تورنتو افسانه ای ال Mocambo موسیقی محل بازگشایی زیر چند میلیون دلاری نوسازی

تورنتو کانادا آوریل سال 2020 — تورنتو افسانه ای ال Mocambo موسیقی زنده در محل مجموعه به بازگشایی زیر پنج سال چند میلیون دلاری نوسازی توسط مالک جدید مایکل Wekerle کانادایی سرمایه و شخصیت تلویزیونی. این ساختمان در اصل ساخته شده در سال 1910 شده است به طور کامل سوخته و بازسازی شده با سه اجرای زنده فضاهای متصل به صوتی پخش و ضبط اتاق کنترل مجهز به یک حالت جامد منطق زنده L550 دیجیتال مخلوط کردن کنسول.

“این کاملا یک باشگاه دیگر. آن را یک رویداد فضایی بسیار زیبایی طراحی شده داخلی در داخل یک پخش مرکز می گوید:” جیمی Howieson اجرایی طراح و مدیر تولید در محل یاد این است که محبت به عنوان مراجعه کننده ال Mo.

“دلیل اصلی من رفتم با L550 میز است, چون هنگامی که من با استفاده از آن در گذشته من هرگز شنیده ترکیبی بهتر از پیش تقویت کننده ساعت و مبدل در کنسول—همیشه می گوید:” Howieson. “من یک مقدار زیادی از زمان با آن زمانی که من در تور با Mumford and Sons. و با سن و سابقه استفاده از SSLs در برخی از اتاق کنترل من انجام داده ام در گذشته, من می دانستم که سمت راست میز برای این طراحی. با کنترل از راه دور پری امپ آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

نونما ساختمان بازسازی شده است به عنوان یک محتوا ایجاد مرکز که در آن اجرای برنامه در هر دو طبقه و همچنین صحنه منطقه را می توان مخلوط از طریق SSL L550 به طور همزمان ضبط و پخش آنلاين. “ما سه عملکرد مناطق—FL1, FL2 و ما سبز اتاق/اتاق پانسمان—که همه متصل به ما اتاق کنترل. در داخل اتاق کنترل وجود دارد تصویری اتاق کنترل صوتی اتاق های کنترل و انزوا غرفه می گوید:” Howieson. FL1 در پایین تر از سطح ظرفیت مخاطبان تا 350 در حالی که FL2 در طبقه فوقانی دارای 450 ظرفیت و امکانات یک بالکن بزرگ.

Howieson ادامه می دهد: “ما باید 98 آهنگ Avid Pro Tools HD در 24 بیت 192 کیلوهرتز. من 32 کانال پری امپ میکروفن طبقه پایین و 64 کانال در دو طبقه. من از همه دور پری امپ در حال اجرا مدی نقطه به نقطه با هیچ وصله در میان است. ما همچنین توانایی ضبط پنج 4K تصاویر ویدئویی.” این L550 پردازنده اثرات دیجیتال و پردازش تکمیل شده توسط یک سخت بازپرسی کردن از قایقران آنالوگ پری امپ میکروفن و دستگاه های لوله. بیش از دو و نیم مایل از کابل کشی نصب شد برای حمایت از این امکانات صوتی و تصویری و روشنایی اینترنت زیرساخت ها است.

که در آن زندگی می کنند پخش موسیقی تولید و امکانات بیشتر به طور معمول از ویژگی های بزرگ – فرمت ضبط multitrack کنسول Howieson نمیفهمد که تور مهندسین خواهد بود راحت تر با یک آشنا live میز. “این L550 بزرگ پخش کنسول. من می توانم بچه ها در جاده ها نشستن در مقابل L550 و مخلوط به جای نشستن در یک SSL 9000 با یک خانه مهندس گفتن آنها به نوبه خود لگد کردن و یا دام ،

قدرت و انعطاف پذیری از L550 نه تنها اجازه می دهد تا Howieson برای رسیدگی به سه یا چهار باند در یک واحد آن در حال حاضر نیز او را قادر به ترکیب و ضبط و دو باند همزمان در فرد زنده فضاهای. “من به دنبال آنها و مخلوط آنها را به دو ترکیب در هر طبقه,” او می گوید. “عمل می کند می تواند در آمده و در پایان از عملکرد ما دست آنها را دنبال کرده 5.1/4K خط مخلوط بر روی هارد دیسک است.”

Howieson برنامه ریزی شده تا میز سه, انفرادی, کانال دکمه برای انتخاب بین صبا SCM100ASL نرم افزار اصلی مانیتور صبا SCM25A Pro nearfields و Auratones.

دیگر از اتاق کنترل مانیتور سخنرانان او می گوید: هر مبدل در ساختمان L-آکوستیک. “در کف یکی از ما باید مجموعه ای از قوس دوم با کمان دوم به تاخیر می اندازد. من 42 احاطه کرده سخنرانان صدا در FL1 و FL2. در FL2 ما یک L – آکوستیک کارا و کامل برای سیستم اصلی و X15 HQ برای مانیتور مرحله با Shure و Sennheiser IEMs.”

وجود دارد یکی دیگر از دلایل که چرا Howieson تصمیم به نصب یک حالت جامد منطق میز او می گوید. “سرویس من رو از SSL شده است فوق العاده است. و این همیشه بوده است. آن بچه ها بزرگ شده اند به ما.”

“همکاری بین Solotech و حالت جامد منطق آغاز شده و مدت زمان طولانی پیش. امروز ما اعتماد Live کنسول سری هنگامی که آن زمان برای تحویل حوادث در سراسر جهان می گوید:” فرانکی Desjardins, VP R&D Solotech Inc. “ما اعتماد Solid State Logic محصولات ما در پروژه های مختلف برای 20 سال گذشته است. من فکر می کنم که آن را همه می گوید!”

برای اولین بار باز به عنوان محل برگزاری موسیقی در سال 1948 ال Mocambo میزبانی که از بلوز و جاز, هنرمندان در روز های اولیه آن از جمله مرلین مونرو Buddy Rich, دوستان پسر و Muddy Waters. اما آن دو تعجب نشان می دهد در سال 1977 توسط سنگ نورد در صورتحساب یا لیست به عنوان سوسک ها قرار داده است که این محل در rock ‘n’ roll نقشه. این گروه اولین اجرای زنده در 14 سال ضبط شده از این را نشان می دهد منتشر شد در یک طرف عشق شما زندگی می کنند دو LP. در این سال که به دنبال ال Mo میزبانی U2, Pat Benatar, Stevie Ray Vaughan ارزان ترفند نرمشی The Ramones مجموع 41 و بسیاری دیگر بسیاری از آنها جاودانه در تازه بازگشایی محل عکس-تحت پوشش آکوستیک پانل.

در مورد حالت جامد منطق

حالت جامد منطق است تولید کننده پیشرو در جهان از آنالوگ و دیجیتال صوتی کنسول و ارائه دهنده ابزار خلاقانه برای موسیقی, پخش زنده و پس از تولید حرفه ای. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنده جایزه ما محصولات مراجعه کنید: www.solidstatelogic.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>