Thumbs up, thumbs down, سه ستاره: Bulldogs قرعه کشی راه خود را به پیروزی 4-2 قوی شب در faceoff دایره

دانشجوی سال دوم بال کول Koepke و تنر Laderoute بنا the Bulldogs به یک 2-0 رهبری در دوره اول. تاریخ defenseman دیلن Samberg از هرمانتاوون به ثمر رساند این بازی برنده در طول یک قدرت بزرگ بازی در اواخر دوم و همکار junior defenseman اسکات Perunovich مسجل پیروزی با یک محدوده خالی netter اواخر در قوانین و مقررات.

یک بازی کامل روکش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از روز جمعه برنده News Tribune, کالج, هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up to the Bulldogs در faceoff دایره

The Bulldogs نه تنها برنده faceoff نبرد در روز جمعه 30-24 آنها به ثمر رساند دو گل کردن تساوی به پرش به یک 2-0 منجر شود.

Koepke و Laderoute اهداف هر دو آمد faceoff برنده junior مرکز جاستین ریچاردز که تمام شب 15-7. هر دو بار او را جن بازگشت به Koepke که قادر بود به آتش کردن سریع عکس.

ضربه اول توسط Koepke ظهور کردن goaltender و در. دوم تولید ارتجاعی که Laderoute قادر به نمره.

“ما با موفقیت زود هنگام و سریع شات کار وجود دارد” ریچاردز گفت. “Koepke در نهایت یک طریق و سپس دوباره بجای اول برگشتن برای تنر. آن را خوب است برای دیدن. … ما انجام داده ایم از این همه سال و آن را در نهایت پرداخت کردن امشب.”

دانشجوی سال دوم بال-تبدیل-مرکز نوح Cates به پایان رسید شب 10-6 به عنوان او پا به بالا به خط مرکز نقطه برادر بزرگتر خود جکسون Cates مورد استفاده برای اشغال. جکسون Cates است برای آینده قابل پیش بینی با قسمت بالای بدن آسیب است.

Samberg به اعتباری به دو ریچاردز و نوح Cates برای برنده شدن faceoffs در روز جمعه. آن را واقعا باز کردن همه چیز در بازی قدرت او گفت:.

“هنگامی که شما می توانید برنده faceoffs آن را همیشه مفید” Samberg گفت. “ریچی و نوح بودند واقعا سخت امروز به خصوص در بازی قدرت. هنگامی که شما می توانید دریافت کنید که جن و راه اندازی آن کمک می کند.”

Thumbs down the Bulldogs جن مدیریت

فصل گذشته ما شنیده مربی اسکات Sandelin در تیم خود را برای بازی نیست کامل 60 دقیقه بازی تا پایان زمانی که UMD هم قرار دادن 60 مسلط دقیقه در برابر UMass در مسابقات NCAA بازی.

این مربی به نظر می رسد که رفتن به نگه داشتن جن مدیریت. آن را بسیار خوب است دوباره در روز جمعه در کلرادو اسپرینگز.

این است چگونه ببر قادر به مبارزه با عقب از اولیه که 2-0 کسری برای مساوی کردن بازی. این که چرا ببر — با وجود تنها تلاش 12 عکس و فقط چهار هدف در سوم شدند و بسیار در این بازی تا Perunovich راه اندازی یک جن از یک چین دیگر و به خالی CC net.

The Bulldogs نیاز به تمیز کردن خود را جن مدیریت بین در حال حاضر و جمعه 6:07 بعد از ظهر مسابقه برگشت, به خصوص اگر ببر اشتباه ارشد بال کریس Wilkie تصمیم می گیرد به بازی کل بازی به جای گرفتن خارج در دوره دوم مانند او جمعه.

“آن را بسیار خوب ما نیاز به یک مقدار زیادی بهتر” Sandelin گفت: از تیم خود را جن مدیریت. “شما نمی توانید آن را به صورت بخش هایی از بازی است. شما می دانید که آنها در حال رفتن به فشار. آنها در حال رفتن دور. ما به دور برخی از فرصت گرفتن برخی از pucks عمیق و قوی بودن بیش از pucks. و سپس دوباره وجود دارد یک زن و شوهر از تصمیم گیری. برخی از همان چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم به قبل از.”

مت سه ستاره

3. UMD دوم بال کول Koepke: او گل اول شب خاموش faceoff و پس از آن مجموعه دوم خود را با شات سریع خاموش faceoff.

2. UMD junior مرکز جاستین ریچاردز: او موفق به کسب دو تساوی که منجر به Bulldogs 2-0 سرب گرفتن حقش کمک می کند در هر دو بازی می کند.

1. UMD junior defenseman دیلن Samberg: در هرمانتاوون مادری که تا به حال 16 پاس گل در 24 بازی این سال در نهایت می شود اولین هدف خود در این فصل و این بازی برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>