فیلم ترایبکا جشنواره داوران برنده جایزه فیلم فوق العاده فیلم را برای اولین بار

غرب پالم بیچ FL – مارس 30 سال 2020 – فوق العاده فیلم های HD فیلم های شبکه طراحی شده برای مخاطب لاتین است که ویترین آمار بین المللی فیلم بازیگران شخصیت های شناخته شده از سراسر جهان دوبله شده به زبان اسپانیایی توسط Olympusat تیم در مکزیک اعلام کرد که ممکن است در سال 2020 برای اولین بار برنامه شامل یک آمریکایی فیلم اهدا شده در جشنواره فیلم ترایبکا یک اوکراین, کمدی, ایتالیایی, درام, فیلم های اکشن کارگردان بازیگر پیرس برازنان و عناوین از ماه به پایان رسید با یک اتریشی, راز داستان.

ممکن است انتشار گسترده فیلم فوق العاده فیلم تقویم است:

Mujeres Que Matan (زنانی که کشتن)

5/3/2020 در 10 p. m. ET.

از مدیر اینگرید Jungerman که هم اسکریپت نویسنده و برنده 2016 جایزه هیات داوران به عنوان بهترین فیلمنامه در جشنواره فیلم ترایبکا. طنز مدرن روابط در شیب پارک محله از شهر نیویورک که در آن سابق و فعلی پادکست شرکای درگیر شدن با یک چرخه از سوء ظن و بدگمانی که یکی از آنها شروع یک رابطه جدید با زن زیبا.

اونا Boda de Locos (دیوانه عروسی)

5/6/2020 در 10 p. m. ET.

یک مجموعه کمدی در اوکراین که در آن یک پدر – مدیر موزه محلی – کشف تعجب است که آینده خود را در عشق یک فرانسوی آفریقایی آمریکایی مبدا. از آن خواهد شد کاملا درام به برنامه ریزی رویداد. اما وقتی که عشق حقیقی می ایستد در راه چیزهایی که می تواند شاد باشد اما موفقیت این عروسی نیست داده می شود.

نوسترا Pasión (دروازه عشق)

5/15/2020 در 10 p. m. ET.

یک سوپر مارکت کارمند است تعجب زمانی که دو سارق مسلح به طور ناگهانی به فروشگاه میاندازد و او را به گروگان گرفتند. یک پلیس موجب صرفه جویی در زندگی خود. از آن لحظه به آنها قادر به مقاومت در برابر شور و شوق آنها از یکدیگر بپرسید تا چه حد آنها می تواند فشار خود را به زندگی عشق خود را پس از او ازدواج کرده است.

Mi Padre Debe Morir (پدر جان)

5/17/2020 در 10 p. m. ET.

ناشنوا و لال مرد جوان به دنبال انتقام گرفتن از خود با خشونت سوء استفاده پدر که ده سال پیش خود را کشته قدیمی ترین پسر در حالی که ضرب و شتم جوان به قدری است که پسر خود را از دست داد شنوایی و توانایی به صحبت می کنند. پسر خود را ثابت می کند فقط به عنوان قادر به خشونت به عنوان پدر خود را که تمایلات تهاجمی شده اند کاهش توسط زندان خود را روی لئامت دادن.

Muerte En El Hielo (مرگ بر روی یخ)

5/22/2020 در 10 p. m. ET

در طول پیاده روی صبح یک پلیس بازنشسته به طور ناگهانی کشف یک جسد در دریاچه یخ زده. او شروع به خود را در تحقیقات کشف که یکی از اعضای خانواده است که یک مظنون در مورد او باید بین خانواده و عدالت است.

فوق العاده فیلم است و متعلق به اداره شده توسط Olympusat Inc., و آن را در حال حاضر در دسترس در منشور طیف Hotwire ارتباطات آزادی و توسط Verizon FiOS.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده فیلم مراجعه کنید ultrafilmtv.com

Olympusat – سرمقاله تماس:

Jesús Piñango

مدیر ارشد اخبار

561-249-5228

[email protected]

###

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>