سفر رفع مشکل: آیا coronavirus تاخیر سفر من همسر بیمه ادعا می کنند ؟

عزیز سفر رفع مشکل: در ماه ژانویه شوهر من تا به حال سکته مغزی و ما تا به حال به لغو کروز ما به ویتنام و کامبوج که ما رزرو از طریق برتری لوکس جهان سفر. من در زمینه بیمه ادعا می کنند با سفر همسر من بیمه مسافرتی شرکت.

Christopher Elliott, the Travel Troubleshooter ...
Christopher Elliott سفر رفع مشکل

ما فرستاده می شود و در همه مورد نیاز مدارک و نامه از متخصص مغز و اعصاب و پزشک مراقبت های اولیه گفت که او نه می تواند پرواز به مدت سه ماه و تنها پس از اینکه مجددا. این بود طولانی قبل از coronavirus به نظر می رسد.

سفر Mate شده است هیچ کمک کند. آنها تبلیغ بازپرداخت در 30 روز یا کمتر. آنها به ما گفت که این ادعا تا به حال تایید شده و منتظر بودند بهتری برای نوشتن بررسی کنید. من باید نام بهتری چندین بار. یک نماینده به من گفت که برتری تا به حال به لغو دو کشتی در ماه های اکتبر و نوامبر به دلیل مشکلات فنی به همین دلیل است که آنها تا به حال نوشته شده من را بررسی کنید.

در نهایت من صحبت با کسی که در حساب های پرداختنی که وعده داده شده را دنبال کنید و با من تماس بگیر. او هرگز. شوهر من می توانید به خواندن و یا نوشتن از دست داده و بینایی در سمت راست است. شما می توانید به من کمک کنید ما $9,278 مسترد?

— والری اسمیت Shepherdstown, West Virginia

پاسخ: من متاسفم برای شنیدن در مورد شرایط شوهر خود را. سفر خود را Mate سیاست باید پوشش خود را لغو و ادعای خود را باید پردازش شده است در حال حاضر. پس چه خبر است ؟

همسر سفر به طور معمول فرآیندهای آن ادعا می کند به سرعت. می تواند این بوده است coronavirus مربوط به تاخیر ؟ شاید. لغو برخی آسیایی تعطیلات در ماه ژانویه آغاز شده و برداشت تا به سرعت به عنوان ویروس گسترش یافته است. توسط اواسط ماه فوریه تمام شرکت های بیمه سفر بودند ناودان با ادعا.

که به ارمغان می آورد تا یک سوال جالب برای هر کس دیگری پر ادعا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: چه مدت شما باید به سفر خود را شرکت بیمه به قطع شما یک بررسی کنید ؟ با توجه به مقیاس وقوع حداقل دو ماه. آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری اما بیمه مسافرتی خودی به من بگویید که وجود دارد بیش از حد بسیاری از ادعا و نه مردم به اندازه کافی به آنها را پردازش.

راستی من انتشار نام و شماره و آدرس ایمیل از همسر سفر مدیران در حمایت از مصرف کننده, سایت Elliott.org. اگر ادعای خود را در drags برای بیش از دو ماه شما باید رسیدن به یکی از آنها.

من تحسین راه شما مستند همه چیز را برای خود ادعا می کنند. شما حتی باید دقیق ورود به سیستم تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که در حالی که یک تماس تلفنی می توانید پاسخ به یک سوال فقط یک دنباله مقاله را فراهم می کند شواهد مکاتبات خود را. سعی کنید به نگه داشتن همه چیز در نوشتن هنگامی که شما در حال کار بر روی یک ادعا به جای تکیه بر چیزی یک کارمند گفت.

من با همسر سفر و آن را مورد بررسی خود را ادعا می کنند. این شرکت به شما ارسال یک بررسی برای $9,278 به عنوان وعده داده شده. کاش شوهر خود را بازیابی سریع.


اگر شما نیاز به کمک دارید با یک coronavirus مربوط به بازپرداخت لطفا با من تماس بگیرید. شما می توانید ارسال اطلاعات از طریق حمایت از مصرف کننده سایت و یا ایمیل من در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>