بالا, Minn. رهبران فرماندار به پیش نمایش جلسه قانونی در فروم اخبار سرویس پنل بحث

ST. پل — مینه سوتا فرماندار و چهار قانونی رهبران تنظیم برای دیدار با رسانه ها روز شنبه, فوریه. 5 به بحث در مورد خود را بالا اولویت های سیاست میلیاردها دلار در پتانسیل قرض به صندوق عمومی با این نسخهها کار پروژه ها و چگونه آنها می خواهم به صرف یک 1.3 میلیارد دلار مازاد بودجه.

فروم سرویس خبری قرار است میزبان سالانه آن جلسه توجیهی در 3:15 بعد از ظهر در مینه سوتا ساختمان مجلس سنا. خبرنگاران از سراسر کشور دعوت شده اند سوال بپرسید پیش از جلسه قانونی است که به پا زدن کردن Feb. 11.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz خانه سخنران ملیسا Hortman, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka, خانه دستیار معاون رهبر اقلیت آن نوی و تازگی-انتخاب رهبر اقلیت سنا سوزان کنت را زمینه سوال از کاپیتول سپاه مطبوعات و روزنامه نگاران. بحث در مورد قانون اسلحه, تفریحی, شاهدانه, رای دهندگان, حریم خصوصی در انتخاب مدرسه و کاهش مالیات به احتمال زیاد برای پر کردن ساعت-بحث طولانی.

این رویداد خواهد بود تعدیل دانا فرگوسن, اخبار, خدمات, مینه سوتا دولت خبرنگار. و آن را به خبرنگاران از خارج از شهرهای دوقلو منطقه مترو همان فرصتی برای پرسش از رهبران به عنوان پایتخت سپاه مطبوعات.

کسانی که علاقه مند به تماشای این بحث می توانید به دنبال یک Livestream در فروم ارتباطات وب سایت ها و یا با نوشتن شرح تصاویر و از طریق مینه سوتا سنا خدمات رسانه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر