هزاران نفر جمع آوری در کلرادو در اعتراض به ایلیا McClain مرگ

هزاران نفر از مردم پر شفق قطبی را شهرداری مرکز و تعطیل بزرگراه میان ایالتی راهپیمایی و شعار گریه و فریاد برای عدالت برای الیاس McClain 23 ساله که پس از برخورد با ماموران در ماه اوت گذشته.

پرشور پاسخ اوج خود رسید یک هفته است که در آن رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور دولت به لوی سارنوالی در این مورد.

هر دو جهت از بین 225 بزرگراه تعطیل شد حدود 3 p.متر با توجه به یک صدای جیر جیر از شفق قطبی ، اولیه بزرگراه بسته بود بین 6 و می سی سی پی, راه, CDOT گفت.

Colorado Legislator Leslie Herold stands with ...
Colorado State نماینده لسلی Herold می ایستد با Sheneen McClain, مادر از ایلیا McClain, در طول یک تظاهرات برای الیاس McClain خارج از شفق قطبی اداره پلیس مرکزی در شنبه 27 ژوئن 2020.

قبل از ماه مارس بعد از ظهر تجمع متلاشی به گروه های متعدد با دنور عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون ارائه mea culpa برای تقسیم جمعیت و باعث سردرگمی است.

Sheneen مکلين McClain مادر, Denver, عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون و ایالتی کلرادو نماینده لسلی هیرودیس همه صحبت در مراحل سالن شهر با جمعیت نشسته بدقت گوش دادن و پاسخ وقتی از شما خواسته.

نائومی McClain, الیاس خواهر ایستاده بود زیر یک درخت گوش دادن به سخنرانان. او گفت: آن را خوب است برای دیدن بسیاری از مردم به یاد داشته باشید الیاس. “من اینجا هستم برای برادر من. او خاص بود. او آرام. او راه می رفت دور از استدلال” او گفت:. امید او این است که کسانی که مسئول مرگ او دستگیر می شوند.

دیگر بیشتر آشفته جمعیت جمع شده در مقابل مقر پلیس شعار و فریاد در افسران. در یک نقطه ماموران ملبس به شورش دنده نقل مکان کرد و نزدیک به موانع باعث معترضان به فریاد القاب و بپرسید که چرا تشدید.

Yasmeen هرناندز, 27, گفت: آن را “بسیار نگران کننده” برای دیدن پلیس به شورش دنده. او افزود که این ناامید کننده بود برای دیدن دو تظاهرات جداگانه شعار بیش از هر یک از دیگر. McClain اعضای خانواده سعی در گفتن یک شعر بود اما غرق دیگر در این نزدیکی هست ،

اندرسون در توییتر عذرخواهی کرد و گفت که او وارد در ماه مارس او متوجه “زن سیاه نا امید شده بودند که سیاه و سفید غیر مردمی منجر شد شعارهای و صحبت کردن است.”

“من اذعان اشتباه من در رفتن به منبع و تلاش برای کمک به یک واسطه عوض, با اجازه, سیاه, زنان, سازمان, اعضای الیاس McClain و مایکل مارشال خانواده من به رهبری یک تقسیم بین گروه های” او هنوز توییتی. “من پا از من،” مارشال کشته شد توسط دنور معاونین کلانتر در زندان در سال 2015.

فقط قبل از 4 p. m. شفق پلیس توییتی که وجود داشت هیچ صدمات گزارش شده و یا بازداشت و تشکر تظاهرکنندگان برای باقی مانده صلح آمیز است.

شفق قطبی افسران پلیس ضد شورش در جریان اعتراض های بیش از مرگ الیاس McClain در 27 ژوئن سال 2020 است.

شعارهای “می گویند نام او الیاس McClain” و “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” ناشى از جمعیت در طول روز است. سازمان فروش تی شرت با “سیاه و سفید زندگی می کند و ماده “من نمی توانم نفس بکشم” مزین در مقابل.

“تنها راه هر چیزی اتفاق می افتد برای ایلیا و خانواده اش است که اگر ما در اینجا باقی بماند!” یک ناشناس سخنران گفت: تشویق جمعیت در طول این تجمع است.

Young, Black women stand with the ...
جوان سیاه ایستاده با McClain خانواده و فعالان به عنوان آنها صحبت می کنند در طول یک تظاهرات برای الیاس McClain خارج از شفق قطبی اداره پلیس مرکزی در شنبه 27 ژوئن 2020.

