موضوع انتخاب Vionlabs’ AI-صفحه اثر انگشت برای توصیه


نیویورک, مارس 27 سال 2020 – Vionlabs صنعت پیشرو در ارائه دهنده AI طراحی شده تحلیل محتوا امروز اعلام کرد که آن عاطفی اثر انگشت API انتخاب شده است با اولین نگاه رسانه ها به قدرت محتوای توصیه در جریان آن خدمات موضوع است. از طریق بینش عمیق ارائه شده توسط Vionlabs’ عاطفی اثر انگشت API موضوع خواهد بود قادر به درک و چرا از مشتریان مانند برخی برنامه نویسی پس از آن ارائه می کنند شخصی مشاهده نمایید. این خواهد بود Vionlabs ” اول ما مشتری از شرکت گسترش به منطقه با انتصاب کوین Odden به عنوان رئیس جمهور آمریکا فروش در ماه اکتبر 2019.

گسترده محتوای کتابخانه ها در دسترس از طریق جریان خدمات این بدان معنی است که سهولت که با آن مخاطبان می توانید به مطالب مربوطه در حال تبدیل شدن بسیار مهم برای جریان شرکت هایی که مایل به جذب و حفظ مشترکین. با ویدیو های آنلاین بازار خیلی رقابتی شرکت های رسانه ای می توانید یک لبه از طریق درک بهتری از آنچه که باعث می شود نشان می دهد جذاب برای بینندگان. با اعمال نفوذ Vionlabs’ عاطفی اثر انگشت API موضوع اضافه خواهد شد عمیق AI تولید ویدئو بینش به آن موجود ابرداده است که افزایش مشاهده زمان با ارائه بیننده با شخصی UI و بیشتر مربوط به توصیه های ویدئویی.

“ما هیجان زده به کار با Vionlabs به ادغام آن پیشگامانه فن آوری به جریان پلت فرم. این همکاری را فراهم می کند موضوع با یک مزیت رقابتی منحصر به فرد است که در بازار است. دسترسی به غنی عاطفی داده است که Vionlabs’ راه حل فراهم می کند بدان معنی است که ما می توانیم توصیه های برنامه نویسی برای مخاطبان ما که ما با اعتماد به نفس آنها خواهد شد عشق را به تماشا گفت:” رایان Chanatry مدیر کل موضوع.

آدم Neuman, مدیر ارشد, پژوهش و تجزیه و تحلیل در موضوعاظهار نظر: “این تکنولوژی برش لبه از Vionlabs کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی برنامه نویسی فرایند به عنوان موضوع همچنان در خدمت بهتر به رشد خود را با مخاطبان است. درک مخاطبان ما کلیدی است برای موفقیت در آینده موضوع و Vionlabs کمک می کند تا در این وظیفه مهم!”

Vionlabs’ عاطفی اثر انگشت API یک ابر مبتنی بر راه حل فراهم می کند که تجزیه و تحلیل عمیق تر و داده های اندازه گیری هزاران نفر از عوامل در طول مدت این ویدئو از جمله رنگ, سرعت, صوتی, شی به رسمیت شناختن و بسیاری از متغیرها برای تولید یک هوش مصنوعی-مشتق اثر انگشت, جدول زمانی, فریم به فریم که نشان دهنده عاطفی ساختار از محتوا است که صنعت نیاز به اطلاع رسانی بهتر تصمیم گیری.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده به اعلام ما اول ما اعزام به زودی پس از راه اندازی ما در بازار آمریکای شمالی شد. آن عهد به این واقعیت است که تفکر رو به جلو شرکت های رسانه ای مانند موضوع در آغوش فن آوری های نوآورانه است که کمک به آنها در درک بهتر مطالب خود را کتابخانه و ارائه بیش از حد شخصی و تجارب به بینندگان می گوید:” مارکوس Bergström مدیر عامل شرکت Vionlabs.

Vionlabs’ عاطفی اثر انگشت API یک ابر مبتنی بر راه حل این است که به راحتی یکپارچه با موجود گردش در سراسر تصویری خرید و تولید و توزیع زنجیره ای. عاطفی اثر انگشت API را فراهم می کند یک مزیت قابل توجه در زمینه هایی از قبیل تعیین کسب و تولید استراتژی شخصی UI و توصیه های ویدئویی و همچنین قادر می سازد جذاب فرصت های تبلیغاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>