورن. در اصل در نظر گرفته شده به مسخره همسران کشت و زرع صاحبان صحنه و لباس بصری نمایی فیزیکی مفهوم زنانگی با تاکید عظیم سینه های کافی و باسن است. با توجه به هنری این شخصیت نیز می توان از راه های مختلفی از جمله اکتشاف نقش های جنسیتی. مردان اغلب بازی Dames لورن که می توان آنها این فرصت را به تجربه نه تنها چگونه زنان جهان — بلکه جهان چگونه آنها را می بیند.

چون کارناوال شخصیت های اغلب نقاب دار با چهره های پوشانده با رنگ و گل و یا در صحنه masqueraders به طور کامل قادر به تجسم شخصیت های آنها را انتخاب کنید در حالی که حفظ گمنامی خود را. در کارائیب جوامع تمایلات جنسی زن به طور کلی یک موضوع است که در مورد بحث خصوصی — جالب توجه است که در طول کارناوال سهم شیر از masqueraders مفتخر است برای نشان دادن بدن خود را. در همان زمان, اما, تمایلات جنسی یک موضوع پیچیده — پیچیده و شخصی تا حد زیادی گره خورده با قراردادهای اجتماعی.

در ترینیداد و توباگو عدم جنسی برنامه های آموزش و پرورش در مدارس به احتمال زیاد منجر به سوء تفاهم در مورد بدن و نگرش به رابطه جنسی به عنوان یک کل. دین نیز عوامل در به عنوان بسیاری از کشور نهادهای مذهبی فشار پرهیز تنها رویکرد. هنری اما با اعتماد به نفس است که کارناوال می تواند کمک به این کشور توسعه یک رابطه سالم با تمایلات جنسی و نفس اماره. مانند کارناوال این شامل قصد بازگشت به کشور را ریشه است.

هنری مذاکرات از مطالعات است که نشان می دهد چگونه ترینیداد و توباگو اول مردم و همچنین فرهنگ آفریقا و هند تا به حال کمتر سفت و سخت و سیستم های دوتایی که آن را به زندگی جنسی, جنسیت و کار — اعتقادات است که به شدت تغییر پس از استعمار زمانی که Eurocentric نمایش ها مجبور بودند بر مردم بومی و بعد از آن برده و قراردادی کارگر جمعیت.

استعمار تلاش خود را برای سرکوب اکثریت این سنت ها و باورهای اما کارناوال — که سنگر و استحکامات از لباس مبدل در امدن و بیان خود — خلاقانه غلبه بر چالش ها است. هنری توضیح داد:

[آن را] شد و از راه [اجداد ما] نگه داشتن باورهای خود را و اجازه می دهد آنها را به تجسم آن دسته از شیوه های بدون منظم بودن آن است.

محدودیت در colonised مردم نیز شامل انتظارات در اطراف زنان رفتار. در حالی که این باید به طور طبیعی در طول زمان تکامل مدرن روز ترینیداد و توباگو هنوز “قوانین و نقش ها” به عنوان هنری توصیف آن است. کارناوال هر چند راه را برای زنان به سرپیچی از آن انتظارات.

می تواند این توضیح محبوبیت نحیف لباس های کارناوال? هنری فکر می کند این است که فقط یک لنز که از طریق آن به بحث و گفتگو در مورد کارناوال و مشارکت زنان:

به نظر من چون زنان — برای بسیاری از قرن ها شده اند گفت: چه چیزی را می پوشند یا گفت: اگر آنها بیش از حد پوست است که آنها کمتر از کارناوال راه را برای آنها را به رد که و می گویند: “نه! من می پوشند آنچه من می خواهم که من می خواهم و هنوز هم ارزشمند خواهد بود.’

زنان هستند که با قدرت انتخاب خود را از لباس برای کارناوال او می گوید:. آنها تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید آنها را به نگاه خود را بر روی بدن:

نزدیک به عریانی یک صحنه و لباس و از خود; [آن را] می شود ، پذیرش و دوست داشتن بدن و گفت: “این چیزی است که من می خواهم به نگاه و این بدان معنا نیست که من نمی سزاوار لذت بردن و یا به نحوی است که من باید از این حق محروم به حرکت چگونه من می خواهم و خودم بیان چگونه من می خواهم برای این دو روز از 365 روز سال است.’

با توجه به هنری زنان می توانند یاد بگیرند از این عناصر ضروری از کارناوال سنت و پیاده سازی آنها در زندگی روزمره با ایجاد فضاهای به خود و به چالش کشیدن تابوهای.

ایجاد چنین فضایی او می گوید: صرفا شامل تکرار “فضای امن” که کارناوال را ایجاد می کند برای زن بیان جنسی و لذت بردن. کلید نیست و بلافاصله به موقعیت های جنسی:

جای خود را در پیاده روی روزانه یکی که لذت است و بر اساس یکی که می پذیرد بدن در هر حالت آن است.

این را می توان در ساده ترین راه های, از, هاردکور, بافت و عطر و طعم از یک تکه شکلات برای خرید لباس با پارچه است که احساس خوب در بدن است.

به عنوان تابوهای هنری می گوید که این کار از کارناوال. به چالش کشیدن سلسله مراتب اجتماعی و کنوانسیون انداز جنسی و جنسیتی و یا هر ماده محدود مذهبی و یا هنجارهای اجتماعی — یک راه برای استفاده از کارناوال روح به رویکرد همه چیز متفاوت است. تمرین این عناصر از لباس مبدل در امدن در زندگی روزمره هنری می گوید: “راه رهایی خودمان را در سطوح مختلف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>