برای جلوگیری از coronavirus آیا پوشیدن یک ماسک?

دلیلش این است که “بخش قابل توجهی” از افراد مبتلا به این ویروس علائم کمبود و یا می تواند انتقال این بیماری از طریق تماس نزدیک قبل از آنها نشان می دهد نشانه هایی از بیماری CDC گفت. آن است که توصیه مردم سعی کنید برای خرید N95 یا فولاد ماسک و آژانس فدرال شامل دستورالعمل های آنلاین در ساخت ماسک از مواد در خانه.

توصیه اختیاری است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال گفت که او نمی تصور پوشیدن یک. اما در روزهای اخیر تعدادی از افراد ورزشی و برخی از انواع محافظ صورت دنده به نظر می رسد افزایش یافت.

پس چه می دهد ؟

بسیاری از کارشناسان معتقدند که پوشیدن ماسک احتمالا نمی خواهد نگه داشتن مردم از گرفتن coronavirus اما ممکن است کمک به جلوگیری از کسانی که با این بیماری — به خصوص کسانی که بدون علائم ― از گسترش آن است.

CDC اعلام — که پس از چند روز شور و مشورت در میان مقامات کاخ سفید از coronavirus نیروی کار و دیگر بهداشت عمومی و آمار و ارقام مورد نیاز برای چنین یک راهنما — به ارمغان می آورد با آن احتیاط.

اولین ماسک می تواند به مردم از امنیت کاذب.

“ما نمی خواهیم مردم را به احساس مانند,” اوه, من با پوشیدن ماسک. من محافظت و من حفاظت از دیگران’,” دکتر گفت: دبورا Birx در کاخ سفید جلسه هفته گذشته قبل از CDC صادر شده خود را توصیه. Birx یک عضو از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار ساخته شده روشن است که با پوشیدن یک ماسک نمی خواهد جایگزین نیاز به مکرر شستن دست و اجتماعی ادامه داد و فاصله.

یکی دیگر از نگرانی های است که توصیه بیشتر می تواند فشار عرضه های پزشکی-درجه ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران اگر مصرف آب گرفتگی بازار به گرفتن دست خود را بر روی یک. زودتر از اظهارات مقامات ایالات متحده به عنوان استفاده از ماسک صورت در, در بخش, به این دلیل.

اما کسانی که پیام زد مقابله با آنچه در کشورهای دیگر ― به خصوص در آسیا — توصیه می شود و یا مورد نیاز است. ماسک صورت شده اند و همه جا در کشورهایی مانند چین کره جنوبی و ژاپن در طول شیوع بیماری است.

قبل از CDC توصیه ساکنان در برخی از سخت ضربه شهرهای آمریکا از جمله لس آنجلس و نیویورک بودند را تشویق به پوشیدن ماسک ، شهرستان ریورساید در کالیفرنیا موظف به آن است.

موضوع دیگر: ماسک های خانگی — و برخی از فروشگاه خریداری و آنهایی که مناسب نیست به عنوان محکم که ماسک های پزشکی.

“ویروس می تواند دزدکی حرکت کردن در اطراف لبه” گفت: ملیسا پری, یک استاد محیط زیست و بهداشت حرفه ای در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی

همچنین این موضوع از پارچه.

“آنچه من می بینم مردم خرید ماسک در وب است که مد روز هستند اما پارچه نازک است” گفت: جان Lednicky یک aerovirologist در دانشگاه فلوریدا است که به مطالعه نحوه گسترش ویروس ها از طریق هوا. “اگر بافت است نه به اندازه کافی محکم ویروس می خواهد حق را از طریق آنها.”

هنوز, او گفت:, در خانه, ماسک “بهتر از هیچ” اگر آن را می تواند به جلوگیری از برخی از ذرات اخراج توسط فرد آلوده. اما او هشدار داد که یک ماسک محافظت تنها دهان و بینی از مناطق. یکی دیگر از مسیر انتقال از طریق چشم است. پس دوباره صورت خود را لمس نمی و یا مالش چشم خود را اگر ممکن است.

ممکن است عینک اضافه کردن حفاظت از ذرات ؟

“وجود دارد برخی از حفاظت از عینک, اما وجود دارد مقدار زیادی از فضای اطراف عینک بنابراین جریان هوا می تواند هنوز هم چشم خود را,” او گفت:.

و یکی بیشتر احتیاط: “هنگامی که آن را قرار دادن و مصرف آن شما باید مراقب باشید. شما ممکن است در نهایت گرفتن ویروس در سراسر دستان خود گفت:” مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی با انجمن های ایالتی و ارضی مقامات بهداشتی. “دور انداختن آن دقت کنید.”

اگر آن را ساخته شده از پارچه آن را بشویید. اگر آن را روی کاغذ و یا برخی مواد دیگر قرار داده و آن را در یک مهر و موم شده کیسه های پلاستیکی و پرتاب آن به دور است. شستن دست های خود را پس از.

