بالا Comcast Execs اهدای حقوق به COVID-19 خیریه


شرکت مرتکب $500 برای حمایت از کارکنان

مدیران ارشد در Comcast در حال اهدای 100% از حقوق خود را به COVID-19 مربوط به سازمان های خیریه برای مدت بحران است.

در یک ایمیل به کارکنان روز شنبه مدیر عامل شرکت برایان رابرتز گفت: “CFO مایک کونق Comcast Cable مدیر عامل دیو واتسون NBCUniversal مدیر عامل جف شل و جرمی Darroch, گروه, مدیر اجرایی, آسمان صاف را انتخاب کرده اند به کسانی که کمک های مالی.

“ما امیدواریم که در برخی از راه های کوچک ما می توانیم از این زمان آسان تر در کارکنان جوامع محلی ما و مشتریان ما,” او گفت:.

رابرت دریافت $3.2 میلیون نفر در حقوق و دستمزد در سال 2018 به عنوان بخشی از کل خود را جبران $35.03 میلیون. این شرکت هنوز آمار و ارقام منتشر شد برای 2019.

هفته گذشته شل اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای Coronavirus.

رابرتز ستایش کارکنان شرکت برای تلاش های خود را در طول بحران اشاره کرد که این شرکت متعهد شده است 500 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان.

“یکی از نقاط روشن برای من شده است تماشای کارکنان ما در خط اول جبهه رفتن بالا و فراتر از آن. ما Comcast و آسمان مهندسین و تکنسین های مرکز تماس نمایندگان در حال کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن شبکه ما در حال اجرا و مطمئن شوید که مشتریان خود را حفظ حیاتی اتصال به اینترنت” رابرتز گفت. “ما ان بی سی و اسکای نیوز سازمان در حال نگه داشتن جهان ما آگاه – راه اندازی از راه دور studios در زیرزمین اتاق زندگی می کنند و همه چیز را در میان. در ضمن ما استعداد فوق العاده و اواخر شب میزبان در حال انجام بهترین خود را به ما لبخند. من نمی توانم تشکر از این تیم به اندازه کافی.”

مرتبط با: Iger, Chapek را کاهش دستمزد در میان Coronavirus بحران

رابرتز گفت: “نمی دانم زمانی که بدترین بحران عبور خواهد اما او افزود: “در این لحظه من هرگز خودمان افتخار شرکت ما مردم ما و جمعی قدرت و انعطاف پذیری از تمام گوشه و بزرگ ما سازمان است.”

در اینجا متن رابرتز’ یادداشت:

به عنوان جهان ما تغییرات لحظه به لحظه با واقعیت جدید است که COVID-19 به ارمغان می آورد و من همچنان سر در گم و با الهام از مردم ما و روح انسان در Comcast در NBCUniversal و آسمان است. این واضح است که فوق العاده دشوار است برای جامعه ما. هیچ یک از ما تا به حال تجربه هر چیزی شبیه به این و در حالی که از آن آسان است برای دریافت فرو رفته در بسیاری از چالش های ما همه رو من فکر می کنم که در زمان نامشخص مانند این است خدمتى به خوش بینی باقی می ماند و به دنبال خوب است حتی اگر آن را می تواند دشوار است.

یکی از نقاط روشن برای من شده است تماشای کارکنان ما در خط اول جبهه رفتن بالا و فراتر از آن. ما Comcast و آسمان مهندسین و تکنسین های مرکز تماس نمایندگان در حال کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن شبکه ما در حال اجرا و مطمئن شوید که مشتریان خود را حفظ حیاتی اتصال به اینترنت. ما ان بی سی و اسکای نیوز سازمان در حال نگه داشتن جهان ما آگاه – راه اندازی از راه دور studios در زیرزمین اتاق زندگی می کنند و همه چیز را در میان. در ضمن ما استعداد فوق العاده و اواخر شب میزبان در حال انجام بهترین خود را به ما لبخند. من نمی توانم تشکر از این تیم به اندازه کافی.

من هم ممنون به رهبری در سراسر Comcast NBCUniversal و آسمان که با تشدید دوباره و دوباره برای انجام کار درست و مراقبت از تیم ما. هر کارمند در هر مکان در سراسر جهان است که قادر به کار از خانه است انجام این کار و که در آن ما باید افرادی که نیاز به در یک دفتر و یا در این زمینه ما در حال انجام همه چیز ممکن است به محیط خود را تمیز و امن است.

در سراسر کسب و کار ما, ما متعهد 500 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان ما از طریق ادامه پرداخت و مزایای که در آن عملیات شده اند متوقف و یا نهفته و ما متعهد منابع قابل توجه برای حمایت از مشتریان ما. علاوه بر این, موثر امروز و در طول مدت این وضعیت ما رهبران ارشد مایک کونق دیو واتسون جف پوسته جرمی Darroch و من را انتخاب کرده اند به اهدای 100 درصد از حقوق ما به موسسات خیریه است که پشتیبانی COVID-19 دانست. ما امیدواریم که در برخی از راه های کوچک ما می توانیم از این زمان آسان تر در کارکنان جوامع محلی ما و مشتریان ما.

من نمی دانم وقتی که بدترین خواهد بود پشت سر ما. اما من نمی دانم که بهترین راه رو به جلو را ادامه خواهد داد به هم. همانطور که ما حرکت به چالش های پیش رو, لطفا, مراقبت از خود و هر یک از دیگر. رسیدن به همکاران و دوستان که نیاز به یک کمی اضافی پشتیبانی می کند. مهربانی و محبت و انسانیت مورد نیاز در حال حاضر بیش از هر زمان به خصوص برای کسانی که شخصا تحت تاثیر این ویروس.

این نیز بگذرد و ما را در طرف دیگر از این بحران است. اما در این لحظه من هرگز خودمان افتخار شرکت ما مردم ما و جمعی قدرت و انعطاف پذیری از تمام گوشه و کنار ما بزرگ سازمان است.

Brian L. Roberts

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

شرکت Comcast

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>