Thumbs up, thumbs down, سه ستاره: Bulldogs از خواب بیدار از ‘احمق’ دوره اول نور بالا ببر دوم برای 6-1 برنده

Junior مرکز جاستین ریچاردز junior بال نیک Swaney, دوم بال نوح Cates ارشد مرکز جید میلر و دانشجویان سال اول بال کوین اولسون و لوقا Loheit همه گل برای UMD در حالی که ارشد goaltender شکارچی شپرد متوقف 27 28 عکس او رو در NCAA-ضبط 113th متوالی شروع می شود.

یک بازی کامل روکش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از بازی روز شنبه خبر, تریبون کالج هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs down به ‘احمق’ اولین دوره UMD

اگر شما به عنوان خوانده شده من بازی روکششما را دیده اند این نقل قول از Bulldogs مربی اسکات Sandelin:

“CC آمد سخت ما نوع احمق من فکر می کردم. ما خوش شانس برای دریافت منجر شود.”

“خواب آلود” ممکن است کلمه من استفاده می شود برای توصیف دوره اول برای Bulldogs تا 14 دقیقه علامت زمانی که ریچاردز تا به حال یک فرصت طلایی برای نمره ببر ” چین.

او دامن زد جن با باز کردن شبکه در مقابل او اما سال دوم بال کول Koepke خواهد جن بازگشت به ریچاردز در نقطه. ریچاردز یک قطعه که جن قرار داده و UMD در بالا 1-0.

این هدف به نظر می رسید به جرقه Bulldogs. UMD رفت از outshooting CC 12-10 در دوره اول (تلاش بودند 19-19) به outshooting CC 21-10 در دوم (تلاش بودند 39-16).

آه و Bulldogs به ثمر رساند و گل چهارم را 5-0 منجر به سوم.

“ما تا به حال کمی چت بین دوره و گفت: “ما به رفتن'” Sandelin گفت. “ما بچه ها در پاسخ به راه راست به طوری که عالی بود.”

Thumbs up برای متنوع علائم به صورت UMD در روز شنبه

در علاوه بر این به مدت شش بازیکن مختلف به ثمر رساندن اهداف در شنبه 11 بازیکن های مختلف یافت می شود علائم کمک یک هدف و یا یک کمک.

و کسانی که 11 بازیکن آمد از بالا و پایین خط نمودار. آن را شامل جلو و defensemen به نام اسکات Perunovich (که تا به حال دو کمک سهشنبه).

“در پایان سال, این چیزی است که آن را به را — هر پسر بالا و پایین صف بودن یک عامل” Swaney گفت. “هنگامی که شما به بچه ها نمره بالا و پایین صف خود را که فقط یک جایزه بزرگ. او که بزرگ برای ما امشب.”

چهارم-خط دوم مرکز جسی Jacques — تنها با یک کمک در 26 بازی — کمک به راه اندازی Loheit یک چهارم خط وینگر فقط برای خود هدف چهارم و پنجم نقطه از فصل به UMD 3-0 سرب در دوم.

تاریخ و سوم-خط بال Koby بندر — فقط با چهار امتیاز در 29 بازی قبلی خود در این سال — کمک به ایجاد فقط به هدف دوم از فصل برای میلر.

“این خوب بود برای دیدن یشم یکی. من فکر کردم خط خود را تا به حال یک بازی خوب” Sandelin گفت. “من فکر جسی بن (Almquist) و لوقا به حال یک بازی خوب است. لوقا هدف این بود که تلاش زیادی هدف; خوب بازی جسی.

“این خوب بود برای دیدن هر خط کمک کرده است. هنگامی که ما انجام این کار ما می تواند خوب تیم هاکی.”

البته Bulldogs بزرگ سلاح های تهاجمی را درخشش بیش از حد در روز شنبه.

اولسون, Cates و Swaney — جدید-نگاه بالا خط پست Jackson Cates’ آسیب به پایان رسید با سه گل و سه پاس گل. ریچاردز و Koepke ترکیب برای یک هدف و دو کمک می کند.

این خوب بود توهین آمیز نمایش برای UMD که آخر هفته آینده را بسیار stingier دفاعی حریف در خیابان دولت است.

مت سه ستاره

3. UMD دانشجوی سال اول بال کوین اولسون: The rookie به پایان رسید با یک هدف و کمک. او دو گل در سه بازی در کنار Swaney و نوح و چنانند.

2. UMD دوم مرکز نوح Cates: یک گل و دو پاس گل برای Cates او به عنوان قرار دادن Bulldogs تا 4-0 و 5-0 در عرض چهار دقیقه span در نیمه دوم از دوره دوم.

1. UMD دانشجوی سال اول بال لوقا Loheit: فقط یک هدف بود اما یک مسئله مهمی به تیم 3-0 سرب در دوم. نوح Cates تا به حال این را می گویند در Loheit شب:

“برای دیدن Loheit چنین بازی بزرگ کردن بچه ها آن را دوست داشتم. او نوع از برخی از به رسمیت شناختن در اتاق قفل است. ما قدردانی است که از او چسبیده با آن کار سخت و او را پاداش گرفتن دیر به اینجا در این فصل است. ما نیاز است که در پلی آف را از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>