انتقال از هوا نازک ؟

محققان در حال بحث که آیا به سادگی صحبت کردن یا تنفس می تواند ارسال tiny ویروس ذرات هوابرد ― و اینکه آیا این بیت می تواند در کمیت کافی اجازه می دهد تا برای انتقال به شخص دیگری.

این سوال بسیار مهم است هیچ پاسخ روشن است.

بدون شک یک سرفه یا عطسه می توانید شلیک کردن قطرات چند پا اما کسانی که نسبتا بزرگ و سنگین و به سرعت سقوط به زمین, محققان می گویند. هنوز که مسیر اصلی انتقال زیرا قطرات هم می توانید با زمین در تماس نزدیک — تعریف شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان عرض 1 متر و یا سقوط بر روی سطوح است که افراد دیگر را لمس کنید احتمالا برداشتن virus.

اقامت 6 فوت دور از دیگران و شستن دست های خود را در یک مقدار زیادی کمک می کند تا کاهش خطر بسته بندی شده توسط قطرات است.

اما آنچه در مورد ذرات کوچکتر — کسانی که ذرات معلق در هوا ایجاد شده را به سادگی با بازدم است که می تواند در هوا شناور دیگر ؟

شواهد روشن نیست.

یک پانل ویژه در هفته گذشته منتشر شد گزارش بررسی مطالعات آمریکا و چین بالا بردن امکان انتقال هوابرد. مطالعات یافته های نشان می دهد که تنفس عادی می تواند انتشار aerosolized ویروس با توجه به نامه ویژه ای از یک بیماری همه گیر در کمیته ملی فرهنگستان علوم به رئیس کاخ سفید را از سیاست علم و فناوری.

اما این کمیته افزود: “یکی باید محتاط” به دلیل آنچه این مطالعات در بر داشت ممکن است نشان دهنده “قابل دوام ویروس در مقادیر کافی برای تولید عفونت است.”

که در مارس 20 گزارش در زمان محتاط تر از روش گفته وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات برای گفتن چنین کوچک ذرات هوابرد در خارج از تنظیمات پزشکی.

ذرات معلق در هوا حاوی ویروس می تواند رخ دهد در برخی از روش های پزشکی مانند تهویه بیمار که گفت: قرار می دهد که کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطر است. مطالعه بیشتر مورد نیاز است در این گزارش به این نتیجه رسیدند برای دیدن اگر این ویروس را نشان می دهد تا در نمونه هوا در اتاق بیمار که در آن هیچ گونه روش صورت گرفت و “آیا دوام ویروس یافت می شود و چه نقشی را میتواند در انتقال است.”

با توجه به قطعیت خط پایین Lednicky و دیگران گفت: برای جلوگیری از تماس نزدیک و دیگر معقول محافظ مراحل.

ماسک خوب برای اطمینان حاصل شود که شما در حال انتقال این ویروس به دیگران است. اما فراموش نکنید که در مورد آن 6 پا در منطقه از فضای شخصی.

چگونه این ترجمه به زندگی روزمره ؟

کارشناسان معتقدند که در میان این همه گیر ― در حالی که مردم را تشویق به ماندن در خانه و منزوی کردن — آن را هنوز هم مهم است برای سلامت جسمی و روانی ورزش با راه رفتن و یا در حال اجرا است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما عبور از مسیرهای با فرد دیگری که ممکن است با پوشیدن یک ماسک?

“فاصله بیشتر بهتر است بدون توجه به آنچه,” دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, که گفت: وجود تنها یک احتمال است که شما در حال اجرا از طریق غبار است که ممکن است حاوی ویروس است.

“اگر شما می خواهید به نگه داشتن نفس خود را [در حالی که عبور از نزدیکی دیگران], خوب, است, اما آن را احتمالا لازم نیست,” او گفت:.

و پس از آن وجود دارد همسایه خود را سگ دوستانه. محققان اعتقاد ندارم حیوانات خانگی می تواند انتقال این بیماری است. هنوز هم برای محافظت از حیوان خانگی آنها نشان می دهد که کسانی که بیمار برای جلوگیری از مراقبت و یا به اشتراک گذاری مواد غذایی خود را با حیوانات گفت: بنیامین. به دلیل نگه داشتن فاصله مناسب از همسایه خود را نیز کلید آن ممکن است یک ایده خوب برای جست و خیز سگ-petting.

“من فقط می گویند ‘سلام’ در حال حاضر گفت:” بنیامین.

به طور کلی اکثر مقامات بهداشت در ظاهر به نظر ماسک یک ایده خوب است. اما آنها معتقدند در سه ثابت در این سرعت در حال تغییر موضوع: نگه داشتن فاصله خود را از دیگران در خارج از خانواده خود است. شستن دست های خود را اغلب. و صورت خود را لمس نمی.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>