فرانکلین Williams, 25, گفت که او آمد برای نشان دادن حمایت و مطمئن شوید که به موضوع خشونت پلیس همچنان در ذهن مردم است. او اظهار تاسف کرد که بعد از Trayvon مارتین و دیگر سیاه و میر انرژی در نهایت پژمرده.

“این نباید یک لحظه” شفق قطبی مقیم گفت. “این باید یک جنبش است.”

قبل از اعتراض شروع شفق پلیس با صدور بیانیه ای در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و هشدار داد “غیر خودی” که هدف پلیس می گویند این است که به مخرب خواهد بود. تمام ساختمان های دولتی سوار تا قبل از جمع آوری و پلیس نشسته در بالای کتابخانه و سالن شهرستان مشاهده کردند.

روز از تظاهرات سازمان یافته توسط دنور فصل از حزب سوسیالیسم و آزادی آغاز شد و با 1 بعد از ظهر تجمع و راهپیمایی. 4 p. m. جوانان-رهبری اعتراض در شهرداری مرکز و 8:30 p. m. ویولن افروزی در شهرستان آرورا مرکز پارک بودند به دنبال دارد.

McClain مرگ باعث یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات در طول 10 ماه گذشته اما او به تازگی شناخته شده در سراسر کشور در پی تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید.

تجدید توجه و فعالیت بی امان خواسته رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس این هفته برای تعیین کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به عنوان یک دادستان ویژه برای بررسی McClain مرگ و به طور بالقوه فایل اتهامات عنوان شده علیه.

دیو جوان 17 قضایی دادستان منطقه کاهش یافته است به اتهامات علیه این سه افسران درگیر در McClain را روبرو می شوند که باعث شده تماس بگیرید برای یک شخص مشکوک. جوان در دفاع از تصمیم خود در این هفته گفت: “در نهایت در حالی که من ممکن است به اشتراک گذاری گسترده افکار عمومی که الیاس McClain مرگ می تواند اجتناب شده است نقش من به پرونده اتهامات جنایی بر اساس نظر, اما, نه, در, شواهد نشان از این تحقیقات و قابل استفاده کلرادو قانون است.”

پلیس گفت McClain حاضر برای جلوگیری از راه رفتن هنگامی که آنها او را خواسته. بدن در بادامک فیلم نشان داد که یک افسر رو به McClain او را لمس کرد و گفت: او را به “توقف منبسط.” McClain پاسخ داد: “من می روم خانه. … Leave me alone” و “به من اجازه رفتن. نه به من اجازه رفتن. من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای من که من صحبت می کنم.”

پس از یک مبارزه McClain بود دست به دستبند. شفق آتش نجات بعد از تزریق او را با کتامین در تلاش برای متین او را به قتل رسانده اند. او دچار ایست قلبی در طول سوار آمبولانس به بیمارستان.

سه افسران — Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema — گرفته شد خیابان وظیفه این ماه برای ایمنی خود را یک شفق قطبی سخنگوی تایید کرد.

به عنوان مشاهیر توییتی خشم و انزجار خود را در مورد مرگ پسرش و رسانه های ملی در گزارش خود داستان Sheneen McClain شگفتی چه در زمان بسیار طولانی است.

اعتراض سازمان متهم به معاونت در تلاش برای ارعاب معترضان در این منجر به این رویداد

“شفق قطبی اداره پلیس است در پاسخ گردش شایعات از خشونت تهدید’ به منظور ارعاب برگزارکنندگان و شرکت کنندگان و به توجیه بسیج یک نظامی پاسخ پلیس برای سرکوب معترضان” حزب سوسیالیسم و آزادی گفت: در بیانیه ای به Facebook. “APD است zeroed در خصوص روز دانشجو اعتراض رهبران; شاید پلیس بر این باورند که به دلیل جوانی شان را در این سازمان می تواند به راحتی مرعوب. APD دنبال کردن هویت سازمان دانشجویی, بر پدر و مادر خود را’ شماره تلفن و نام آنها را به تلقین کردن که آنها خواهد بود شخصا مسئول اگر آسیب یا خسارت ناشی از در تظاهرات است.”

ایمان Goodrich یک شفق قطبی سخنگوی پلیس گفت: در یک ایمیل که پلیس “رسیده به یک دانشجو قاره و ابراز نگرانی می کند که در اعتراض برنامه ریزی شده قبل از آنها ممکن است تبدیل به غیر دوستانه و بیش از نشت به رویداد خود را. APD ارتباط برقرار نمی کند به آنها که آنها می تواند در قبال آسیب و یا آسیب است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>