او به نام ایستگاه های تلویزیونی و روزنامه ها و مقامات منتخب و هر کسی که گوش دادن در مورد روز Landon پا کردم گرفتار در دیلم در حالی که او مشغول به کار بود در یک تقریبا خالی دانه bin در یک مزرعه همسایه نزدیک Norseland. او به تنهایی در سطل ساعت بعد.

و مادر خود را می خواهد به مطمئن شوید که مردم می توانند او را به عنوان فقط یک آمار است.

ایمنی شغلی و سلامت اداره نمی بررسی به این دلیل که همسایه مزرعه بیش از حد کوچک بود Gran گفت. و با چند پاسخ به سهولت او ذهن او را تحت فشار مقامات گروه های کشاورزی و تجهیزات تولید کنندگان به صندوق ایمنی و تلاش و امید حصول اطمینان از دیگر پیشگیری مزرعه مرگ می تواند اجتناب شود.

بیش از 10 Minnesotans کشته شده اند در مزرعه حوادث پس از ماه ژوئن دولت گزارش ها نشان می دهد.

“پسر ما از مرگ نمی توان بیهوده چیزی خوب است برای بیرون آمدن از این” گران گفت. “اگر ما می تواند صرفه جویی در زندگی از طریق برخی از این اقدامات ایمنی, من یک مادر در یک ماموریت است.”

در عرض چند هفته از Landon عبور در ماه اوت میشل گران ملاقات با دولت محلی قانونگذاران و او را گام به قرار دادن بیشتر دولت بودجه نسبت به تلاش های است که می تواند تجهیزات امن تر است.

و هفته گذشته سناتور. نیک Frentz D-نورث منکیتو و تشکر. جف برند D-سنت پیتر آورده قبل از مجلس نمایندگان و سنا کمیته یک پیشنهاد برای قرار دادن $500,000 در بودجه دولت به سمت مزرعه ایمنی کمک های مالی و 250.000 دلار به سمت کشاورزی تحصیلات بودجه. هر دو صورتحساب نامگذاری شد در Landon افتخار و گران ساخته شده در مورد هر دو جلسات که قانونگذاران باید آنها را منتقل می کند.

او برگزار شد تا عکسی از او و تلاش برای گفتن قانونگذاران در مورد مرگ شکستن در زمان به گریه.

همکلاسی از Landon را پر شنوایی اتاق در Landon حافظه و در حمایت از میشل گران و پسرش جیمز. و در چند نقطه قانونگذاران و کسانی که در جلسات teared به عنوان Gran صحبت کرد.

State Sen. Nick Frentz, left, and Michele Gran, right, spoke with members of a Minnesota Senate Agriculture committee on Thursday, Feb. 20, 2020, about proposals to boost state spending on farm safety measures. Gran's son Landon died in a farm accident in August of 2019. Dana Ferguson / Forum News Service

دولت ایالت نیک Frentz چپ و میشل گران, حق صحبت کردن با اعضای یک مینه سوتا سنا کارگروه کشاورزی در پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, در مورد طرح دولت برای افزایش هزینه کردن در مزرعه اقدامات ایمنی. گران پسر Landon درگذشت در یک حادثه در مزرعه در ماه اوت سال 2019. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

در حالی که هر دو گذاشته شد و بیش در نظر گرفته شود به عنوان یک قطعه بزرگتر صورتحساب در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دگرمن. Gov. پگی فلاناگان قانونی رهبران و مقامات از مینه سوتا مزرعه اداره و مینه سوتا کشاورزان اتحادیه در سه شنبه, فوریه. 25 در بیانیه ای حمایت خود را برای $250,000 طرح به صندوق تلاش برای به روز رسانی مزرعه اقدامات ایمنی. پول است به بازتولید این دولت برنامه ای است که کمک می کند تا کشاورزان مقاوم سازی مسن تراکتور با سازه های است که می تواند حفاظت از آنها در rollovers, بازپرداخت کسانی که در محل قرار داده و دانه بن تجهیزات ایمنی و صندوق یک کمپین عمومی در تراکتور و دانه بن ایمنی.

“این همیشه خطرناک و حرفه ای دشوار است و در حالی که ما ساخته ایم گام های وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام دهد” Walz گفت.

State Sen. Nick Frentz, D-North Mankato, on Tuesday, Feb. 25, 2020, spoke in support of a proposal to boost funding for farm safety efforts. He acknowledged Michele Gran, pictured at second from left, who held a photo depicting a photo of her late son and the phrase "Landon's law." Dana Ferguson / Forum News Service

دولت ایالت نیک Frentz D-نورث منکیتو روز سه شنبه, فوریه. 25, 2020, صحبت کرد, در حمایت از, یک پیشنهاد برای افزایش بودجه برای مزرعه ایمنی تلاش. او اذعان کرد میشل گران, تصویر دوم از سمت چپ برگزار شد که یک عکس به تصویر می کشد یک عکس از او در اواخر پسر و عبارت “Landon قانون.” دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

در زیر پیشنهاد مینه سوتا مزارع و یا مدارس می تواند تا 500 دلار به صندوق ایمنی پروژه ها. و Frentz و نام تجاری را طرح می تواند بازپرداخت 75% از یک پروژه و یا تا 1000 $برای دانه بن ایمنی تغییرات. همه پیشنهادات نیاز به حمایت هر دو حزب به تصویب خانه ملت تقسیم و تا کنون دریافت کرده اند دموکرات و جمهوری خواه حمایت.

قوه مقننه را به پیشنهاد بیش از چند ماه آینده و کسانی که فشار برای سرمایه گذاری گفت: آنها می خواهم به دنبال یک بزرگتر دولت تخصیص قبل از قانونگذاران ترک سنت پل در مه.

“در پایان روز, ما در حال رفتن به مبارزه به بیش از 250.000 دلار اما 250.000 دلار است یک نقطه شروع برای ما” با نام تجاری گفت.

قانونگذاران و رهبران دولت گفت: Gran فشار به این موضوع به کنگره آنها را مجبور به آن را به بالا و پیشرفت مالی طرح های این سال است.

“میشل کار را به مطمئن شوید که هیچ خانواده برای نگه داشتن یک تصویر از 18 سال در آینده در مقابل آنها” Walz گفت.

گران گفت: او را تشویق به دست آوردن حمایت کلیدی در کنگره و قانونگذاران در هر دو مجلس تقسیم دولت با توجه به طرح خود را به عنوان بخشی از بزرگتر کشاورزی صورتحساب. و او گفت: او شروع به کار با برادرش که یک مهندس برای ایجاد یک مهار ایمنی دستگاه است که اجازه می دهد یک کشاورز برای ضربه زدن یک دکمه است که تعطیل تجهیزات آنها عامل و 911 تماس بگیرید.

او گام بعدی Gran گفت: خواهد بود به تماس مزرعه تولید کنندگان تجهیزات بخواهید که آنها را در جای خود قرار داده بیشتر اقدامات ایمنی و همچنین کشورهای دیگر شروع به حمایت از تجهیزات حفاظتی برای کشاورزان است.

“من نیاز به یک سر و صدا. من خوشحالم که من سر و صدا شنیده شد” گران گفت. “شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که این اتفاق می افتد. ما نمی دانیم که صبح Landon خداحافظی بود آخرین بار. و به زندگی بدون او جهنم است و من نمی خواهم که برای هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im