سه East Bay مردان بازداشت شده در شهرستان سونوما اسلحه و مواد مخدر مورد

سباستوپول– سه East Bay مردان دستگیر شده بودند روز دوشنبه در اینجا ظن به مواد مخدر و اسلحه اتهامات مرتبط با پس از سونوما کانتی نمایندگان به خانه رفت و به بررسی رفاه دو کودکان نوپا, مقامات روز سه شنبه گفت.

آنها به عنوان DeMaria Adger, 24, از اوکلند مارکوس ساموئلز, 29, از انطاکیه و کوه المپ در مقدونیه پریرا, 26, یک سونوما کانتی بومی در حال حاضر زندگی در هیوارد.

دو اسلحه و بیش از 500 30 میلی گرم قرص اکسی کدون به ارزش هزاران دلار بدست آمد کلانتر Sgt. ژوئن والنسیا گفت:..

در این مورد آغاز شده و در 4:49 p. m. روز شنبه هنگامی که نمایندگان اعزام شدند به یک خانه در 5100 جلوگیری از سفید جاده را برای انجام یک چک رفاه از دو کودکان نوپا. سن و جنسیتی بودند منتشر نشده است.

نمایندگان اطلاعاتی که پریرا یک جنایت کار محکوم است که در پست انتشار جامعه نظارت بود و ماندن در خانه است که در خانه یک زن او را آشنا با والنسیا گفت. زمانی که نمایندگان زدم در درب جلو خود را اعلام کرد و حضور آنها می تواند شنیدن صداهای بلند و مردم در حال حرکت در داخل.

معاون رفت و به پشت خانه و شنیده شیشه شکستن و سپس صدای یک شی فلزی ضربه زدن به آسفالت.

او را دیدم یک تپانچه کشویی در سراسر پیاده رو و پس از آن دیدم یک مرد بعد از شناسایی به عنوان Adger پرش از پنجره انتخاب کنید تا اسلحه و بازی شیر یا خط آن را بیش از یک حصار, مقامات گفت. دوم مرد بعد از شناسایی به عنوان ساموئلز نیز شروع به پریدن کرد از پنجره و هر دو او و Adger فرار کرد ، والنسیا گفت: یک تپانچه ظاهرا کاهش ساموئلز پیدا شد در خارج از خانه.

بخش کلانتر هلیکوپتر هنری 1 پاسخ به این صحنه و کمک نمایندگان و ماموران پلیس بر روی زمین با پیدا کردن Adger و ساموئلز. ساموئلز تسلیم و پس از او در بر داشت پنهان شده در یک نهر تخت در پالسون خط توسط یک پتالوما اداره پلیس سگ. Adger داشت در نزدیکی سانتا رزا اداره پلیس سگ و تسلیم شد.

پریرا بازداشت شد در منطقه در تلاش برای فرار توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسر به عنوان او تلاش برای فرار ، یک مشروط و جستجوی ماشین خود را پیدا قرص اکسی کدون مقامات گفتند..

نمایندگان خود را تکمیل چک رفاه در کودکان نوپا در بر داشت آنها را در سلامت خوب و در زمان هیچ اقدام دیگری.

Adger دستگیر شد به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم گناهکار در اختیار داشتن مهمات مانع یک افسر پلیس در اختیار داشتن یک اسلحه پر در و نقض پست خود را رها جامعه نظارت مقررات. او در حال برگزار شد بدون وثیقه.

پریرا دستگیر شد و به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش, مانع یک افسر پلیس و نقض خود را PRCS مقررات و برگزار می شد بدون وثیقه. ساموئلز دستگیر شد برای داشتن یک ظرفیت بزرگ مهمات مجله در اختیار سازمان ملل متحد سریال اسلحه گرم و مانع یک افسر پلیس است. او برگزار می شد در ازای $20,000 به قید وثیقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>