ترینیداد و توباگو رتبه دوم در COVID-19 ‘مستند عقبگرد checklist,’ اما احتیاط باقی مانده

یک تصویر از صفحه عنوان مطالعه توسط آکسفورد COVID-19 پاسخ دولت ردیاب (OxCGRT) که ارزیابی آمادگی کشورهای مختلف برای استراحت COVID-19 جسمی فاصله گرفته است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در آوریل 29, 2020, Terrence Deyalsingh, ترینیداد و توباگو, وزیر بهداشت, برجسته یک مطالعه انجام شده توسط آکسفورد COVID-19 پاسخ دولت ردیاب (OxCGRT) ارائه شده است که “یک کراس ملی و بررسی اجمالی آن کشور دیدار چهار تن از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO), شش توصیه برای آرامش جسمی فاصله اقدامات”. در لیست ترینیداد و توباگو رتبه دوم فقط پس از ویتنام است. تنها دیگر, کارائیب, کشور در 10 صفحه است باربادوس.

در حالی که این ممکن است خبر خوش نظر از اینکه چگونه به طور موثر دولت شده است و مقابله با این بیماری همه گیر (به عنوان از آوریل 30 کشور ثبت 116 COVID-19 موارد با 72 بيمار مرخص و هشت مرگ و میر) وزیر گفته است که این مطالعه را یافته نباید فریب شهروندان به یک از امنیت کاذب.

مطالعه خود را نیز گذاشته چالش های محققان مواجه می شوند در تلفیقی از اطلاعات موجود:

در حالی که OxCGRT داده ها به طور کامل نمی تواند می گویند که چگونه آماده کشورها به ترک مستند ارائه آن به صورت یک مقایسه در سراسر کشور ، حتی این “سطح بالا” نمایش نشان می دهد که چند کشور در حال نزدیک شدن به جلسه که معیارهای عقب مستند اقدامات است.

در زمان نوشتن [مارس 23 سال 2020] تنها تعداد انگشت شماری از کشورها در حال انجام به خوبی در چهار ‘فهرست’ معیارهای OxCGRT است که قادر به ردیابی.

یک تصویر از جدول از مطالعه توسط آکسفورد COVID-19 پاسخ دولت ردیاب (OxCGRT) نشان می دهد که ترینیداد و توباگو در جایگاه دوم re: آمادگی برای عقب برخی از آن اعمال COVID-19 اقامت در خانه محدودیت.

به طور طبیعی یکی از متغیرهای در نظر گرفته شود این است که این مطالعه قادر به امن داده ها به دو دسته که کمک می کند که تعیین اینکه آیا یا نه یک کشور آماده است به عقب مستند اقدامات: آسیب پذیر تنظیمات و اقدامات پیشگیرانه در محل کار. چهار دیگر معیارهای کنترل موارد با موفقیت آزمایش ردیابی و جداسازی مدیریت وارداتی موارد و جامعه درک — رتبه بندی شدند در یک شبکه اعم از “کمتر” به “آماده تر برای خروج از مستند”. از این ترینیداد و توباگو عملکرد کمی پایین تر زمانی که آن را آمد به تست و جامعه درک.

کاربران رسانه های اجتماعی شد و سریع به وزن در. در Facebook, Tenten Allegra هشدار داد:

آن *نه* در همه به معنای آن است که زمان برای پایان دادن به محدودیت. خواهد شد که با تصمیم CMO پانل از کارشناسان مسئول و همه ما جعبه در این جدول نیاز به جامد آبی رنگ است. هیچ کشور واقعا آماده به لغو محدودیت اما آن *چه* به این معنی است که از نظر توانایی *شروع* گرفتن زندگی رو به جلو به حالت عادی ما در یکی از بهترین موقعیت ها در جهان به **نظر** کاهش مستند می آیند, مه 15. که چیزی احساس تشویق. نگه دارید تا کار خوب!
سلام و خسته نباشيد به ملت ما! 🙏🇹🇹🇹🇹

دکتر روشن Parasram, ترینیداد و توباگو افسر ارشد پزشکی در حال حاضر توصیه می شود از یک “طبیعی” حتی به عنوان محدودیت ممکن است برداشته بیت به بیت. این کشور محدودیت های فعلی در محل باقی بماند تا زمانی که ممکن است در 10 سال 2020 است.

