موضوع جریان با 24i

اولین نگاه رسانه ها راه اندازی جدید OTT جریان های تصویری برای ‘فرهنگ in ass’ در topic.com تلویزیون اپل و iOS, Android, Amazon Fire TV و Roku.

شهر آمستردام, هلند – 7 مارس سال 2020 – 24i صنعت پیشرو تصویری تجربه شرکت امروز اعلام کرد که موضوع جدید سرگرمی جریان خدمات از اول نگاه رسانه ها انتخاب کرده است 24i به قدرت جدید خود را در جریان تجربه های ویدئویی در سراسر topic.com تلویزیون اپل و iOS, Android, Amazon Fire TV و Roku.

24i موضوع را فراهم می کند با یک نام تجاری جدید مجموعه از اشتراک و آگهی پشتیبانی برنامه های ویدئویی هر کدام با یک سازگار خودآموز تصویری تجربه صرف نظر از پلت فرم مشاهده و یا دستگاه. نسل بعدی 24i هوشمند OTT productised راه حل یکپارچه با متخصص شریک فن آوری از Bitmovin, CenturyLink, Cleeng, EZDRMand پرش موضوع را قادر می سازد به گسترش مدیریت و کسب درآمد از برنامه نویسی آن به سرعت رو به رشد مخاطبان از ‘فرهنگ in ass.’

“ما متعهد به ارائه به مخاطبان ما با قانع کننده و فکری برنامه نویسی است که منعکس کننده ارزش ها و منافع هر کجا که مایل به دسترسی به آن” گفت: Ryan Chanatry موضوع را به مدیر کل. “هوشمند محصولات و راه حل های ارائه شده توسط 24i فعال کردن موضوع تیم به صورت پویا ایجاد نسل بعدی تصویری تجارب سفارشی ارائه عناوین توسط پلت فرم و افتراق موضوع به طور فزاینده ای رقابتی مستقیم به مصرف کننده تصویری بازار”.

موضوع که به طور رسمی راه اندازی شد نوامبر 21 2019, جدید, جریان, ارائه خدمات در آمریکای شمالی برای اولین بار از جهانی مورد علاقه های شما همراه با برنامه نویسی اصلی که شامل انواع اسکریپت درام کمدی, بحث, نشان می دهد, فیلم های مستند و غیر اسکریپت نویسی است که برجسته انسانی-تمرکز داستان از سازندگان با پرشور نقطه نظر.

“کیفیت و تنوع موضوع برنامه نویسی آن را بسیار جذاب به رشد مخاطبان گفت:” Martijn van Horssen مشترک مدیر عامل شرکت 24i. “با بودن قادر به پشتیبانی موضوع پلت فرم منکر تحویل استراتژی ما خوشحال به ارائه خود را به نسل بعدی تصویری تجارب و سوپر شارژ رشد خود را به سیستم عامل جدید و مخاطبان است.”

موضوع با هدف فشار هنر داستان سرایی به ارتفاعات جدید با کاوش در ژانرهای مختلف و فرمت های رسانه ای به منظور توسعه و ویترین تاثیرگذار و جذاب برنامه نویسی. سرویس جدید منابع برنامه نویسی از پیشرو جهانی در رسانه های دستیابی به حقوق به عنوان اکران در جهان از معتبرترین جشنواره های فیلم و همچنین به عنوان جریان اصلی برنامه نویسی تولید شده در خانه با موضوع و یا در همکاری با برخی از امروز پرکار ترین سازندگان. موضوع شرکت مادر است که اولین نگاه رسانه ها, یک شرکت است که راه اندازی شد و در سال 2013 توسط eBay بنیانگذار پیر امیدیار.

در 24i هوشمند OTT, محصول, موضوع, می توانید به راحتی راه اندازی و مدیریت آن, جدید, نسل بعدی خدمات OTT و گسترش آن رسیدن به سیستم عامل های مختلف از جمله iOS, Android, Apple TV, Roku و وب است. علاوه بر این 24i هوشمند مدیریت پشت صحنه و بینش مدیر تضمین موضوع ارائه می شود به طور مداوم با کیفیت بالا و شخصی خدمات جریان برای هر مشترک در انتخاب خود را از دستگاه شما است.

###

در مورد موضوع

موضوع این است که خدمات جریان سرپرستی برای کنجکاو و درگیر مخاطبان به دنبال هوشمند تحریک آمیز و معنی دار سرگرمی. موضوع ویژگی های آمریکای شمالی برای اولین بار و برنامه نویسی از سراسر جهان تکمیل متنوع تخته سنگ اصل از جمله نمایشنامه های کمدی و درام, talk shows, مستند, ویژگی ها و بیشتر. موضوع در دسترس است به آمریکا و کانادا مخاطبان در topic.com تلویزیون اپل و iOS, Android, Amazon Fire TV و Roku.

موضوع سرگرمی استودیو موضوع Studios است که اختصاص داده شده به حمایت از سازندگان در خط مقدم فرهنگ است. از جایزه اسکار® برنده شدن فیلم (نور افکن) به تلویزیون (بازنده) و پادکست ها (از دست رفته ریچارد سیمونز و سرود) ما کشف طیف گسترده ای از موضوع هر دو داستان و غیرداستانی.

در مورد 24i

ماموریت این شرکت است که به عنوان یک پیشرو مبتکر و شریک قابل اعتماد در ارائه چالاک مؤثر و پیشرو در صنعت سرگرمی تجارب است. انعطاف پذیر و آینده اثبات برنده جایزه 24i تکنولوژی چارچوب و نمونه کارها محصولات و خدمات قدرت دیجیتال تجارب پیشرو سرگرمی برندها در سراسر جهان از جمله NPO HBO iflix Fox Sports, Globo و سینکلر رادیو و تلویزیون ، که مقر آن در آمستردام با دفاتر در لس آنجلس و نیویورک و برنو مادرید 24i مظهر هلندی روح: کار سخت نوآوری و اکتشاف.

24i آمینه است فن آوری های شرکت گروه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.24i.com

برای 24i:

24i تماس با رسانه ها:

فردی Weiss @ پلت فرم ارتباطات

T: +44 (0)20 7486 4900,

[email protected] / [email protected]

برای موضوع:

جینی Kedas ناتانیل باروخ

[email protected] [email protected]

917-817-3724 917-306-9585

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>