Thumbs up, thumbs down, سه ستاره: شپرد, Laderoute نجات چه بود خواب آلود دوره دوم به صورت UMD

ارشد goaltender شکارچی شپرد ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در حالی که جاستین ریچاردز تنر Laderoute یشم میلر و کول Koepke به ثمر رساند برای Bulldogs.

نقطه عطف از چهار پیروزی در آمد ثانیه بسته شدن دوره دوم از طریق غواصی استیک صرفه جویی توسط Shepard که منجر به مبارکه هدف Laderoute.

یک روکش از آن و بقیه از این بازی را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از روز شنبه برنده News Tribune, کالج, هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up برای نهایی 25 ثانیه از دوره دوم

نه ثانیه تغییر این دوره از بازی روز شنبه در Amsoil عرصه است.

در اینجا این است که چگونه آن را با ژاک اشنایدر از 9 ورزش در تماس:

و در اینجا دیگر نگاه کنید که شامل شپرد باور نکردنی صرفه جویی در حرکت آهسته.

Bulldogs مربی اسکات Sandelin نام آن را “دیوانه”.

“این هاکی, راست? آن را عجیب و غریب” Sandelin گفت. “من فکر می کردم برای اطمینان حاصل کنید که یکی بود و چیزی که بعد از شما می دانید, ما رو مبارکه و تنر باعث می شود یک بازی بزرگ و نمرات.

شپرد گفت: این نقطه عطفی در این بازی است.

“ما احتمالا باید پایین 2-1 اما در عوض ما تا 2-1,” شپرد گفت. “ما آن را برداشت و با بازی خوب دوره سوم.”

هر آنچه شما می خواهید به تماس است که نه ثانیه از جنون است که بدون شک برجسته از 2019-20 فصل برای Bulldogs تا کنون و به خوبی ممکن است به پایین به عنوان یکی از لحظات افسانه ای در UMD تلاش برای سه-راست, ملی در مسابقات قهرمانی.

نیست و ورزشی سرگرم کننده ؟

Thumbs down برای اولین بار 19:35 از دوره دوم

Sandelin گفت: دوره سوم شد تیم خود را بهترین دوره در روز شنبه و در حالی که ثانیه های پایانی دوم هیجان انگیز بود — به حداقل می گویند — در مربی’ عبارت “دوره دوم بود که خیلی خوب نیست.”

“من مطمئن هستم که آنچه ما انجام شد,” Sandelin گفت: از دوم. “من نمی خواهم بگویم آن همه ما است. آنها بازی می کردند و آنها آمدند. آنها ما را نگاه کنید که راه. ما از ساختار ما در حال اجرا در اطراف ما را ندارد ، آنها فشار pucks. آنها قطعا تیم بهتر در دوره دوم. آنها می تواند گرفته اند منجر شود در این دوره راه آنها ایفا کرده است.”

ریچاردز به Bulldogs 1-0 شود در دوم را به ثمر رساند فقط 1:54 در. اما Mavericks با بستن بازی در 5:10 علامت گذاری و کنترل از چیزهایی وجود دارد.

آماری دوم دوره ای بود که خیلی ها حتی با UMD برنده faceoff نبرد 9-7. شات تلاش بودند 26-25 در حمایت از UMD در حالی که اوماها رو بیشتر در خالص 14-13.

هنوز هم آن را احساس مانند یک دوره UMD واقعا نیاز به فقط از بسته 1-1. سپس دوباره در دوم تنفس و سعی کنید به چیزهایی وزوز دوباره در سوم.

معلوم همه UMD تا به حال به انجام رسیدن به فینال 25 ثانیه از این دوره است.

“این یک آسانسور مورد نیاز ما” Sandelin گفت: از شپرد ذخیره و Laderoute هدف به دوم قبل از مربی مشترک کلمات خود را در اتاق قفل در دوم تنفس. “به من گفت: بچه ها ما ما تا به حال دو چیز برای ما در حال حاضر. ما 32, او با بازی بزرگ است. و ما 13 هدف. بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که ما سعی و ساخت آن است.”

مت سه ستاره

3. UMD ارشد defenseman نیک ولف: ولف بود یکی که جن به Laderoute برای جدایی طلب در انتهای دیگر از میدان یخ بازی. با توجه به Laderoute ولف در اصل تلاش برای به دست آوردن جن به گوشه پشت پس از شپرد ساخته شده از چوب صرفه جویی اما whiffed و پس از آن دیدم Laderoute ساخت یک اجرا.

2. UMD دوم بال تنر Laderoute: او به پایان رسید با این بازی برنده هدف و راه اندازی مرکز ارشد جید میلر برای اولین هدف خود در این فصل در اوایل دوره سوم.

1. UMD ارشد goaltender شکارچی شپرد: 31-صرفه جویی در شب برای کوهست بومی هر چند هر کس تنها به صحبت کردن در مورد “یک” او ساخته شده با تیغه چوب خود را در اواخر دوم. مردم خواهد بود صحبت کردن در مورد است که صرفه جویی در برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید