ارشد شب junior کلاس تابیده با جاستین ریچاردز به ثمر رساند و دو بار در دوره اول Koby بندر به ثمر رساند و دو بار در دوم و دیلن Samberg در پایان با چهار کمک می کند.

کوبه راث و لوقا Loheit نیز به ثمر رساند برای UMD که به پایان رسید به عنوان نایب در NCHC فصل به طور منظم جدول رده بندی برای سومین بار در چهار سال پس از داکوتای شمالی زد نبراسکا-اوماها (روباز انتخابی) 5-0 در اوماها در نهایت به بخش پنروز جام آشکار است.

یک بازی کامل روکش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر شست و شست از بازی روز شنبه خبر, تریبون کالج هاکی نویسنده مت Wellens, به علاوه سه ستاره از شب.

Thumbs up برای Koby بندر آخر هفته

من یک نگاه عجیب و غریب از جمعه شب وقتی که من برای یک جفت از سالمندان به مصاحبه در postgame و نه کسی که به ثمر رساند بازی-گل پیروزی: Koby بندر.

دلیل برای سالمندان به جای بندر دو برابر شده است. سالمندان مناسب بهتر با داستان من در حال نوشتن آن شب (بیشتر در داستان زیر) و من به وضوح می دانست که جمعه بود و فقط شروع به بندر.

مطمئن شوید که به اندازه کافی کلوکت بومی قرار داده و دو گل در چهار شنبه — و او می توانست تا به حال 2-3 حداقل — به پایان برساند و با سه در آخر هفته. او فقط دو گل در 30 بازی از 2019-20.

“این قطعا بهترین آخر هفته و نه فقط به خاطر او به ثمر رساند” Bulldogs مربی اسکات Sandelin گفت. “من فکر کردم او سخت است. او با استفاده از سرعت خود را در زمان. او قوی تر بود جن و ساخته شده است. او می تواند انجام این کار است. من همیشه می گویم هنگامی که شما بازی بازی راه راست شما را به پاداش باشد.’ شب گذشته یک هدف بزرگ برای ما و امشب او لباس پوشیدن و در دو. ما در تلاش بودند به او یک سوم شدن او وجود دارد در اواخر بازی قدرت.”

بندر یکی از Bulldogs که ادبانه است با بهره گیری از آسیب به دانشجوی سال دوم مرکز جکسون چنانند. بندر شده است ضربه از خط چهارم است و در حال حاضر بیشتر دقیقه در خط سوم در کنار ارشد مرکز جید میلر و راث. در حالی که این سه را با هم بازی قبلا در فصل آخر این هفته آنها واقعا به نظر می رسید به ژل مانند قبل از هرگز.

“ما شده است به” بندر گفت: از او میلر و راث. “من بازی با آنها را در اوایل این سال است. ما تا به حال برخی از بازی های خوب با هم بیش از حد. آن را به خوبی بازی با آنها. آنها هر دو هوشمند, سخت کار کردن بازیکنان است.”

Thumbs down به UMD نیست برنده پنروز جام

به عنوان یک روزنامه نگار من نمی root برای هر تیم خاص. من نمی ریشه مقابل هر تیمی با هر دو.

من یک فن از دانشگاه هاکی ؟ آره اما شما حتی نمی خواهد ببینید من برای تشویق من مادر آلما — شمال میشیگان — عمدتا به دلیل من صرف زمان بسیار زیادی زیر آنها را به عنوان یک خبرنگار از, به عنوان یک فن است.

اما من فراموش تشویق برای یک داستان خوب و رفتن به شنبه شب با خودم فکر کردم ما تا به حال یک آینده شروع با NCHC کمیسر جاش فنتون ترک شب گذشته طلا پان بازی بین دنور کلرادو و کالج های اولیه برای گرفتن 6 صبح پرواز امروز صبح از دنور به شهرهای دوقلو. از وجود او رفت و پنروز جام از اکسل انرژی (مرکز لیگ دو و یک وجود دارد) آورده و آن را به Duluth فقط در مورد Bulldogs مسجل سهم از لیگ قهرمانان اروپا شنبه شب.

متاسفانه فنتون هرگز به ایجاد یک مرکز یخ ارائه شده است. و پنروز جام را دیدم هرگز چراغ Amsoil آرنا در روز شنبه ،

او را وادار به انجام زندگی می کنند تنفس مصاحبه با بروس Ciskie هر چند پس از این سفر نیست به طور کامل برای هیچ چیز.

The Bulldogs آیا بخشی خود را و پس از آن برخی از شنبه شب حتی مصرف سخاوتمندانه 5-1 رهبری پس از دو دوره. من ریشه برای حاشیه مانند که چون آنها به من زمان بیشتری برای قرار دادن با هم یک داستان خوب در این وضعیت می خواهم.

نبراسکا-اوماها (روباز انتخابی) و داکوتای شمالی موفق به انجام بخشی خود را هر چند. جنگ شاهین روت ماوریکس 5-0. راستش که در نتیجه جای تعجب نیست. این چیزی است که من انتظار می رود در شب جمعه نمی 4-1 حاشیه به نفع اوماها (روباز انتخابی).

که جمعه پیروزی Mavs به من امید داد که UMD را تکمیل بزرگترین پنروز جام تجمع در لیگ, تاریخچه پاک کردن هشت نقطه کسری در جدول رده بندی لیگ. آن را به من داد امیدوارم که این کلاس ارشد را اضافه کنید یک جایزه آن نشده دستگیر و در عین حال در گذشته سه فصل است.

آن را به من امید داد که پس از پیروزی سه postseason کنفرانس عناوین و سه قهرمانی در اولین 800 بازی به عنوان مربی Bulldogs, Sandelin خواهد پیروزی در یک فصل به طور منظم عنوان در 801st بازی.

من به امید آن لحظات به عنوان یک بولداگ فن. کسانی که همه فقط داستان اما به عنوان ریچاردز گفت: امشب این جایزه در ماه آوریل بسیار مهم تر است.

“ما می خواهیم تمام غنائم درست است ؟ اما ما بررسی نمره داکوتای شمالی بازی آن را 3-0 پس از دوم تا ما آن را می دانستند واقعا احتمال” ریچاردز گفت: زمانی که خواسته در مورد اهميت برنده پنروز فنجان در روز شنبه. “این واقعا بزرگترین معامله است. ما قصد داریم پس از آن جایزه در اواسط ماه آوریل است.”

من نمی توانم با او استدلال می کنند. اولین و تنها تیم دیگر به سه ذغال سنگ به عنوان قهرمانان ملی پس از میشیگان در 1950s خواهد بود یک داستان بزرگ.

مت سه ستاره

3. UMD junior defenseman دیلن Samberg: چهار کمک برای هرمانتاوون مادری که با راه اندازی بندر دو بار به عنوان به خوبی به عنوان ریچاردز و راث. Samberg دارای 20 پاس گل در این فصل.

2. UMD junior مرکز جاستین ریچاردز: او به ثمر رساند و دو بار در دوره اول با درایو خود را به خالص 96 ثانیه به بازی تنظیم تن روز شنبه.

1. UMD junior بال Koby بندر: دو دوره دوم اهداف و سه کل در آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de