سه نمودار توضیح دهید که در حال مرگ است به عنوان کالیفرنیا برگه ثبت coronavirus مرگ و میر

ما شناخته شده پس زود همه گیر است که سن یک عامل خطر عمده برای تبدیل شدن به شدت بیمار یا در حال مرگ از COVID-19. کسانی که نابرابری در حال تبدیل شدن بیشتر استارک به عنوان قرنطینه خستگی و اقتصادی بازگشایی موجب عفونت بیشتر در گروه های سنی جوانتر اما اخیر افزایش مرگ و میر است که هنوز هم موجب بیشتر توسط بزرگان ما.

این جدول فوق به وضوح نشان می دهد که برخی از جوان بالغ گروه های سنی آلوده هستند بیشتر از کودکان و یا افراد مسن که کوچکتر بخشی از جمعیت اما افراد مسن هنوز هم اکثریت مرگ و میر.

حیرت انگیز 8 از 10 coronavirus مرگ و میر شده است بزرگسالان 65 ساله و مسن تر, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده است. داده ها از کالیفرنیا وزارت بهداشت نشان می دهد اعداد مشابه در کالیفرنیا که در آن کسانی که 65 ساله و مسن تر به حساب 76 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر.

نژادی و نابرابری نیز آشکار در آمار که در حال مرگ است. نمودار بالا نشان می دهد که در کالیفرنیا لاتین جمعیت رنج می برد از یک سهم نامتناسب از coronavirus مرگ و میر. Latinos را تا 39 درصد از گلدن استیت جمعیت اما 46 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر. سفید جمعیت است تقریبا به همان اندازه — 37% — اما وقتی که می آید به مرگ تنها 30 درصد از کسانی که فوت کرده اند تا کنون در این بیماری همه گیر ،

دکتر جورج Lemp یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و مدیر سابق دانشگاه کالیفرنیا HIV/AIDS برنامه تحقیقاتی گفت: “نابرابری نژادی بودند “قابل توجه” به خصوص برای جوان Latinos.

“این مایه تاسف است و نشان می دهد که نابرابری در سلامت که برای مردم” Lemp گفت و اشاره کرد که از لاتین تبار و آمریکایی های سیاه و سفید نامتناسب رنج می برند اساسی شرایط بهداشتی است که منجر به بستری برای COVID-19.

نژادی و نابرابری حتی بدتر زمانی که به دنبال در فقط کسانی که بین 65 و 79 سال است. کالیفرنیا لاتین جمعیت کج جوان پس Latinos را تشکیل می دهند فقط 22 درصد از این گروه سنی اما هنوز حساب 48 درصد از coronavirus مرگ و میر. سفید مردم را تا 54 درصد از این گروه سنی و فقط 28 درصد از مرگ و میر.

Lemp شده است ردیابی چگونه جمعیتی از موارد جدید منتقل شده در طول زمان متوجه تغییر زمانی که موارد شروع صعودی در اواخر ماه ژوئن. “افزایش موارد در ابتدا رخ داده است در افراد جوان” Lemp متوجه “اما در چند هفته ما شاهد آن در میان همه گروههای سنی حتی کسانی که از طریق 80 و بالاتر است.”

او می گوید: وجود دو نظریه برای این که چرا این اتفاق افتاده است: افراد جوان در حال مصرف بیشتر خطرات و آوردن ویروس در خانه, مسن, جمعیت; و یا به عنوان دولت افتتاح شد تا مردم در تمام سنین شروع به رفتن بیشتر و به لحاظ اجتماعی فاصله کمتر است.

“بهترین اطلاعات است که می تواند از قرارداد ردیابی مطالعات” گفت: Lemp “اما آنها نشده اند افشای اطلاعات دقیق به ما بگویید که چه می گذرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر