Junior مرکز جاستین ریچاردز به ثمر رساند shorthanded برای UMD و دانشجوی سال اول بال کوین اولسون اعتبار بود با بازی برنده هدف بود که زدم از طریق چوب از مهندسان ارشد defenseman گیری لی.

یک بازی کامل روکش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر یک جفت از شست تا از روز شنبه برنده News Tribune, کالج, هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up به Koepke-ریچاردز shorthanded ماشین

در اوایل این فصل اسکات Sandelin ذکر شده چگونه آن را سرگرم کننده برای دیدن ریچاردز و دوم بال کول Koepke رفتن به محل کار در مجازات کشتن ایجاد shorthanded شانس.

خوب, سرگرم کننده است ادامه داد: برای این دو است.

در شنبه Koepke فنر ریچاردز برای shorthanded مبارکه که به UMD 1-0 شود 35 ثانیه در. ریچاردز بود قادر به استفاده از یک backhanded حرکت به نمره به چیزی که او می دانست که خواهد کار پس از در نظر گرفتن یک نگاه در نوار از شب جمعه.

“ما تو را دیدم از شب گذشته هنگامی که بچه ها در مبارکه تا چه حد Bussi بیرون آمد,, بنابراین من نمیفهمد من می تواند به راست در اطراف او” ریچاردز گفت.

آن ریچاردز’ تیم-بهترین سوم shorthanded هدف از این فصل — بستن او با هفت نفر دیگر برای صدر در این کشور — و ششم خپله سال به طور کلی برای UMD — بسته دوم در سراسر کشور با سه نفر دیگر پشت بوستون کالج 11.

Koepke دو shorthanded اهداف و هر دو آنها باید چهار shorthanded امتیاز در این فصل است. شما می خواهم فکر می کنم در نهایت کسی که اطلاع از آنچه در این دو تیم می رویم.

سپس دوباره, کالج بوستون است 11 (!?!) shorthanded اهداف بنابراین شاید هیچ کس در مورد مراقبت از بازی برخی از دفاع در مجازات کشتن.

“ما می دانیم که ما باید واقعا سرعت خوب است و ما می توانیم outskate برخی از D” ریچاردز گفت. “گاهی اوقات آنها واقعا انتظار آن است. ما آنها را خاموش نگهبان و گاهی اوقات که واقعا خوب است برای ما به عنوان یک PK جفت این سال است.”

Thumbs up به جهنم خیلی بهتر’ دفاعی تلاش UMD

روز جمعه Bulldogs ارشد defenseman و co-کاپیتان نیک ولف خیلی سخت است که آن را به ارزیابی تیم خود دفاعی تلاش است.

“ما فقط نرم, ما, نرم,” ولف در روز جمعه گفت. “که ما نمی گیره.”

بنابراین من رفت و برگشت به ولف امشب از او بپرسم که چگونه همه چیز رفت. چگونه آنها را نیک?

“این یک جهنم خیلی بهتر” ولف گفت شنبه.

The Bulldogs برگزار Broncos به فقط 20 عکس در هدف. که یک فصل کم, حتی اگر شما تعداد لی “شات” در شبکه خود را که شما نمی توانید به این دلیل که NCAA به رسمیت نمی شناسد عکس های خود را و یا اهداف خود را. آمده است. در.

Bulldogs مربی اسکات Sandelin نیز بسیار خوشحال با تیم خود تلاش امشب, به خصوص از آنجایی که آنها از دست رفته یکی از آنها قوی تر دفاعی centermen در جکسون چنانند.

“ما به انجام یک کار خوب. آنها هنوز هم در تولید برخی از فرصت ها بود اما فقط یک تنگ فیزیکی بازی” Sandelin گفت. “این یک بازی واقعا خوب است. آن بود که با شدت به سطح آن بود که لبه آن. بچه ها ما تا به حال واقعا یک پاسخ خوب است. امشب ما نیست که هر مسافر. همه کمک کرده است.”

مت سه ستاره

3. WMU junior مرکز Austin Rueschhoff: او گل Broncos’ هدف تنها در یک شات زیبا 14:02 به به نفی Bulldogs’ گل زود هنگام.

2. UMD دوم بال کول Koepke: خوب سر تا بازی به راه اندازی ریچاردز برای shorthanded هدف 35 ثانیه در.

1. UMD junior مرکز جاستین ریچاردز: غرب در آمد و با تمام شتاب شنبه از طریق سه هدف سوم در روز شنبه اما shorthanded backhander خرد شده که در افتتاحیه دقیقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im