دانشجوی سال اول بال کوین اولسون گره خورده بازی در 1-1 تاریخ و بال Koby بندر به ثمر رساند این بازی برنده 2:08 به دوره سوم و دوم بال کول Koepke اضافه شده یک جفت از اهداف بیمه به کشش خود را به نقطه خط به نه بازی.

در ضمن در اوماها مبارزه Hawks بودند شکست 4-1 به ایجاد برخی از فتنه رفتن به آخر شب 2019-20 فصل به طور منظم در روز شنبه.

یک بازی کامل روکش می توانید از UMD جمعه برنده را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از روز جمعه خبر, تریبون کالج هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up برای چه چیزی می تواند بسیار ویژه شنبه شب به صورت UMD

قبل از شنبه را به طور منظم فصل آخر در Amsoil عرصه Bulldogs را جشن می گیرند یک کلاس ارشد که موفق به کسب دو NCHC Frozen Faceoff قهرمانی و دو NCAA مسابقات قبلی سه فصل است.

یک چیز goaltender شکارچی شپرد مرکز جید میلر و defensemen نیک ولف و Jarod Hilderman انجام نشده در آنها چهار سال است که جشن یک فصل به طور منظم کنفرانس قهرمانی.

همان می رود برای خود مربی اسکات Sandelin که در 800 بازی در UMD سه postseason کنفرانس عناوین و سه قهرمانی اما هیچ فصل به طور منظم عناوین در WCHA یا NCHC.

که می تواند تغییر سهشنبه اگر Bulldogs انتخاب کنید تا یک پیروزی دیگر بیش از St. Cloud دولت و نبراسکا-اوماها (روباز انتخابی) پس از اتمام یک رفت و برگشت از داکوتای شمالی. UMD را و سپس به اشتراک گذاری این NCHC فصل به طور منظم قهرمانی با داکوتای شمالی, اما شماره 1 دانه از رفتن به هفته آینده NCHC برگشتی.

“این امر می تواند در یک لحظه خاص است, اما ما نیاز به یک کمی از کمک به” میلر گفت. “ما باید به کار بر روی پایان ما. ما راضی نبودند که با اولین دوره بنابراین ما نمی تواند شروع کند فردا. ما نیاز به سه دوره مانند دوم ما دو امشب. ما باید به احساس خوبی در مورد هاکی ما در حال بازی رفتن به postseason.

“اگر ما به برخی از کمک و مراقبت از ما را از کسب و کار آن را به خوبی خواهد بود. این چیزی است که ما مجموعه ای را برای در ابتدای فصل. این امر می تواند خوب و پر در کلاه. این بهترین لیگ در کشور است.”

The Bulldogs به نظر می رسد از دست داده اند شات خود را در پنروز جام پس از گرفتن جاروب در خیابان دولت Jan. 17-18 به سقوط هشت امتیاز از داکوتای شمالی. UMD و سپس شکست خورده برای به دست آوردن هر گونه زمین در شاهین هفته آینده زمانی که آنها تقسیم خود را تنها به طور منظم فصل سری Jan. 24-25 در Amsoil عرصه است.

UMD کشیده ظرف شش امتیاز از لیگ سرب پس از داکوتای شمالی به حال خود قدم اشتباه در St. Cloud در فوریه. 21-22 تساوی و از دست دادن به Huskies از در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز.

حتی بدتر قدم اشتباه توسط شاهین در اوماها (روباز انتخابی) — به طور خاص یکی دیگر از از دست دادن شنبه — آیا باز کردن درب برای Bulldogs نه تنها ادعای سهم از NCHC فصل به طور منظم قهرمانی بود اما شماره 1 به طور کلی بذر رفتن به NCHC برگشتی جایی که آنها ملزم به پاسخگویی داکوتای شمالی دوباره.

“این فوق العاده پایین آمدن به بازی گذشته اما من فقط مطمئن شوید که ما را امتحان کنید و برنده یک بازی برای ما سالمندان فردا” Sandelin گفت. “آن را سرگرم کننده است. امیدوارم چیزی به بازی, برای, کمی, اما بیشتر از ما داشته باشد.”

Thumbs را به یک شروع سرد جمعه برای UMD

اگر Bulldogs می خواهید به ارشد کلاس یک قهرمانی ارسال در شنبه شب آنها نیاز به یک مقدار شروع بهتر است از آنچه آنها جمعه به خصوص در برابر St. Cloud State تیم نشان داد که در ماه ژانویه از آن دفاعی است که توانایی برای قفل کردن Bulldogs پایین.

Sandelin آن را به نام تنبل دوره برای تیم خود که به سقوط پشت 1-0 هشت دقیقه در.

“آنها خوب تیم اسکیت. آنها هل دادن و سرعت گرفتن بچه ها پشت سر ما” Sandelin گفت. “بود که خوب دوره توسط ما. من فکر کردم ما رو کمی بهتر است در دوم و سوم ما بود بهترین.

“ما شروع می شود و نیاز به گرفتن بهتر است. آن بوده است در سه بازی گذشته. ما بسیار خوش شانس است که آن را نبود راه دیگری در اطراف و حفر یک سوراخ بزرگتر. در (دانشگاه کلرادو) رسیدیم اما امشب ما نیست. ما تا به حال به بازی از پشت. خوشبختانه ما با قرار دادن یک دوم و دوره سوم هم کردم که ما پیروزی است.”

مت سه ستاره

3. UMD دوم بال کول Koepke: Koepke به ثمر رساند دو گل و روشن کردن جت به نمره خود را برای اولین بار از شب 12-به علاوه دقیقه سوم به پرچ پیروزی.

2. UMD junior بال Koby بندر: heck از تلاش های او برای رسیدن به فراموش جن و پس از آن به شیرجه رفتن با آن به نزدیکی پست قبل از Huskies goaltender دیوید Hrenak می تواند وجود دارد. شد که این بازی برنده جمعه.

1. UMD دانشجوی سال اول بال کوین اولسون: هنگامی که هر کس دیگری بود سرد برای شروع جمعه او linemates نوح Cates و نیک Swaney پرواز بودند. اولسون گره خورده بازی در 1-1 با 2:22 به رفتن در دوم ترک خوردگی Huskies از’ ناشی از خست زره دفاعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de