مرتدان جراحی ارکستر بر روی صحنه در ملی, پانوراما, نیمه نهایی در, Port of Spain, Trinidad, در فوریه 9 سال 2020 است. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

یکی از نکات برجسته ترینیداد و توباگو سالانه جشن های کارناوال است که چشم انداز رقابت است. این یک مسابقه موسیقی که در چاله کشور بهترین جراحی ارکستر در برابر یک دیگر به عنوان آنها بازی خصوص تنظیم instrumental تفسیر مشخص شده توسط اصلی تغییرات — محبوب calypso یا سکا موسیقی لحن.

این رقابت ها برگزار شده است و هر سال از افتتاح آن در سال 1963 برای صرفه جویی در سال 1979 زمانی که این تحریم به عنوان یک حرکت نمادین برای حمایت از steelband جنبش پیشگام رودلف چارلز و مبارزه خود را برای به دست آوردن احترام و به رسمیت شناختن بهتر برای pannists.

باندهای رقابت در کوچک و متوسط و بزرگ دسته بندی. نیز وجود دارد یک تابه دسته و چشم انداز مسابقات برای هر دو اولیه و ثانویه مدارس.

در سال های اخیر به جای هر مرحله از این رقابت سرويس رايگان فورشيرد در یک محل مانند پارک ملکه ساوانا در بندر اسپانیا قضات شده است بازدید تابه متری — جامعه فضاهای که در آن گروههای مستقر هستند — به درجه آنها در دور مقدماتی این رقابت ها است. این حوادث همیشه جذب بسیاری از حمایت با پان دوستداران بازدید از چندین پان متری در طول فصل حمایت از گروههای موسیقی مورد علاقه خود را و اندازه تا رقابت.

کارناوال محبوب ترین تابه های مربوط به رویداد هر چند چشم انداز نیمه نهایی که در آن steelpan علاقه مندان می توانید لذت بردن از طیف گسترده ای مقطع از اجرای برنامه از تماشاگران مناطق و حتی در میان گروههای در آنچه شناخته شده به عنوان “کشیدن” — منطقه پیشرو به مرحله اصلی که در آن گروههای خط تا در جهت ظاهر و عمل خود را آموزش. طرفداران و حامیان نیز کمک به رول دستگاه های خود را — است که نصب شده بر روی خوشه هایی از چرخ سیستم عامل با سایبان — به مرحله که در آن گروهها نبرد برای یک محل در فینال معتبر ترین جایزه در جراحی پان موسیقی.

به عنوان او است هر سال, عکاس, ماریا Nunes بود در دست در پارک ملکه ساوانا در فوریه 9 سال 2020 ملی, پانوراما, نیمه نهایی, که برجسته متوسط و بزرگ جراحی ارکسترهای. در اینجا یک طعم و مزه از جو بود Nunes’ عکس های دیدنی و جذاب ارائه شده در اینجا با اجازه:

یک زن نقش باس تابه در ترینیداد همه ستاره جراحی ارکستر به عنوان گروه شیوه در “کشیدن” قبل از مصرف این مرحله در چشم انداز نیمه نهایی. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

ترینیداد همه ستاره جراحی ارکستر بر روی صحنه در سال 2020 ملی, پانوراما, نیمه نهایی در ترینیداد و توباگو است. باند بازی نایلا Blackman “بیشتر Sokah” مرتب توسط Leon “صاف” ادواردز قرار داده و پنجم از 14 باند بزرگ. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

Desperadoes یکی از محبوب ترین و بزرگ گروههای طول می کشد مرحله در سال 2020 چشم انداز نیمه نهایی. “Despers” به عنوان آنها از روی علاقه به, همچنین انجام Nailah Blackman “بیشتر Sokah”; خود را تنظیم بود کارلتون “Zanda” الکساندر و گروه copped جایگاه دوم است.

Desperadoes حامیان کمک به حمل جراحی پان قفسه کردن مرحله در پارک ملکه ساوانا پس از این گروه انجام شده در ملی, پانوراما, نیمه نهایی در فوریه 9 سال 2020 است. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

تنظیم Len “Boogsie” شارپ انجام فاز دوم جراحی ارکستر در طول سال 2020 ملی چشم انداز نیمه نهایی. گروه انجام شده Olatunji Yearwood را “سال 2020 Vision” قرار دادن چهارم. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

فاز دوم خط مقدم متشکل از بازیکنان از تنور تابه و دو ثانیه پر از شادی به عنوان آنها بازی خود را قطعه در سال 2020 ملی, پانوراما, نیمه نهایی در, Port of Spain, Trinidad, on February 9. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

“موتور اتاق” از یک steelband متشکل از زدنی است و این بخش که ایجاد ریتم و سرعت عملکرد. باند Supernovas: آهنگ خود را از انتخاب برای سال 2020 پان نیمه نهایی شد “عزیز پروموتر” همکاری و مشارکت بین soca خوانندگان صدا و Kes مرتب توسط Amrit Samaroo. این گروه قرار می گیرد ششم. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

دیگر زن باس, بازیکن, این بار از گروه گرمسیری فرشته چنگ آن را می دهد تمام او را در چشم انداز نیمه نهایی. گروه موسیقی انتخاب شد Nailah Blackman “بیشتر سکا” مرتب توسط کلارنس موریس که به دست آورده این گروه قرار دهم از 14 باند بزرگ. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

مرتدان دیگر steelband با یک زیر بزرگ انجام لاغر Banton را “اشتباه دوباره” در ملی, پانوراما, نیمه نهایی در فوریه 9 سال 2020 است. قطعه ای چیده شده بود توسط Duvone استوارت; آن برنده به نفع قضات که به رتبه بندی این گروه در وهله اول. عکس ماریا Nunes, مورد استفاده با اجازه.

این باند بزرگ چشم انداز نهایی است که برنامه ریزی شده برای 22 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im