جزر و مد تجاری پاک کردن با سوپر باول توجه


شرکت تحقیقات نمره تبلیغات در بازی

سوپر باول است تبدیل به یک بازی بزرگ برای شرکت های تحقیقات به دنبال نشان دادن بینش آنها ارائه می دهند بر اساس تجزیه و تحلیل خود را از این رفتار بیش از 100 میلیون بیننده که لحن در برای قهرمانی NFL و تماشای تلویزیون, ترین-گران قیمت تبلیغات.

چندین وزن در دوشنبه با اطلاعات در مورد که تبلیغات شد, محبوب ترین, موثرترین و شاخص های دیگر.

بر خلاف نمره نهایی از این بازی-یک پیروزی قاطع برای Kansas City Chiefs–اعداد ارائه شده توسط شرکت تحقیقات متنوع بسته به playbooks آنها شاغل هستند.

مرتبط با: Super Bowl Ad هزینه تا $345M: Kantar

TVision که اقدامات توجه داشت که تبلیغات پخش در سه ماهه چهارم تمایل به جذب بیشتر بیننده توجه است. آگهی های نشان داده شده در طول نیمه وقت و سه ماهه اول اسیر حداقل.

بیشترین توجه و تجاری با توجه به TVision بود “در نهایت بعد #LaundryLater برای جزر و مد غلاف.

مرتبط با: وبگاه رتبه بندی: صد میلیون به علاوه سازمان دیده بان سوپر باول

بقیه TVision بالا 10 نفر برای Michelob فوق العاده با جیمی فالون و جان سینا, کشاورزان’ کودک مهره, کشف, است بله, ما در حال پذیرفته شدن جیمز باند هیچ وقت به مرگ تریلر, موشک, وام مسکن آگهی با کاهش باور نکردنی Jason Momoa این Doritos رقص کردن آئودی آگهی با Maisie Williams آواز Let it Go, Facebook آماده به راک و دیزنی+ بازی نقطه.

30.dB به رهبری سابق سی ان ان COO Geg d’آلبا یافت که از نقاط که تولید شده ترین واکنش یک واکنش مثبت شد روز موش خرمای کوهی امریکا تبلیغ با بیل موری برای جیپ و نقطه با Molly Ringwald برای آوکادو از مکزیک است.

30.dB که با استفاده از هوش مصنوعی برای ارزیابی احساسات عمومی یافت که در میان تبلیغات که بیشتر در حد متوسط پاسخ Olay زنان فضانورد, تبلیغات تا به حال 93% واکنش مثبت.

آگهی گوگل نشان دادن یک مرد خاطرات همسر خود را تحت سلطه در دوره مورد بحث با بیش از 10 برابر حجم بسیاری دیگر از برجسته تبلیغات 30dB یافت. اما احساسات تنها 59 درصد مثبت به دلیل ماهیت حساس این موضوع است.

مرتبط با: زود بازده: Olay نقطه سوپر باول برنده

30dB یافت که رسانه های اجتماعی در واکنش به پپسی حاصل کار دو تیم نشان می دهد به طور کلی مثبت است اما وجود دارد برخی از واکنش هایی که برچسب اجرای برنامه های خانوادگی و دوستانه و حتی اهانت آمیز. اما هر دو شکیرا و جنیفر لوپز رو بسیار مثبت و نمرات در توییتر.

EDO یک شرکت تحقیقاتی است که با تمرکز بر جستجو ترافیک تولید شده توسط تبلیغات یافت که خودروسازان’ تبلیغات خوب بود. نقطه ای برای پیدایش SUV بازیگران Chrissy Teigen و John Legend به حال 25 بار جستجو در تعامل متوسط Super Bowl ad. یک نقطه برای جنرال موتورز جدید برقی هامر با LeBron James تولید شده 19 بار متوسط Super Bowl ad جستجو نامزدی.

EDO همچنین نشان داد که 40% از تبلیغات برای محصولات دیگر از فیلم ها از ویژگی های متنوع منجر شود.

آن را “غیر منتظره standout” بود نقطه برای Hard Rock Hotel and Casino با جنیفر لوپز.

Alphonso یافت که بینندگان از سوپر باول به اوج خود رسید و در طول سه ماهه اول. آن گفت که تبلیغ آن پخش شد که در آن نقطه در این بازی کردم بزرگترین سهم از مخاطبان است. اما Alphonso می گوید که زمانی که دو تا از حداقل-محبوب تبلیغات پخش با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, آگهی, متر, نقاط از خدمات جریان Quibi و یک کمپین تبلیغ برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کسانی که تبلیغات بالا داشتند بینندگان اما موفق به طنین انداز با بینندگان گفت: Alphonso.

آگهی های دیگر دیده می شود در اوج قله بینندگان دوره بودند برای جوانه, نور, Universal PIctures’ F9: سریع حماسه و روباه وله برای نقاب Singer و دیتونا 500.

بعد از بازی فردا برگزار شد بر روی حدود یک چهارم از مشاهده مخاطبان با 24.5% تماشای postgame نشان می دهد در شبکه های پخش و 1.4% مشاهده Fox Deportes. Alphonso می گوید: 57 درصد از بینندگان خاموش تلویزیون در حالی که 1.3% تنظیم در CBS برای NCIS: New Orleans و 1.2% شروع به پریدن کرد به مخزن کوسه در ABC.

TVSquared که همچنین اقدامات دیجیتال پاسخ گفت که آئودی منجمد آگهی با بازی تاج و تخت ستاره Maisie Williams آن برنده بزرگ است. TVSquared قرار داده و آن دیگر نتایج در یک ویدیو زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید