تیمبرولوز تجارت رابرت کاوینگتون در ازای استعداد جوان در دور اول انتخاب کنید در هیولا مقابله

مینه سوتا است ارسال رابرت کاوینگتن و اردن بل به هوستون و کیتا بیتس-دیوپ Shabazz Napier به دنور در چهار تیم مقابله که به استعداد های جوان, یک انقضای قرارداد و انتخاب در دور اول به تیمبرولوز.

گرگ در حال دستیابی به بروکلین قرعه کشی-حفاظت شده در دور اول انتخاب کنید در آینده NBA پیش نویس از آتلانتا به همراه اوان ترنر انقضای قرارداد. از دنور در ایالت مینه سوتا دریافت ملک Beasley, جوانچو Hernangomez و Jarred واندربیلت یک منبع تایید به پایونیر پرس. هیچ کدام از این بازیکنان در حال امضا فراتر از این فصل است.

قابل توجه هوستون فرستاده شروع مرکز Clint کپلا به آتلانتا به عنوان بخشی از تجارت است.

ESPN گزارش 12 بازیکن درگیر در تجارت علائم بیشتر در یک معامله از سال 2000.

هر دو Hernangomez و بیسلی در حال بازیکنان جوان با مقدار زیادی از وعده های که به سادگی نداشته سازگار نقش با قطعات. Hernangomez ایده آل و مناسب در قدرت رو به جلو در مینه سوتا سیستم در حالی که Beasley است 3-نقطه تیرانداز از خفا تیراندازی 38 درصد از عمیق برای کار خود را — و نوع محیط گلزن مینه سوتا به شدت مورد نیاز است.

هر دو بازیکنان جوان خواهد بود محدود رایگان-عوامل مینه سوتا را باید یک فرصت دوباره ثبت نام در این offseason. بروکلین انتخاب ارقام برای انتقال این فصل در اواسط تا اواخر نوجوانی. گرگ ها نیز در حال حاضر خود را انتخاب کنید که تقریبا قطعا در بالا 10. آن دو قوی و دارایی و حتی در پیش نویس شده است که تلقی “ضعیف” توسط بسیاری از تحلیلگران.

سهشنبه تجارت فراهم مینه سوتا فرصتی برای دیدن جوان با استعداد بازیکنان انجام در سیستم خود را بیش از آخر سوم از فصل و به تیمبرولوز این فرصت را به هر دو دوباره ثبت نام آن دسته از بازیکنان — احتمالا نتیجه به احتمال زیاد — و یا استفاده از آنها به عنوان پتانسیل علامت-و-تجارت تراشه های این offseason.

با تراکم و در حال حاضر برخی از صورت ظاهر از حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, انعطاف پذیری, مینه سوتا است برخی از آزادی به عنوان Rosas و شرکت. همچنان به تلاش برای شکل دادن به فهرستی متناسب با این تیم چشم انداز برای چه آن را می خواهد به بازی.

بزرگترین قطعه برای مینه سوتا به تسلیم است Covington. او تا به حال یک رابطه قوی با کارل-آنتونی شهرها و ارائه تیراندازی و دفاع تیمبرولوز فاقد در غیر این صورت. مینه سوتا فهرستی از در بزرگ واقعا بازی جدید تهاجمی و دفاعی سیستم های آن گنجانیده شده است در این فصل اما کاوینگتن — که هنوز دو سال در سمت چپ خود را مقرون به صرفه قرارداد فراتر از این فصل بود که در نزدیکی مناسب کامل.

اما روشن بود که این فهرست خوب نیست به اندازه کافی برای برنده شدن در این فصل ثابت شده است و کاوینگتن — بسیار سازنده دو طرفه بازی در یک قرارداد خوب — یکی از معدود واقعا ارزش دارایی در گرگ’ فهرست. رسس تعیین آن لازم است به سرمایه گذاری در آن ارزش برای باز کردن چند درب مینه سوتا آینده.

بیتس-آرسنال نشان داد وعده در دوم NBA فصل هوشمند خود را بازی منتج به شدت در برش بدون توپ می تواند خوب و مناسب در دنور. بل نپر و Vonleh تمام شد ارزان آگهی مینه سوتا در زمان این offseason آن را به عنوان مونتاژ فهرست خود را. نپر بازی های زیادی ضرورت با مینه سوتا نازک در نقطه گارد در حالی که Vonleh و بل به ندرت ترک خورده چرخش در اینجا در مینه سوتا است.

گرگ’ فهرستی بود که در آشکار از shakeup و سه شنبه شب عظیم معامله کردم و این روند در یک راه بزرگ است. آیا انتظار مینه سوتا انجام شود برخورد به عنوان روز پنجشنبه مهلت lurks. همراه با ادامه پیگیری طلایی دولت گارد d’angelo راسل, مینه سوتا در حال حاضر دارای یک سوراخ در نقطه نگهبان آن را به احتمال زیاد نیاز به پر کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید