این بدان معناست که اگر فصل به پایان رسید و امروز Bulldogs — که هشت روز پیش در حباب در شماره 12 — خواهد بود یکی از چهار ردیف 1 دانه.

ما تا هفته آینده صبر کنید برای انجام برخی از bracketology. در حال حاضر اینجا را کلیک کنید برای روکش از روز جمعه برنده.

در زیر شست و شست از روز جمعه برنده News Tribune, کالج, هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up برای UMD در ادامه به اعتصاب اولین بار

The Bulldogs در علائم کردم برای اولین بار در بازی سوم در یک ردیف و در نتیجه یک سوم متوالی پیروزی و شاید تا دو به دو, رتبه بندی.

راث تاریخ و بال که در حال حاضر دارای 12 اهداف در این فصل قرار داده UMD پیش رو 1-0 با ضربه زدن در یک خوراک از دوم بال تنر Laderoute.

این همه آغاز شده در شیفت قبل از زمانی که برادران نوح و جکسون Cates, نیک Swaney مت اندرسون و لویی Roehl گذاشته زباله به ماوریکس, سنجاق کردن بازدید کنندگان خود را در منطقه.

راث به یک تن از اعتباری به آن پنج بعد از بازی روز جمعه برای ایجاد حرکت لازم برای خط خود را به نمره در شیفت های بعدی.

“لویی و Matty ساخته شده برخی از نقش آنها در بر داشت برخی از مرده یخ بالا” نوح Cates گفت: یادآوری کلید shift. “آنها در زمان استفاده از با استفاده از این فضا به گرفتن برخی از عکس های زیبا و با کیفیت شانس. آنها عینک (UNO) و سپس Matty در یک مرحله خوب بالا نگه داشته و جن تقریبا در منطقه است. پس از آن ما تا به حال خوب تغییر دهید.

“چیزهای کوچک مانند تغییرات خوب و Matty پله مانند که تهاجمی بودن, بزرگ است برای ایجاد حرکت پنج در پنج است.”

هر دو نوح Cates و راث گفت: UMD است که تیم های مختلف که نمرات اول حتی اگر اولیه که 1-0 سرب ندارد که اتفاق افتاده روز شنبه در برابر Mavericks — که گره خورده بازی در 1-1 در 1:49 از دوره دوم — و نیز جمعه گذشته در دنور زمانی که پیشگامان منگوله دار بازی در 1-1 و بعد 2-2 قبل از UMD در نهایت غالب 3-2.

در حالی که Bulldogs نشان داده اند در این سال آنها می تواند به مبارزه راه خود را از اوایل کسری آنها هنوز هم اعتماد به نفس بیشتری دسته که به آنها نمره اول است.

که باید جای تعجب نیست با توجه به UMD ساخته شده است شهرت این دو فصل در آن بازگشت به عقب قهرمانی ملی اجرا می شود به عنوان یک تیم است که می شود در اوایل منجر قبل از کوبیدن درب بسته در رقابت است.

“این تیم خیلی خوب است که ما در کنترل” نوح Cates گفت. “هنگامی که ما می تواند دارای pucks و نگه دارید و کلیک کنید دکمه چپ ماوس را پایین پوشیدن آنها را مجبور به مبارزه برای این هدف نیست که به خاطر هل دادن آخرین پنج دقیقه سوم — اگر بالای بچه ها خسته و یا چیزی است که ما می توانیم بازی دفاع تراشه pucks ایجاد تغییرات خوب و ماندن در بالای آنها. آن را بزرگ برای ما و چگونه ما می خواهیم به بازی جلو می رویم.”

Thumbs down به UMD نیست به ثمر رساند در 5 بر 3 بازی قدرت در دوم

جلوتر 2-1 میدوی را از طریق دوره دوم the Bulldogs تا به حال یک فرصت طلایی برای قرار دادن Mavericks دور جمعه.

اولسون به ثمر رساند در بازی قدرت در 7:19 به قرار UMD در بالا و اوماها (روباز انتخابی) اقدام به دو مجازات در مدت کوتاهی پس از آن منجر به دو مرد استفاده برای Bulldogs.

دانشجوی سال دوم بال تراویس Kothenbeutel در زمان قطع مجازات در 10:30 و پس از آن Mavericks گرفتار شدم با بیش از حد بسیاری از قاتلان بر روی یخ در 11:17. UMD بود در 5-در-3 استفاده برای 1:14 در دوم اما موفق به نمره.

The Bulldogs برگزار شد به فقط سه عکس در هدف و در واقع در کل 2:47 آنها در استفاده. وجود دارد مقدار زیادی از عبور کافی نیست, تیراندازی, به خصوص در طول دو مرد مزیت زمانی که Cates برادران Swaney راث و تاریخ defenseman اسکات Perunovich شد بر روی یخ.

من نمی توانم باور من این گفت اما Bulldogs نیاز به بازی بیشتر شبیه Jarod Hilderman — که به پایان رسید با دو عکس در هدف خود را محدود دقیقه که بازی قدرت و اجازه pucks پرواز.

(توجه داشته باشید من گفت pucks نه توییتهایی).

مت سه ستاره

3. UMD دانشجوی سال اول بال کوین اولسون: اولسون گرفت و یک پاس بلند از دوم بال کول Koepke در طول یک بازی قدرت در دوم سوار به منطقه اوماها و اخراج یک ضربه بزرگ برای قرار دادن Bulldogs جلوتر 2-1.

2. UMD junior بال کوبه راث: برای یک زمان کوتاه راث گره خورده بود با نوح Cates به عنوان Bulldogs پیشرو گلزن. او در حال حاضر دارای 12 در این فصل که مسابقات خود را در مجموع هدف خروجی از دو فصل در ترکیب.

1. UMD دوم بال نوح Cates: هدف خود را — شماره 13 در فصل — فقط فوق العاده ای تلاش فردی. او برنده یک جن نبرد خاموش شکسته faceoff برنده توسط برادر بزرگتر خود Jackson. نوح به پایان رسید و بازی به بازی رانندگی خالص و چاشنی یک backhander از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im