ترانس فعالان نگرانی J. K. Rowling را ‘مخرب’ مقاله

توسط تارا جان | ایسنا

ستاره “هری پاتر” فیلم حق رای دادن در پیوست ترانس فعالان در ایستاده با transgender community پس از انتشار یک مقاله طولانی توسط نویسنده J. K Rowling.

در 3,600-کلمه قطعه منتشر شده در سایت در چهارشنبه رولینگ توضیح داد که چرا او اتحاد پیوست بریتانیا polarising ترانس بحث آشکار است که او بود “خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده” برگزار شد و “نگرانی ها در مورد تک جنسی فضاهای.”

“من از ذکر این چیزهایی که در حال حاضر در تلاش برای جلب همدردی و همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای” رولینگ نوشت.

واکنش فوری بود. “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته را به زندگی می کنند زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته آنها نیست که آنها می گویند که” اما واتسون بازیگر که نقش هرمیون گرنجر در “هری پاتر فیلم” در توییتر نوشت ساعت بعد بدون ذکر رولینگ.

واتسون افزود: “بسیاری از مردم دیگر در سراسر جهان ببینید شما [trans] مردم احترام شما و عشق شما چه کسی هستید.” احساسات شد و تصریح کرد: با شرکت ستاره بانی رایت که در توییتر نوشت: “Transwomen زنان هستند. من و شما را دوست دارم.”

این تقسیم در نظر گسترده تر نشان می دهد که بحث درگرفته است بیش از ترانس حقوق بشر در انگلستان که در آن تعدادی از روزنامه و رادیکال فمینیست ها استدلال کرده اند که ترانس زنان هستند و زنان باید محروم از تک جنس فضاهای مانند پناهگاه و یا در حال تغییر اتاق.

رولینگ تاخت و تاز کردن به این موضوع نه تنها او را یکی از بالاترین مشخصات و شاید ثروتمندترین طرفداران جنسيت مهم بحث اما ترانس فعالان می گویند که نویسنده استفاده کرده است او را در زندگی تجربه به عنوان یک ابزار برای سرپا نگه داشتن یک transphobic جهان بینی.

“طریق خود را مشروع تجارب خشونت او را برانگیخته تهدید خشونت مبتنی بر جنسیت علیه زنان به منظور اتصال آن به ترس از ترانس مردم” نیم رالف 34 ساله ترانس فعال سی ان ان گفت.

رالف اضافه شده “آن را ویرانگر” برای دیدن “کسی به عنوان قدرتمند — و به عنوان گسترده ای به عنوان J. K. Rowling — صرف وقت خود را در وسط یک بیماری همه گیر در وسط یک قیام جهانی برای سیاه و سفید زندگی می کند و در وسط غرور ماه نوشتن یک مقاله با بسیاری از اطلاعات غلط و تراجنسی.”

جنسیتی و جنسی

یکی از رایج مختصر برای درک آنچه در آن به معنی ترانس است که یک هویت مطابقت ندارد رابطه جنسی یک اختصاص داده بود در بدو تولد — anathema به ضد ترانس فمینیست که استدلال می کنند که تغییر ناپذیر است.

رولینگ در توییتر نوشت آخر: “اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند.”

او را به زیر آتش از او بزرگ فن-پایه و همچنین به عنوان “هری پاتر” ستاره دانیل رادکلیف.

“زنان تغییر جنسیت زنان هستند” رادکلیف نوشت: در یک پست وبلاگ برای ترور, پروژه, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پیشگیری از خودکشی در میان LGBTQ+ جوانان است. “هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از هر دو جو (رولینگ) یا I.”

در بیانیه ای به انواع “عکس حیوانات” بازیگر Eddie Redmayne گفت: او مخالفت با او و احترام به ترانس مردم باید باقی می ماند “فرهنگی ضروری است.”

“عزیز من فراجنسیتی دوستان و همکاران خسته از این ثابت سوال از هویت خود که همه بیش از حد اغلب منجر به خشونت و سوء استفاده. آنها به سادگی می خواهید به زندگی می کنند زندگی خود را مسالمت آمیز و از آن زمان به اجازه دهید آنها را به انجام,” او گفت:.

با توجه به مقاله رولینگ خشم بیش از آخر هفته می آید از تلاش برای کاهش زمان مسیر برای اطلاعرسانی به تغییر جنسیت خود نشانگر در شناسنامه خود را.

در حال حاضر این قانون در اسکاتلند است که رولینگ به تصویب رسید و در خانه نیاز به متقاضی ارائه پنل اثبات زندگی در “به دست آورد جنسیتی” برای حداقل دو سال به عنوان دقیق پزشکی و روانپزشکی گزارش. برای قرار دادن آن در دیگر کشورهای اروپایی اسکاتلند در دولت مشغول به کار بود به سهولت فرایند به عنوان انتقاد بیش از حد گران و نفوذی.

ساده خود اعلام سیستم خواهد ریختن پنل و گزارش های پزشکی و کوتاه شدن مدت زمان از دو سال به سه ماه. این حرکت را دریافت کرده است حمایت گسترده از این کشور بزرگترین گروه زنان از جمله ایجاد, تجاوز به عنف, بحران, اسکاتلند, اسکاتلندی, کمک زنان و زنان 50:50. اما دولت اسکاتلند اعلام کرد در ماه آوریل است که کار بر روی پیش نویس یک لایحه در انتظار قرار داده شد به طوری که آن می تواند تمرکز منابع در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

اما Ritch, بوجود امدن اجرایی, مدیر تصریح کرد سازمان حمایت برای تغییر را در نظر رولینگ مقاله. “ایجاد شده است که قبلا به اشتراک گذاشته متخصص فمینیستی تجزیه و تحلیل حقوقی از تغییرات پیشنهادی به جنسیتی به رسمیت شناختن قانون در اسکاتلند که باعث می شود روشن است که اصلاحات پیشنهادی را مخل تاثیر بر برابری جنسیتی و حقوق” او در بیانیه ای گفت به سی ان ان.

در عین حال کی رولینگ می نویسد: “هنگامی که شما پرتاب باز کردن درب حمام و رختکن به هر کسی که معتقد است و یا احساس می کند او یک زن — و به من گفت: جنسيت تایید گواهی در حال حاضر ممکن است اعطا می شود بدون نیاز به عمل جراحی و یا هورمون — پس از آن شما باز کردن درب برای هر و همه مردان که مایل به داخل می آیند. این حقیقت ساده است.”

ترانس طرفداران بپرسید که چرا یک مرد که تغییر جنسیت برای ورود به یک فضای امن مانند توالت, زمانی که او در حال حاضر می توانید انجام دهید فقط راه رفتن را از طریق درب.

در حالی که رولینگ به رسمیت شناخته شده در مقاله که ترانس مردم را در صورت آسیب و قربانیان سوء استفاده های ترانس فعال رالف گفت: نویسنده فراهم می کند هیچ جایگزین برای ترانس زنان نیاز به پناهگاه. “او استدلال در مقابل 1% از جمعیت که او به رسمیت می شناسد که در حال آزار و به حاشیه رانده شده — است که در آن موقعیت خود را حفاظت از حقوق خود را [به زن] است که در حال تبدیل شدن ظالم” رالف گفت.

“زنان سفید همواره سعی در کنترل تعریف از زنان است و میراث سیاه فمینیستی و زنان از رنگ است که در مبارزه علیه که تکینگی” رالف اضافه شده است. “فمینیسم سفید … طولانی و نسب علمی نژادپرستی و بیولوژیکی essentialism و این فقط یکی دیگر از گسترش آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>