بکسل از اتومبیل های رها شده به سر در سان خوزه: Roadshow

س: حتی اگر سن خوزه پلیس افزایش یافته و مسئولیت های این ماه, آیا شما می دانید که هنگامی که فروش بلیط از اتومبیل های رها شده را سر ؟ شده است وجود دارد یک ماشین رها شده با پنچر پارک شده در مقابل خانه من از مارس 29. من در تکمیل آنلاین رها فرم خودرو در آوریل 3. هر به روز رسانی ؟

Jolene Schmitz, San Jose

A: بله. سن خوزه در پارکینگ اجرای رزومه این هفته گزارش ما مقاله نویس Sal پیزررو. هفته گذشته پارکینگ افسران آغاز گشت به شناسایی وسایل نقلیه رها و ترک هشدار برای صاحبان آنها. بکسل غیر عملیاتی وسایل نقلیه دوشنبه شروع خواهد شد و بعد از این ماه هشدارهای صادر خواهد شد برای وسایل نقلیه مسدود کردن مسیرهای دوچرخه سواری و رمپ و یا پارک شده در مناطق قرمز.

هیچ بلیط ها صادر نشده است و هیچ کلمه ای در زمانی که نقاط در متر پارکینگ و متعلق به شهرستان پارکینگ متوقف خواهد شد در حال رایگان.

س: هر سرنخ به زمانی که Caltrans را هموار تر بزرگراه?

دانا اسقف سان خوزه

یک: Caltrans آغاز خواهد شد آسفالت و سنگ فرش کار در بزرگراه 87 امشب از بین 880 به بزرگراه 87-101 در شمال سان خوزه. این باید تکمیل شود این سقوط.

س: کشش عازم جنوب بزرگراه 17 اطراف همیلتون خیابان OMG ، وجود دارد یک بخش در همیلتون که در آن ماشین من ضربه یک نقطه آمد پیاده رو و کج کمی وری. ترسناک است. من افراد مسن مامان جیغ بود در صندلی مسافر. لطفا این repaved دیروز.

Mike D’Amelio, San Jose

یک: سال آینده باقی می ماند و تاریخ مورد نظر.

س: ممکن است این کیسه های خود را, اما شما بسیار آگاه در مورد واقعی ID و شما باید بسیاری از منابع است. شوهر من می گوید یک ID خواهد بود لازم به منظور رای دادن در ماه نوامبر. من هرگز از آن شنیده می شود که نیاز به رای دادن. هر گونه کمک و یا مشاوره ؟

سوزان لانج, Sunnyvale

یک: یک شناسه واقعی نیست — من تکرار نمی مورد نیاز برای رای دادن در ماه نوامبر.

س: من موافق 100% با نویسنده ای که در مورد شکایت یک بوق بوق زمانی که ماشین قفل شده است. ماشین من چشمک چراغ های خود را دو بار وقتی که من قفل آن را با fob. که همه هر کسی نیاز دارد. به رهگذران پرش از پوست خود را هنگامی که خالی ماشین ناگهان انفجار به طور کامل غیر ضروری خنده دار نیست و می تواند تغییر کند.

بانی Kaufmann, San Jose

A: بله, آن می تواند باشد. فقط چک خود را دستی.

س: من یک مشکل با کمربند صندلی برش به گردن من. من رانندگی با یک دست, بنابراین من می تواند به جلو به کمربند شانه را با دیگر. آیا این به هیچ وجه سازش عملکرد کمربند ایمنی?

کریستین Litwin کائوآئی

یک: آن را می, و رانندگی با یک دست خوب است. یک کمربند ایمنی تنظیم کننده. عاجلانه.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats.نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected] یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>