وکیل امیر Crowne اما کمی بیشتر تردید از وزیر Deyalsingh ارزیابی:

زمانی که وزیر Deyalsingh گفت: — در زمینه پاک کردن اطلاعات غلط کمتر — که ترینیداد و توباگو ‘رتبه دوم’ توسط ‘دانشگاه آکسفورد’ در اینجا چیزی است که او غفلت به ذکر است:
1) ‘رتبه بندی’ است که بر اساس یک پژوهش توجه داشته باشید تهیه شده توسط Blavatnik مدرسه از دولت است. آن است نه کارشناسی. آن است که یک ‘گزارش’;
2) ‘به این دلیل که اطلاعات تنها اندازه گیری چهار نفر از شش توصیه می شود اقدامات ما باید محتاط در مورد درك آنچه کشورهای در حال آماده عقبگرد مستند از این اندازه گیری است.’ (از يادداشت پژوهشي) خود را […]

تاسیس در سال 2010 Blavatnik مدرسه دولتی یک مدرسه سیاست عمومی است که بخشی از دانشگاه آکسفورد علوم اجتماعی را بدست آورد.

در بررسی لیست وبلاگ نویس و صداهای جهانی’ جامائیکا مبتنی بر مشارکت کننده اما لوئیس اشاره کرد:

ترینیداد و توباگو در رتبه دوم […] به عنوان آماده برای بلند کردن آن مستند. یکی دیگر از CARICOM کشور بلیز است به مراتب پشت سر نیست در مکان پنجم […] باربادوس است در مکان دهم. Aruba, گویان, برمودا, جمهوری دومینیکن و کوبا (در آن نظم) در مختلف متحده از آمادگی. جامائیکا با توجه به این بررسی, سوم پایین ترین رتبه کارائیب کشور از نظر آماده بودن برای بلند اقتصادی مستند. دومینیکا که اقتصاد شد ضرب و شتم و به سختی بهبود از مخرب بلایای طبیعی است که بالاترین رتبه بندی [کارائیب قلمرو]. کوبا که خود را عجیب و غریب مجموعه ای از چالش های اقتصادی است و دوم پایین ترین. من پیدا نکردم هر کارائیب, کشور در لیست — شاید داده های قابل اعتماد در دسترس نیست.

نگران جامائیکا دولت آشکار اشتیاق به اقتصاد و در حال اجرا لوئیس ادامه داد:

من می خواهم به نخست وزیر و برخی از ناخواسته مشاوره: مقابله با این ویروس برای اولین بار. دریافت همه چیز تحت کنترل عنوان که نشان می دهد. پس از آن و تنها پس از آن ما خواهد بود آماده برای رفتن به عقب به چه چیزی با شما تماس جدید طبیعی “که من می ترسم به ناچار و به سرعت تبدیل به کسب و کار به عنوان معمول’.

به همین ترتیب برای بسیاری در ترینیداد و توباگو وجود دارد باقی می ماند سطح بالایی از احتیاط در اطراف لغو محدودیت — اما نیز وجود دارد که تماس گرفتن اقتصاد کشور در حال حرکت با خیال راحت دوباره. کاربران رسانه های اجتماعی مانند روزنامه نگار جودی ریموند اما مشاهده کرده اند مردم به ظاهر بازگشت به “عادی”.

این کشور را ارزیابی مجدد موقعیت خود آمده ممکن است 10. در این میان نبرد در برابر COVID-19 همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>