تاریخ defenseman اسکات Perunovich به UMD همه مهم 1-0 شود در حالی که دانشجوی سال دوم بال کول Koepke و تاریخ و مرکز جاستین ریچاردز قرار داده UMD جلوتر 3-2 رفتن به سوم.

این Broncos سه گل به ثمر رساند در طول 1:49 در دوره سوم از جمله game-tying و بازی برنده اهداف 22 ثانیه از هم جدا.

یک بازی کامل روکش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از روز جمعه دست دادن, خبر, تریبون کالج هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up برای اسکات Perunovich

Perunovich مسئول دو گل در روز جمعه به ثمر رساند و اولین گل شب 7:27 به اولین دوره در را و رفتن با تاریخ و بال نیک Swaney.

آن زمان Perunovich دو تلاش می کند تا بازی رفتن در ابتدا مسدود شدن در منطقه بی طرف. او در گیر با آن هر چند چون او گرفتار Broncos چرت زدن در بازی.

“خود defensemen ایستاده بودند هنوز هم در خط آبی برای کمی” Perunovich گفت. “من می دانستم که یک بار من آن را به (Swaney) من نیاز به یک پرش. من می دانم که اگر من آن را به Swanes من می دانم که او می تواند بازی کند. من خوش شانس بود به آن یکی.”

Perunovich دوم نقطه از شب و تیم-بهترین 35th فصل آمد و در دوره دوم در طول بازی قدرت. او با ارسال یک پاس کامل به Koepke که یک به پایان رسیده جن طریق به بستن بازی در 2-2.

چشم انداز منجر به Perunovich هدف اما او با اعتماد به هم تیمی های خود تولید می دوم.

“من صحبت کردن (Koepke) در همه زمان ها. هر زمان که او را در خارج وجود دارد با من آماده برای یک تایمر” Perunovich گفت. “او به نظر می رسد آماده در هر زمان و به نظر می رسد او به ثمر رساند در هر زمان, بنابراین من نمیفهمد من به شما در حفظ و انجام آن است.”

Thumbs down به UMD دفاعی در بازی سوم

من شرکت میزبان در بولداگ خودی پادکست من 9 ورزش’ ژاک اشنایدر را دوست دارد به صدای جیر جیر عبارت “برنده یک دوره برنده شدن در یک بازی” در هنگام the Bulldogs وارد دقیقه آخر با یک منجر شود.

UMD بود 3-2 منجر به شروع سومین روز جمعه در شمال غرب و به جای برنده دوره و بازی آنها را خرد کردم.

این Broncos سه گل به ثمر رساند در 1:49 با ارشد مرکز و کاپیتان هیو McGing راه اندازی game-tying هدف به ثمر رساند و این بازی برنده.

Bulldogs مربی اسکات Sandelin گفت: در طول این 2-3 دقیقه span تیم خود را نتونست جن هست. پوشش بود سست و ضعیف است. آنها ساخته شده و بد خوانده شده در عجله.

این یک دفاعی فاجعه که فقط چرخید و خارج از کنترل در UMD.

“همه شما نیاز دارید این است که یک تغییر که در آن شما لازم نیست انجام کار درست است. چیزی که بعد از شما می دانید که آیا آنها یک هدف و یا نه آنها برخی از حرکت” Sandelin گفت. “هنگامی که آنها دریافت یک هدف ما در حال اجرا در اطراف. شما باید به ماندن در خود ساختار و نظم و ما از دست رفته برخی از پوشش.”

Bulldogs ارشد defenseman و co-کاپیتان نیک ولف گفت: روز شنبه بود که Bulldogs’ بهترین بازی دفاعی. آنها سست در د منطقه نمی مرد تا در مخالفت با آنها صحبت نمی به اندازه کافی.

ولف گفت: Bulldogs بودند “فقط نرم” در دفاع از, اما آنها خیلی سخت تر به بازی در برابر در منطقه دفاعی در 6:05 بعد از ظهر شنبه در سری آخر در غرب.

“ما باید به سرمایه گذاری بر روی فرصت ها و قوی تر در د منطقه” ولف گفت. “این داستان از شب.”

مت سه ستاره

3. UMD junior defenseman اسکات Perunovich: یک هدف و کمک برای Bulldogs’ گلزن برجسته.

2. WMU junior مرکز Austin Rueschhoff: A game-tying هدف به همراه دو کمک در روز جمعه برنده شوید.

1. WMU ارشد مرکز هیو McGing: کاپیتان به پایان رسید با game-tying کمک کند و بازی به تساوی هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im