توکیو, سازمان بین المللی المپیک پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با بازی های المپیک

توسط استفان وید | آسوشیتد پرس

توکیو — یک سخنگوی دولت ژاپن روز چهارشنبه گفت: کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با بازی های المپیک توکیو با وجود خطر گسترش coronavirus.

نظرات از سخنگوی Yoshihide Suga به دنبال ادعای سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور دیک پوند است که سازمان صورت سه ماه پنجره برای تصمیم گیری سرنوشت این بازی.

بازی های المپیک را در مجموعه ای برای باز کردن در جولای 24 با 11,000 ورزشکاران است. بازی های پارالمپیک باز Aug. 25 با 4,400.

پوند به اسوشیتد پرس گفت که سرعت گسترش ویروس می تواند انصراف از بازی های المپیک است. Suga می گوید پوند را در نظر نمی کند و منعکس کننده نظر رسمی کمیته بین المللی المپیک است که بارها و بارها وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای لغو و یا به تعویق انداختن توکیو بازی.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر کشته و بیش از 2,700 در سطح جهان است. چین گزارش کرده است 2,715 مرگ و میر در میان 78,064 موارد در سرزمین اصلی. پنج مرگ و میر در ژاپن نسبت داده شده به این ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

“با توجه به این عضو از نظر کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به این که این موضع رسمی خود و این که کمیته بین المللی المپیک است که اقدام به آماده سازی به سمت این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده” Suga گفت: صحبت کردن در ژاپن در کنفرانس خبری روزانه.

پوند بوده است یک عضو کمیته بین المللی المپیک از سال 1978 خدمت دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور و بنیانگذار رئیس سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ.

او همچنین به نمایندگی از کانادا به عنوان یک شناگر در المپیک است.

در یک مصاحبه تلفنی از مونترال پوند گفت: IOC سه ماه از پنجره به تصمیم گیری و پیشنهاد گزینه های دیگر مانند حرکت حوادث تعویق انداختن به نظر می رسید کمتر احتمال دارد.

“در آن زمان” او گفت:, “من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید:” آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو و یا در حال حاضر؟'”

اگر کمیته بین المللی المپیک تصمیم می گیرد این بازی نمی تواند به جلو رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در توکیو “شما احتمالا به دنبال لغو” گفت: پوند که تکرار IOC موضع است که همانطور که از در حال حاضر بازی ها بر روی.

سه ماه پنجره نیز می رود برای حامیان مالی و تلویزیون پخش که نیاز به شرکت تا برنامه ریزی. نه به ذکر است مسافران ورزشکاران و طرفداران با 7.8 میلیون بلیط در دسترس برای بازی های المپیک و 2.3 میلیون دلار برای پارالمپیک.

به عنوان بازی در نزدیکی رسم پوند گفت: “بسیاری از چیزهایی که باید شروع به اتفاق می افتد شما می کردم برای شروع ramping تا امنیت خود را از مواد غذایی خود را در دهکده المپیک, هتل ها. رسانه های مردمی را در خود ساختمان استودیو خود است.”

تهدید ویروس به نظر می رسد در حال رشد است.

در دولت نیروی کار جلسه روز شنبه این ویروس شیوع نخست وزیر شینزو آبه گفت که او درخواست سازمان برای لغو و یا به تعویق انداختن عمده ورزشی و یا رویدادهای فرهنگی در طول دو هفته آینده.

“یک بعدی به دو هفته است که بسیار مهم برای پیشگیری از تشدید عفونت” آبه گفت. “ما از برگزارکنندگان به انصراف از به تعویق انداختن و یا مقیاس اندازه از چنین رویدادی است.”

او نه نام خاص رویدادهای اما گفت که او صحبت کردن در مورد در سراسر کشور اتفاقاتی که جذب جمعیت زیادی.

بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو سخنرانی خود در پارلمان گفت: “ما اعتقاد داریم که لازم است به بدترین سناریو به منظور بهبود عملیات ما برای رسیدن به موفقیت است.” او افزود: برنامه ساخته می شد “به طوری که ما می توانید با خیال راحت برگزاری بازی های المپیک توکیو.”

همچنین چهار شنبه, ژاپن Kyodo news agency گزارش داد که که کلمبیا کمیته المپیک تصمیم گرفته است برای شرکت در قبل از المپیک اردوگاه های آموزشی در جنوب ژاپن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>