TLC آغاز بکار اواخر شب نشان می دهد ‘پیدا کردن عشق زندگی می کنند ممکن است 10


Sukanya کریشنان از WNYW میزبان

TLC برای اولین بار تک-پیدا کردن-همکاران نشان می دهد پیدا کردن عشق زندگی می کنند ممکن است 10. پخش در 11 p. m. ET/PT اسلات نمایش پخش برای سه دوره متوالی روزهای یکشنبه.

Sukanya کریشنان از WNYW نیویورک میزبان.

پیدا کردن عشق زندگی می کنند در اصل برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در اوایل این ماه. بدون تولید کامل خدمه با توجه به همه گیر پیدا کردن عشق زندگی می کنند خواهد شد به عنوان یک کنترل از راه دور تولید می باشد.

مرتبط: قسمت جدید از ‘7 کمی Johnstons’ در TLC

بینندگان دعوت می شود برای دریافت زیرچشمی نگاه کردن “در داخل مجازی اولین برخورد از حاصل جفت” در برنامه.

“موفقیت فراری از رابطه های برنامه نویسی مانند 90 روز نامزد حق رای ثابت می کند که ابدی داستان عشق پیدا کردن ‘یکی’ همچنان اسیر بینندگان. حتی در روز های اجتماعی فاصله مردم می خواهید برای ایجاد یک ارتباط معنی دار و امیدوارم تا پایان اشتراک گذاری زندگی خود را با کسی که ویژه” گفت: Lee Howard, رئيس جمهور و مدیر کل TLC. “و با این کشور اقامت خانه چه راهی بهتر برای جشن عشق و با هم از کمک به مجرد پیدا کردن بازی خود را عملا و برای بقیه از ما به ریشه آنها را در این روند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>