رزرو شورای کسب و کار برای Fond du Lac گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa تصویب طرح Feb. 26 برای دفن زمین واقع در دلوت را Fond du Lac محله.

چشم انداز معماران پشت پروژه شهری اکوسیستم سنت پل اعلام کرد تصویب دوشنبه.

“ما هیجان زده است که جامعه واکنش به طراحی ما تغییرات و فرایند جامعه مثبت بوده است و در حال کار سخت به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت به سرعت” ساموئل Geer رئیس جمهور از شهری اکوسیستم گفت.

قبیله ای اعضای تحت تاثیر طراحی در طول دو دوره از جلسات عمومی گفت: اکثریت که آنها می خواستند چیزی ساده است.

پس از هتک حرمت به بخش مینه سوتا شده و کار مشترک با فوند دو لک گروه مینه سوتا امور هند شورا و دفتر امور خارجه باستان شناس با هدف بازگرداندن دفن باقی مانده در بازسازی گورستان. کار می تواند تکمیل شود در سال 2020 MnDOT مدیر پروژه شیدا Costley گفت.

“برنامه برای این کار تهاجمی است و ما امیدوار به تکمیل کار قبل از یخ زدن” Costley گفت. “با این حال بسته به نوع آب و هوا می تواند مجبور به حمل بیش به فصل آینده است.”

معماران’ مفهوم برجسته مرز دیوار شامل یک گورستان جنگلی با چند نشانه گذاری. طراحی نیز بازگرداندن طبیعی بهار در حال حاضر لوله کشی زیرزمینی.

در نهایت تپه گورستان بود که آشفته خواهد بود replanted به رشد در طول زمان با هر دو کوچکتر و بزرگتر و درختان و زمین های اضافی-پوشش گیاهی ساخته شده از گیاهان بومی و مقاوم در برابر تغییر آب و هوا.

قبیله ای شورا همچنین درخواست شده است که یک ساختار و فضای ساخته شده در نزدیکی پیشنهادی جدید جاده دسترسی چرخش خواهد شد که 134 خیابان غرب است. کوتاه جاده ساخته شده است و توسط MnDOT این تابستان را جایگزین غرب خیابان چهارم است که چهارصد سال از آن می گذرد از طریق های موجود در زمین دفن.

اضافی طراحی و برنامه ریزی فرایند به صورت یک ساختار در پایان راه خواهد بود جداگانه در نظر گرفته شده فاز از پروژه معماران گفت.

آن می تواند به کاهش هزینه های بودجه به عنوان بخشی از وزارت حمل و نقل مینه سوتا را 20 میلیون دلار بودجه به طور کلی. از آنجا که این پروژه آغاز شد به عنوان یک پل جایگزینی, مینه سوتا, بزرگراه ها بیش از 23 ماموریت نهر هزینه ها به شدت افزایش یافته است با توجه به گسترده بازیابی کار می کنند.

منطقه مهندس Duane تپه MnDOT بالا رسمی در Duluth گفت: بودجه 2 میلیون دلار برای کاهش.

“این یک گام مهم به او گفت:” در ماه فوریه به شرح زیر فدرال اقدام مورد نیاز در زمانی که خواص تاریخی آشفته هستند. “ما قصد داریم به سند (عموم) گورستان و دیگر خواص فرهنگی در منطقه تاثیر است.”

همچنین ممکن است بهبود کار و در عین حال برای انجام این تابستان در انبارها خاک ایجاد شده که حفاری آغاز شده و در سال 2017. این شمع ها در خارج از مرکزی گورستان سایت که در آن کار بازیابی برای دفن باقی مانده قبر محصولات و مصنوعات سال گذشته تکمیل شد.

رزرو شورای کسب و کار نیز مورد تایید یک درخواست که یک فوند دو لک عضو جامعه تعیین شود و شرکت سرب تفسیری فرایند طراحی شهری اکوسیستم برای تعیین نهایی پیام و فرم است که پیام ها در گورستان خواهد شد.

معماری تیم طراحی در روند توسعه ساخت و ساز در سطح برنامه های طراحی. طرح نهایی طرح در حال برنامه ریزی برای تکمیل این پروژه به پیشنهاد در ماه جولای. اواسط ماه سپتامبر خواهد بود در مورد اولین که محوطه سازی کار می تواند شروع Costley گفت.

پل پروژه جایگزین شده است دوباره راه اندازی شود و همچنین با امید ساخت و ساز بعد از 2024. برآورد 4.2 میلیون دلار پروژه در حال حاضر این موضوع یک جلسه عمومی در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de